سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
امروز فهمیدم - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: روانشناسی (/forumdisplay.php?fid=106)
+--- انجمن: روانشناسی شخصی (/forumdisplay.php?fid=37)
+---- انجمن: سخنان و عبارات (/forumdisplay.php?fid=175)
+---- موضوع: امروز فهمیدم (/showthread.php?tid=4601)

RE: امروز فهمیدم - یک همراه سبز - 10-04-2014 10:16 PM

فهمیدم «تواناییهای هر فرد بستگی به باورهای او دارد»

اگر او باور داشته باشد کاری را می تواند ،پس به یقین می تواند...

برای کاری به شرکتی مراجعه کردم پس معارفه و توضیح وظایف شغلی ک قرار بود به من محول شود کارفرما پرسید :فکر میکنی می توانی از پس کار بر بیایی و موفق شوی

گفتم :نمیدانم

وی هم گفت:تا آخر هفته با شما تماس میگیرم (یعنی فرستادن دنبال نخود سیاه چون من هنوز خودم را باور نداشتم

RE: امروز فهمیدم - jahanagahi - 10-04-2014 11:05 PM

امروز فهمیدم که من توانائیهای زیادی دارم , دست به هر حرکتی بزنم می توانم موفق شوم
من می توانم موفق شوم.
چون بخودم ایمان دارم. به دانسته هایم ایمان دارم. به توانائیهایم ایمان دارم .به قدرت فکری خود ایمان دارم. در درون من انقلاب عظیمی جاری شده است.
من قادر به حل تمام مشکلاتم هستم. تمام وجودم را انرژی مثبت فراگرفته است.من لبریز از شادی و نشاط هستم. من همیشه لبخندی بر لب دارم هر کاری را که بمن پیشنهاد داده شود را بنحو بسیار عالی به انجام می رسانم

(((امروز خیلی چیزها فهمیدم25r30wi25r30wi25r30wi)))

RE: امروز فهمیدم - یک همراه سبز - 12-01-2014 02:32 PM

امروز فهمیدم برای اینکه میزان تغییر رو در خودم لمس کنم

باید امروز خودم را با دیروز خودم،این هفته را با هفته قبل ،این ماه را با ماه قبل ،و امسالم رو با سال گذشته مقایسه کنم!

اگر احساس شور و شعف کردم قطعا پیروز بوده ام.....Smile

پ.ن:مقایسه خود با دیگرانی که شرایطشان با ما متفاوت است ممکن است ما را دلسرد یا اعتماد به نفس کاذب بدهد

یادمان باشد باطن زندگـــــــــــــــــــــــی خود را با ظاهر زندگــــــــــــــــــــــــــــــی دیگران مقایسه نکنیمSmile

RE: امروز فهمیدم - اقاي ايـــده - 01-31-2015 02:11 PM

مارا به ان كس اميد است كه در تنهايي, تنهايت نميگذارد.بودنش را حتي با قطره اي اندك نشانت ميدهد.

در اين روزگار ياري رساندن دشمنان بيشتر از دوستان شده است.خوشا به حالت كه اي دوست, دشمنان فراواني داشته باشي

RE: امروز فهمیدم - saghi_gh - 02-13-2015 06:24 PM

امروز ی چیز خوب شنیدم گفتم به شماهم بگم..دوست خوب میگم گفتم...دوست بد میگه میخواستم بگم...

RE: امروز فهمیدم - saeedhashemi1371 - 02-13-2015 07:14 PM

امروز فهمیدم فروشندگانی در این کشور وجود دارن که حاضرن برا قالب کردن جنسشون به مردم هر دروغی رو که به ذهنشون میرسه به مردم بگن غافل از اینکه یه نفر که میره تو مغازه داره به فروشنده اعتماد می کنه

من حلالش نمی کنم . انشا الله هرچه قدر که سر من کلاه گذاشته خدا ده برابرش رو ازش تو مریضی پس بگیره.

RE: امروز فهمیدم - jahanagahi - 09-12-2015 03:28 PM

امروز فهمیدم که زیباترین خاطرات را با غزیزان این انجمن داشتم.

RE: امروز فهمیدم - Amiraliamirali - 09-13-2015 10:47 PM

فهمیدم که گفتن جملات مثبت و تکرار کردن اونا چقدر در زندگی تاثیر گذاره
واقعا ازتون ممنونم جناب قربانیان10_004

RE: امروز فهمیدم - Amiraliamirali - 09-14-2015 07:09 PM

امروز فهمیدم که ادم هر چی برای بقیه خوب بخواد خدا بیشتر بهش میده

RE: امروز فهمیدم - moele - 09-14-2015 09:24 PM

امروز فهمیدم دماغم بزرگ شده باید به فکر یک دکتر جراح پلاستیک خوب باشم