سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: عبرت نامه انجمن در مستند شوک شبکه سه!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
سلام دوستان عزیزم

مدتی بود میزان بازدید و ثبت نام از انجمن بسیار افزایش یافته بود .(عدو شود سبب خیر!)

اما داستان چه بوده است:

امروز یکی از دوستان خبر داد که در برنامه مستند شوک شبکه 3 و با موضوع "ش/ر/رط ب/ن/د/ی در فوتبال" نامی از انجمن ما برده شده است اما متاسفانه مجری ... تلویزیون با جستجوی عبارت "ش/ر/رط ب/ن/د/ی فوتبال" در گوگل در سومین نتیجه به یکی از تاپیک های انجمن که اتفاقا در بخش عبرت نامه نیز قرار دارد رسیده است اما آنقدر هول بوده است که برنامه مستند خود را داغ کند که بدون اشاره به محتویات تاپیک که در آن دوستان در جواب برخی ارسال های اسپم و خلاف قوانین اعضای تازه وارد، این نوع کسب درآمد را حرام دانسته اند، انجمن ما را سایتی برای ش/ر/رط ب/ن/د/ی فوتبال معرفی کرده است!!!!

فکر میکنم حداقل در مبارزه با این نوع کسب درآمد های بی ارزش و خلاف قوانین کشور بسیار تلاش کرده ایم اما ...

نمیدانیم به این رفتار رسانه ملی، بخندیم یا گریه کنیم، که این چنین رفتار شتابزده برای جذب مخاطب تا چه حد برای این افراد نادان ارزشمند است (فکر میکنم مناسب است این رفتار یک رسانه و برنامه سازان آن را نیز در بخش عبرت نامه سایت معرفی کنیم ...) اما ای کاش این عزیزان که ماشااله ادعای مسلمانی شان هم گوش عالم را کر کرده است با مراجعه به گزارش یکساله سایت ما، کمی از تلاش سه ساله اعضایی میگفتند که نتیجه آن حداقل ایجاد حس باور و کارآفرینی و کسب درآمد حلال برای جوانان و عزیزانی از این وطن شده است!

فقط میتوان به حال این افراد تاسف خورد که چه راحت با رفتار نابخردانه خود سعی در تیره کرده تلاش صادقانه هزاران ساعت اعضا داشته اند، کاش کمی انصاف داشتیم ...

اما خدا را شکر، خداوند و اعضای خوب این خانواده همیشه در کنار هم هستند و همیشه از این آزمایشات عالی و سربلند بیرون آمده و خواهیم آمد (مانند آن داستان کذایی روزنامه آسیا و جوابیه ما).
ان شاالله ما اعتراض خود را به این رفتار تولیدکنندگان و مدیران شبکه اعلام خواهیم کرد.

تاپیک های انجمن:

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=6808
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=290

دیدن برنامه شوک آنلاین (دقیقه های 1 تا 3):
http://arshnews.ir/vdccxmqo.2bq108laa2.html
http://da-news.ir/go/?id=31469

شاید بد نباشد بگویم همیشه این گونه نبوده که تلاش های اعضا دیده نشود! برای مثال چند روز قبل، از طرف دفتر مرکزی ماد ایران (ال جی) دعوت شدیم تا جهت معرفی ایده های خوب اعضای انجمن به آنها، همکاری داشته باشیم تا این گروه برتر در ایران، بر روی ایده های اعضا سرمایه گذاری کند ...

پیروز باشید
ای کاش تهیه کننده و مجری شوک در رابطه با سرچ در حستجوگرها کمی آموزش می دیدند.
در رابطه با هر مطلبی
که جستجو میکنید می توانید سایت و یا ویلاگی را ببینید. بنظر شما این موضوع نشان دهنده حرکت سایت و یا ... در رابطه با آن مطلب است؟
ایمان دارم اینان با کلیک بر روی لینک انجمن چنان عرق شرمساری می ریختند که ما هم دلمان به حال آنان می سوخت و این توهین را فراموش می کردیم و تصمیم میگرفتیم که در این دنیا و آن دنیا آنان را ببخشیم.
یعنی انقدر بدون مطالعه یه کاری انجام می دن .
حالا این یه نمونه خیلی کوچیک بوده . تو همین صدا و سیما سرمایه مردم و مملکت در ابعاد خیلی وسیع صرف سیاهنمایی در زمینه های ... می شه
من واقعا متاسفم و نمیدونم که چی باید بگم...

