سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی (/showthread.php?tid=14970)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - حسن قجر - 03-21-2016 01:09 PM

(03-21-2016 11:24 AM)sorin نوشته شده توسط:  طرح که خودم به شخصه دو تا دارم و یکیش تو ایران اومده اما اجرا نشده(یعنی وارداتیه) دومیشم تو خارج از کشوره و نمونه خارجی داره واونم کلا تو ایران نیست
طرح های جالبیه
خب همبن من الان به مدت یک سال میشه که یه بسته بندی برای بچه ها مثلا برای لواشک یا اسمارتیز می گردم که با هزینه کم بشه داد به بازار و ایرانی هایی که در خارج هم هستند متاسفانه همکاری نکردن میشه لطف کنید طرح رو بفرمایید. تشکر

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - tondar12 - 03-21-2016 01:18 PM

اجناسی مث زغال،نوشیدنی های سنتی،نان های محلی یا رژیمی،شیرینی جات سنتی و امثالهم!
شما انگار گار دیگه ای دارید و پخش رو به صورت پاره وقت انجام می دید درسته؟!

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - sorin - 03-21-2016 03:46 PM

(03-21-2016 01:09 PM)حسن قجر نوشته شده توسط:  
(03-21-2016 11:24 AM)sorin نوشته شده توسط:  طرح که خودم به شخصه دو تا دارم و یکیش تو ایران اومده اما اجرا نشده(یعنی وارداتیه) دومیشم تو خارج از کشوره و نمونه خارجی داره واونم کلا تو ایران نیست
طرح های جالبیه
خب همبن من الان به مدت یک سال میشه که یه بسته بندی برای بچه ها مثلا برای لواشک یا اسمارتیز می گردم که با هزینه کم بشه داد به بازار و ایرانی هایی که در خارج هم هستند متاسفانه همکاری نکردن میشه لطف کنید طرح رو بفرمایید. تشکر
طرح هایی که دارم بدرد اسمارتیز و لواشک نمیخوره ....واسه دیگر محصولات غذاییه

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - sorin - 03-21-2016 03:55 PM

(03-21-2016 01:18 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  اجناسی مث زغال،نوشیدنی های سنتی،نان های محلی یا رژیمی،شیرینی جات سنتی و امثالهم!
شما انگار گار دیگه ای دارید و پخش رو به صورت پاره وقت انجام می دید درسته؟!

بنده دانشجو ترم یک فوریت پزشکی هستم و به دلیل علاقه زیادی که به بازاریابی و کلا فعالیت اقتصادی دارم به صورت تفننی اینکار رو انجام میدم ولی در اینده(تا اخر امسال)قصد دارم فعالیتمو جدی تر و حرفه ای تر دنبال کنم چون حس میکنم استعدادشو دارم

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - حسن قجر - 03-21-2016 06:30 PM

(03-21-2016 03:46 PM)sorin نوشته شده توسط:  
(03-21-2016 01:09 PM)حسن قجر نوشته شده توسط:  [quote='sorin' pid='162213' dateline='1458543265']
طرح که خودم به شخصه دو تا دارم و یکیش تو ایران اومده اما اجرا نشده(یعنی وارداتیه) دومیشم تو خارج از کشوره و نمونه خارجی داره واونم کلا تو ایران نیست
طرح های جالبیه
طرح هایی که دارم بدرد اسمارتیز و لواشک نمیخوره ....واسه دیگر محصولات غذاییه

خب برای چیزهای دیگه چی هست؟ شاید تونستیم یک الهام وایده ای ازش بگیریم یک چیز جدید باشه شاید تو فروش تاثیر زیاد داشته باشه یا در زمینه بسته بندی جایزه دار برای لواشک اسمارتیز پاستیل آبنبات چوبی و...طرحی دارید؟

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - sorin - 03-21-2016 09:19 PM

مشکلی نیست ...چون خودم قصد دارم یکیشو واسه سال 96 البته نوروزش پیاده کنم .....والا چیبگم .......طرح انتزاعی و ذهنی دارم ...واسه طراحی و فتوشاپ دارم روش کار کنم

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - tondar12 - 03-22-2016 08:34 AM

دوستان سوال بعدیم رو اینطور مطرح می کنم حداقل سود و سود مناسب برای کار پخش چند درصده؟!

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - sorin - 03-22-2016 09:59 AM

بستگی به وسعت بازار هدف و جنس ومیزان خاب سرمایه داره یعنی فروش بستنی باماکارنی یکی نیست و سودش به طبع متفاوته مثلا ماکارانی زرخرید معازش1780ولی قارچ قیمت خرید بالاتره چون زودتر فروش میره ...مییگم بستگی به جنس داره ولی 10تا20معقول میاد به نطر من

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - tondar12 - 03-22-2016 01:00 PM

این رو تو یکی از سایتها دیدم مطلب جالبیه!
برگرفته از کلوب دات کام

البته نمیدونم سرمایت چقدر است .

1- سعی کن از بازاریابهای حرفه ای استفاده کنی .
2- پخش اجناس ناشناس و با کیفیت که تازه اومدن را بگیر .
3- از ماشینهایی استفاده کن که آرم شرکتت روش خورده باشه
4- از اینترنت و تلفن استفاده مفید بکن
5- خورده فروشی بکن اما به قیمت مشتری نه همکاری
6- مشترک تلفنی بگیر
7- مرکز شبانه روزی تاسیس کن
8- سعی جنست جور باشه
9- اخلاق و رفتار خودت و کارکنات باید عالی باشه
10- ابتکار داشته باش
11- اشانتیون یادت نره
12- به کارکنانت لباس با آرم شرکتت را بپوشون
13 - یه مکان عالی را پیدا کن .
14 - تبلیغات بکن
15 - دیگه نمیدومممممممممم
پشتکار و سماجت هم داشته باشششش

RE: تاپیک گفتگوی پخش کنندگان مواد غذایی و بهداشتی - saeed.abdollahi - 03-22-2016 03:15 PM

با سلام و درود
کار بنده نیز در زمینه پخش موادغذایی و بهداشتی هست
و باعث افتخارمه که در گفتگوی شما حاضر باشم .
یه مدتی به انجمن سرنمیزدم اما انگار خیلی عقب افتادم و چه صخبتهایی پرمحتوایی شده ماشاله