سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول (/showthread.php?tid=1463)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - REZA HAJISALIMI - 02-10-2012 09:28 PM

سلام وخدا قوت
من هم از همه عزيزاني كه طراح اين سمينار و به خصوص جناب آقاي كاظمي كمال سپاس گذاري را دارم
و به اميد موفقيت هاي پي در پي عزيزان انجمن ميلياردر هاي آينده ايران
شاد و پيروز وسر بلند باشيد
R.H 1390.11.21

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - pulaki - 02-10-2012 10:40 PM

دوستان همگي خسته نباشيد من با اينكه افتخار حضور در جمع عزيزان را پيدا نكردم اما بيكار ننشستم و درست از ساعت 10/5تا12/5 نيم ساعت تجسم كردم و بعد به همراه پسرم كه13 سالشه وايده هاي خوبي براي ميلياردرشدن داره يك طوفان فكري دونفره برگزار كرديم و نزديك به 40 ايده متفاوت براي دوبرابر كردن پول نوشتيم پسرم ازدوماه پيش با خريد سي دي بازي كامپيوتري و فروش آنها به همكلاسيهايش اينكارو شروع كرده وبا جديت دنبال ميكند بطرز باور نكردني اولين سكه 50تومني را در تاكسي پيدا كردم ووقتي ازيك حساب قديمي مانده ميگرفتم متوجه شدم 500تومني كه فكر ميكردم در حسابم دارم يك ميليون تومان بوده باورش براي خودمم مشكل بود چون من خيلي دقيق هستم و مانده تمام حسابهاي بانكيم را درسررسيدم نوشته ام

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - azim - 02-10-2012 11:58 PM

همایش واقعا فوق العاده بود Smile

من که خیلی لذت بردم.

یکی از دوستانی که اولین بار بود با انجمن آشنا شده بودند ، سکه 50 تومنی خودشون رو تبدیل کردند به 7-8 هزار تومان پول نقد Big Grin
کامیار جان واقعا تبریک میگم.

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - pulaki - 02-11-2012 01:43 AM

(02-10-2012 05:50 PM)مهتاب نوشته شده توسط:  همایش با حضور یک جمع 70 نفره از دوستان تشکیل شد.امروز موفق به دیدار دوستان جدید زیادی شدیم. جای شما و بقیه دوستان آقای قربانیان،سبحان ،آقا فرشاد، آقا شهرام ،خانم صفدری و همه دوستان همیشگی که به دلایلی نتونستن تو این جلسه باشند به شدت خالی بود.
حتما در اولین فرصت عکس و فیلم ها رو برای دوستانی که نبودند در انجمن قرار می گیرد.
اسم مارو از قلم انداختيد حلالتان نميكنم فرداي قيامتي هم هستAngry

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - مهتاب - 02-11-2012 01:53 AM

(02-11-2012 01:43 AM)pulaki نوشته شده توسط:  
(02-10-2012 05:50 PM)مهتاب نوشته شده توسط:  همایش با حضور یک جمع 70 نفره از دوستان تشکیل شد.امروز موفق به دیدار دوستان جدید زیادی شدیم. جای شما و بقیه دوستان آقای قربانیان،سبحان ،آقا فرشاد، آقا شهرام ،خانم صفدری و همه دوستان همیشگی که به دلایلی نتونستن تو این جلسه باشند به شدت خالی بود.
حتما در اولین فرصت عکس و فیلم ها رو برای دوستانی که نبودند در انجمن قرار می گیرد.
اسم مارو از قلم انداختيد حلالتان نميكنم فرداي قيامتي هم هستAngry

آقای پولکی عزیز احتمالا اسم دوستان بزرگوار دیگری رو هم فراموش کردم. بگذارید به حساب حواس پرت بنده. شرمنده. جای شما واقعا خالی بود.
همینجا تنبیه هم کنید بهتر از قیامته. Big Grin

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - pulaki - 02-11-2012 02:06 AM

خواهش ميكنم شما تقصيري نداريد اسم من هميشه از قلم ميفته نه همون قيامت بهتره با همه اونايي كه عمدا يا سهوا اسم منو از قلم مياندازن سرپل صراط تسويه حساب ميكنم چون تا حالا سعي كردم اسم هيچكسي رو از قلم نياندازم حتي اونايي كه قبلا دور اسم منو خط كشيدن فقط شايد اون زحمتي كه براي خوندن شعر من در مراسم سالگرد يكسالگي انجمن كشيديدبه دادتون برسه البته اونم شايد تضميني در كار نيست!!

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - مهتاب - 02-11-2012 02:11 AM

حالا من چکار کنم منو ببخشیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــد؟

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - pulaki - 02-11-2012 02:22 AM

(02-11-2012 02:11 AM)مهتاب نوشته شده توسط:  حالا من چکار کنم منو ببخشیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــد؟
بقول قدما بخشش از بزرگان است! و در عفو لذتيست كه در انتقام نيست به يك شرط ميبخشمتون اونم اينكه تا عيد نوروز بابت عذر خواهي هرروز يك اعتبار به من بدهيد چه باشم چه نباشم و گرنه حسابتون با كرام الكاتبينه!!Big Grin

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - مهتاب - 02-11-2012 02:26 AM

ممنون.
قبل از اینکه شما بفرمایید من بابت عذرخواهی یک اعتبار به شما دادم اما اگه هر روز یک امتیاز بدم سیستم منو بن میکنه. Sad
من کمی حواس پرتم زیاد سخت نگیرید امروز توی همایش حتی یادم رفت تولد حضرت محمد رو به بچه ها تبریک بگهم که دوستان مجله خلاقیت یادآوری کردن.
پیری و هزار مشکل . Wink

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - pulaki - 02-11-2012 09:24 AM

بفرماييد يك امتيازيرو كه داده بوديد پسش دادم تا يه وقت فكر نكنيد كه درد من درد امتياز بوده! مهم اينه كه نزد خدا امتيازمون بالا بره "ان اكرمكم عند الله اتقيكم"از من به شما نصيحت وقتي كسي اينطوري به ظاهر طلبكارانه باهاتون برخورد ميكنه محكم جلوش وايستيدوبگوييدخوب كاري كردم اسمتو از قلم انداختم اصلا پولكي كيلويي چنده تا طرف روش زياد نشه! بقول شاعر"جوابست اي برادر اين نه جنگست/كلوخ انداز را پاداش سنگست"البته شما كه بقول خودتون سن و سالي ازتون گذشته بايد اين چيزهارو بهتر بدونيد تا ما كه هنوز دهنمون بوي شير ميده!! ضمنا من كوتاه نميام چراكه باز بقول شاعر
پدر كشتي و تخم كين كاشتي/پدر كشته را كي بود آشتي!!