سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول (/showthread.php?tid=1463)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - MARYAR - 02-14-2012 02:13 AM

واقعا يك تشكر و خسته نباشيد ويژه به مرد جوان هنرمند عكاس همايش كه بسيار لطف كرده اند. دست مريزاد
موفق باشيد.

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - MARYAR - 02-14-2012 02:31 AM

پس چرا تو هيچ كدوم از عكسا من نيستم......

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - azim - 02-14-2012 09:14 AM

دوست عکاسمون اسم داره طفلکی ! Wink

محمدرضا تمرتاش

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - REZA HAJISALIMI - 02-14-2012 01:53 PM

سلام وخدا قوت
دست عكاس عزيز ممنون
ويك تشكر ويژه از جناب آقاي كاظمي كه تدارك اين كار را ديده اند انشا ا...ا موفق وپيروز باشد
با تشكر
موفق وسر بلند باشيد R.H

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - jahanagahi - 02-14-2012 02:04 PM

(02-13-2012 12:46 AM)m_sh نوشته شده توسط:  آقاي قربانيان عزيز واقعا جاي شما خالي بود
ما كه اصلا لحظه اي از فكر شما غافل نبوديم و مدام منتظر ورود شما بوديم براي همين اين سمينار به دلمون نچسبيد و به همين زودي ها يه سمينار ديگه ولي اينبار با حضور شما برگزار خواهيم كرد

استاد عزیز ممنونم. درست زمان برگزاری سر سفره عقد داود جان بودم. البته قرار بود شما و آقای کاظمی عزیز هم باشید که من به داود گفتم سمینار است و در آن روز نمی توانند حضور پیدا کنند.سمینار بعدی در هر شرایطی هم باشد حاضر و در خدمت خواهم بود.حیلی دوست داشتم عزیزان را ملاقات کنم.

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - مهتاب - 02-15-2012 12:12 AM

(02-14-2012 09:14 AM)azim نوشته شده توسط:  دوست عکاسمون اسم داره طفلکی ! Wink

محمدرضا تمرتاش
عظیم جان تقصیره شماست که دوستان رو معرفی نکردید.Smile
با تشکر ویژه از اقای تمرتاش که واقعا زحمت کشیدند.

عظیم جان چرا حالت شما بی تفاوته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/Huh

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - pulaki - 02-15-2012 02:07 AM

به جان خودم عين همين سالن و همين فضارو تو ذهنم مجسم كرده بودم شايدم اونجا بودم و خودم خبر نداشتم!من ميخواستم با پسرم عليرضا بيام تا ببينيد با وجود سن كمش(13سال) چه ايده هاي ناب و شور و شوقي براي ميلياردر شدن داره هميشه بهم ميگه بابا حواست باشه من تو ميلياردر شدن ازت جلو ميزنم حالا ميبينيد!

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - poolsaz - 02-23-2012 08:43 AM

سلام وخسته نباشید
من تازه عضو این گروه باحال و خلاق شدم واز خوب روزگار قبل از این که عضو بشم توی این کارگاه واقعا جالب شرکت کردم و میتونم به جرات بگم یکی از بهترین و کاربردی ترین کارگاهی بود که تاحالا شرکت کردم
از تمامی دوستایی که این کارگاه رو اجرا کردند تشکر میکنم
امیدوارم که بتونم یه همراه خوب واسه گروه بشم

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - shahrasebi - 02-23-2012 09:26 AM

(02-14-2012 02:04 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(02-13-2012 12:46 AM)m_sh نوشته شده توسط:  آقاي قربانيان عزيز واقعا جاي شما خالي بود
ما كه اصلا لحظه اي از فكر شما غافل نبوديم و مدام منتظر ورود شما بوديم براي همين اين سمينار به دلمون نچسبيد و به همين زودي ها يه سمينار ديگه ولي اينبار با حضور شما برگزار خواهيم كرد

استاد عزیز ممنونم. درست زمان برگزاری سر سفره عقد داود جان بودم. البته قرار بود شما و آقای کاظمی عزیز هم باشید که من به داود گفتم سمینار است و در آن روز نمی توانند حضور پیدا کنند.سمینار بعدی در هر شرایطی هم باشد حاضر و در خدمت خواهم بود.حیلی دوست داشتم عزیزان را ملاقات کنم.
جناب قربانیان عزیز
اول تبریک صمیمانه بنده و همه دوستان را پذیرا باشید با بهترین آرزوها برای آقاداود عزیز.
و اینکه واقعا با وجودیکه در ظاهر تشریف نداشتید من به شخصه حضورشما و سایر عزیزان را احساس می کردم.
پایدار باشید.
AngelHeartAngel

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - miliyarderno1 - 03-16-2012 06:07 PM

حیف شد من جاااا موندمAngel