به قول آقای دهقانی این تو بُعد کوچیک هستش

واقعا که ...حداقل میومدند یه چرخی تو تاپیکا میزدن..

فقط من نمیدونم ما کجا شرطی بندی کردیم که اینا اینطوری برخورد میکنن...

منتظر میمونیم تا خودشون بیان جواب قانع کننده ای به ما بدن..
بله .
از اونجایی که موضوع برنامه با حرفه قبلی من در ارتباط بود من به شدت از ابتدا برنامه شوک رو دنبال کردم .
به جرئت یکی از کم خاصیت ترین و بی محتوا ترین برنامه هایی بود که میشد در این زمینه ساخت ضمن اینکه فوق العاده بی روح و مصنوعی ساخته شده بود .

به هر حال اگه به یک حرفه ای مثل من پیشنهاد ساخت برنامه رو میدادند 10_003 مستندش خیلی صدا میکرد ضمن اینکه اونقدر سواد داشتم که بدونم قبل از خوندن اسم یه انجمن لااقل یه سر بزنم ببینم محتواش چیه .

انشا اله که دیگه تکرار نشه 10_004
برای رسیدن به موفقیت و اهداف نیاز است که اهداف خود را بنویسیم. مطالعه کنیم. بررسی کنیم. تحقیق کنیم و جملات تاکیدی را تکرار کنیم و در نهایت ایمان و باور داشته باشیم که موفقیت را بدست می آوریم. تلاش میکنیم و حرکت را شروع میکنیم. از راه شگفت خدا به اهدافمان می رسیم.
راههای اشتغال و کارآفرینی بصورت مجازی و حقیقی را به هم آموزش می دهیم و....
نمونه کوچکی بود از بحثهای انجمن.
فعالیتهای هرمی ممنوع است.
ش/ر/رط ب/ن/د/ی ممنوع است.

یعنی اصلا نه مدیریت و نه عزیزان انجمن اعتقادی بر اینگونه فعالیتها ندارند.
امیدوارم شهامت داشته باشید و در همان برنامه عذرخواهی خود را به سمع و نظر بینند گان عزیز برسانید.
من از فردا صبح از طریق یکی از دوستان این مسئله رو پیگیری میکنم
جالب بود واسم وقتی امروز یکی از دانشجوهام بهم این مطلب را گفت که : استاد برنامه شوک سایتتون را نشون داد واقعا برای پول در آوردن زدید تو کار ش/ر/رط ب/ن/د/ی ورزشی؟؟؟
خوب این تحلیل که فقط بیان گوگل و سرچ کنن و صفحه نتایج را نمایش بدهند کار بسیار اشتباهیه!!!! باید حداقل دو تا ص از اون سایت را باز کنن و بعد در مورد این که اون سایت به ش/ر/رط ب/ن/د/ی مشغوله یا خیر بپردازن

متاسفانه خصلت غجله و شتاب زدگی در قشاوت و تصمیم گیری مردم ایران در همه اقشار موج می زنه، و همینطور در تلویزیون هم این اتفاق می افته و باز یه فرد به عنوان تحلیل گر خیلی زود فقط با یه سرچ به این نتیجه می رسه که ما سایت ش/ر/رط ب/ن/د/ی فوتبال هستیم.

واقعا جای بسی تاسف داره، بیاید لاقل ما اینگونه نباشیم و انقدر عجولانه قضاوت نکنیم.
فقط میتونم بگم متاسفم

متاسفم که یه مشت بی سواد شدن مجری و کارشناس تلویزیونی

و دارن سرمایه ملت رو خرج اشتباهات این افراد میکنن

خودشون و اشتباهاتشون از هر شوکی شوک تره

واقعا که...
واقعا متاسف شدم
جدا یعنی یه مستند قبل از ضبط یه دفعه سرچ نمیکنن ببینن چی میخوان نشون مردم بدن ؟

پیشنهاد میکنم از این به بعد کلا همچین تاپیک هایی که توی انجمن ایجاد میشه از بیخ و بن پاک کنن تا این اتفاقا پیش نیافته.

خداییش یه عمر آدم از این و اون و کپی کردناشون از انجمن و چرت گفتناشون عذاب میکشیدیم حالا تلویزیونم حمله کرد.

این یعنی قدرت. بیاین که پرچم بالاست Big Grin

خدا رو شکر هرکی این مستند رو دیده و دنبالش کرده متوجه شده مشکل از فرومه یا صدا و سیما.
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع