سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
یادمه اولین کاری که کردم 9 یا 10 سالم بود.سه روز رقتم سر باغ کشاورزی کار کردم و با پولش که 8 هزار تومان بود رفتم یه ماشین کنترلی که همیشه آرزوی داشتنش رو داشتم خریدم.یادش بخیر12_002
پاسخ جدید؟؟
منم اولین جایی که کار کردم انبار فروش مجسمه بود که اونجا کارگری می کردم و سفارش ها رو بسته بندی می کردم و نظافت انبار و ... (فک کنم سال 75 بود و من 12 سالم بود)
بعد از اون هم کارهای مختلفی کردم منتها همشون کار کردن برای دیگران بوده و خودم سرمایه ای برای شروع نداشتم.
من پس از سالها درس خواندن و اخذ مدرک کارشناسی کشاورزی در سن 26 سالگی ی سوپر مارکت نقلی با سرمایه 6 میلیون که همش وام بود راه انداختم و الان ماهیانه 1 میلیون پس انداز میکنم.
اولین کسب درامدم 10سالگی بود .تیکه های اسباب بازیای شکستمو ب هم وصل میکردم ب بچه های کوچه میفروختم... دومین کسب درامدم توی همون سن بود قایق درست میکردم تزئینش میکردم ب دوستای توی کوچم میفروختم!!خیلی باحال بود
درامد بعدی دوره راهنمایی یه مسابقه مدرسه بود طرحش از من بود اول شدیم نفری 70 بردیم!
درامد بعدیم اینترنتی توی 15.16سالگی بود توی فستیوالا شرکت میکردم با دوز و کلک
درامد بعدیم با دور زدن مدرسه و آموزش و پرورش !!! جوایز مسابقات وبلاگ نویسی هر بار 20تا 60تومن
Smile)
خدا بخواد منبعد کارمند البته فکر اقتصادیم خیلی خوبه Big Grin
با سلام خدمت دوستان عزیز
من دوران دانشجوییم مقاله تایپ میکردم واسه بچه ها و پول کمتر از بیرون میگرفتم‌.برای تایپ هم میرفتم توی سالن کامپیوتر دانشگاه چون لپ تاب نداشتم .بعدش هم هم مطالب مورد علاقه عموم رو پیدا میکردم و به عنوان مجله میفروختم.البته این مال زمان قبل از وای فای و گوشیای هوشمند بود.
یک مدت تدریس میکردم دبیرستان که اومدم بیرون. الان هم تابلو مدادرنگی میکشم فروشش هنوز اونجور که میخوام نیست
یک شکستم گذاشتن همه ی سرمایه ام توی سهام پدیده بود که پولم گیر کرده. احتمال زیاد یک خانه ی کودک تاسیس کنم توی سال بعد
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع