سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: زندگی مثل جنگ میمونه(علم بهتره یا ثورت)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
(07-11-2013 08:28 AM)maral 777 نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-11-2013 04:43 AM)poldar نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-11-2013 02:11 AM)maral 777 نوشته شده توسط: [ -> ]امیدوارم که همه با هم میلیاردر بشیم10_004اصلا اینجاییم واسه همین، واسه اینکه از همدیگه انرژی بگیریم. نمی دونین چقدر خوشحال می شم وقتی می تونم به کسی انگیزه بدم، باعث بشم حتی یه قدم کوچیک تو راه موفقیت برداره

دوست خوبم واقعا انرژی گرفتم اما میشه بگی چجوری قدم اول بردداشتی؟
برا من خیلی سخت اولین قدمConfusedConfused

تو تاپیک داستان مبارزه من همه شو نوشتمSmile

دوست عزیز اسم تایپیکت چیه برم بخونم
(07-11-2013 11:52 AM)آقا محسن نوشته شده توسط: [ -> ]پولدار عزيز خيلي راه ها هست واسه كار كردن روي خلاقيت و اعتماد به نفست مثل گشتن تو همين سايت، كتابايي مثل : آينده خود را خلق كنيد اثر برايان تريسي.
يا كتاب اعتماد به نفس باربارا دي آنجليس
يا سايتهايي مثل :
http://www.khalaghiyat.com/

سلام دوست عزیز خیلی مطلب در مورد اعتماد به نفس خوندم سعی میکنم این دو کتاب رو بخونم و سایت بسیار خوبی بود ممنون از معرفی
ولی یه سوال واقعا اعتماد به نفس این همه تویه کار تاثیر داره؟
اسمش همین داستان مبارزه منه. تو بخش بانوان کارآفرین
آره
من خودم تجربش كردم
با ترس و لرز رفتم تو يه سازمان شبه دولتي و يكي از دلايلي كه موجب شد موفق بشم همين اعتماد به نفسم، خلاقيتم و جسارتم توي وردود به مسائل كاري بوده.
خيليا 20 ساله اينجا هستن تازه كمك كارشناس شدن من تو يك سال كارشناس شدم و اعتماد سيستم بهم خيلي بالاست.
البته توكل به خدا، كمك خدا و دعاي پدر مادر مهمترين مسئله هست.
کاش وقتی دلت میگیره یکی باش بزن رو شونت بگه رفیق تنها نیستی
تنها نيستي خدا هستSmile
ما هم هستيم فقط مجازي نمي تونم بزنم رو شونتSmile
اميد به خدا داري ديگه چي ميخواي، خودش بهترين هارو جلوي پات ميذاره فقط بايد از يه جايي شروع كنيSmile
خداوند چهار چیز را در چهار چیز مخفی نموده :
دوست خود را در میان مردم : پس به هیچ کسی بی اعتنایی نکنید شاید هم او دوست خدا باشد و شما نشناسیدش
-رضایت خود را در طاعت ها: پس هیچ عبادتی را کم نشمارید شاید همان مورد رضایت خدا باشد
-غضبش را در گناهان: پس هیچ گناهی را کوچک نشمارید شاید همان مورد غضب او باشد
- استجابت خود را در دعاها: پس هیچ دعایی را اندک مپندارید شاید همان مستجاب باشد
(07-11-2013 01:08 PM)maral 777 نوشته شده توسط: [ -> ]اسمش همین داستان مبارزه منه. تو بخش بانوان کارآفرین

خوندمش خیلی عالی بود
خیلی قوی هستی فوقالعادست
بهت تبریک میگم
انرژی خیلی مثبتی بود
قطعا یکی از میلیاردرهای ایران میشی
اگه شدی اینجارو فراموش نکنی
10_004
(07-22-2013 02:20 AM)poldar نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-11-2013 01:08 PM)maral 777 نوشته شده توسط: [ -> ]اسمش همین داستان مبارزه منه. تو بخش بانوان کارآفرین

خوندمش خیلی عالی بود
خیلی قوی هستی فوقالعادست
بهت تبریک میگم
انرژی خیلی مثبتی بود
قطعا یکی از میلیاردرهای ایران میشی
اگه شدی اینجارو فراموش نکنی
10_004

هیچ وقت کسانی رو که باعث شدن قوی شم فراموش نمی کنم، حتی از پدرم به خاطر همه ظلم هایی که در حقم کرد ممنونم....
هنوز اولین و بزرگترین استاد موفقیتم دکتر زرگر عزیز رو به خاطر دارم و هنوز حرفهاشون توی گوشمه. همیشه مدیون تمام این افراد و اتفاقات هستم و امیدوارم روزی برسه که بتونم جبران کنم
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع