سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ویژگیهای یک فروشنده موفق
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
۱- استقامت دارند!

فروش خوب به پیگیری و سرسختی فروشنده نیاز دارد. زیرا در پروسه فروش مشکلات گوناگون پدید می آیند که نحوه برخورد با این موانع سطح موفقیت فروشنده خوب را تعیین می کند. افزون بر این فروشنده موفق روش روبه رو شدن با موانع را از قبل تجربه نموده و همواره در جستجوی راه حلهای جدید است و برای رسیدن به اهداف خود مستمراً تلاش می کند و هرگز خسته و درمانده نمی شود.

۲- فروشندگان موفق برای دستیابی به هدف جدی هستند.

فروشندگان موفق اهداف خود را می شناسند و برای دستیابی به آن نقشه می کشند و مشخص می کنند که چگونه باید به اهدافشان دست یابند، و هر روز بر آن مبنا پیش می روند.

۳- فروشندگان مجرب در مورد کیفیت کاری که عرضه می کنند از مشتری سؤال می نمایند.

بهترین فروشندگان از مشتری هایشان پرسشهایی می کنند تا کاملاً مشخص شود به چه چیزی احتیاج دارند. این دسته از فروشندگان می دانند مؤثرترین روش معرفی محصول یا خدمات، کسب اطلاع از نیازهای مشتریهایشان است. از این رو، فروشندگان این فرصت را می یابند که درباره ویژگیها و فواید محصولات و خدماتشان که بیشترین ارتباط را با مشتری دارد به طور مؤثری بحث و گفت وگو کنند.

۴- فروشندگان موفق به مشتری گوش می دهند.

اکثر فروشندگان سوالی را از مشتری می پرسند و جواب می گیرند، اما برخی از آنان به جای اینکه منتظر پاسخ باشند به صحبتشان ادامه می دهند. لیکن فروشندگان ماهر می دانند اگر فرصت بدهند مشتریها خود اطلاعات لازم را ارائه می دهند، از این رو این دسته از فروشندگان آموخته اند که در برخی موارد سکوت کردن و گوش دادن به مشتری مفیدتر است.

منبع
سلام دوستان عزیز
بالاخره تا 2هفته دیگه فروشگاه اینترنتی من راه میفته.... به شدت دنبال راههای بازاریابی هستم تاتونستم مطالب انجمن روهم که مرتبط با تبلیغات بود و وقت اجازه داد خوندم
تاحالا فهمیدم برای جذب مخاطب میتونم کارای زیر رو انجام بدم....که یه سری از اونا مربوط میشه به بعد راه افتادن سایت فروشم:
1-ارسال ایمیل به دوستام(هرکی میلشودارم)
2-دادن نظر به وبلاگ نویسای دیگه و پیشنهاد دادن لینک
3-افزایش رنک گوگل سایتم
4-ارسال اس ام اس گروهی با سیستم مخابرات
5-عضو شدن در کلوپ ها......... انجمن ها و دعوت اعضای اونها به سایت(از جمله انجمن خودمون)
بقیشو نمیدونم...................
به شدت منتظر ایده های جدید شما دوستان هستم..........باسپاس
(08-28-2011 10:53 AM)mehdipoor_mon نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزیز
بالاخره تا 2هفته دیگه فروشگاه اینترنتی من راه میفته.... به شدت دنبال راههای بازاریابی هستم تاتونستم مطالب انجمن روهم که مرتبط با تبلیغات بود و وقت اجازه داد خوندم
تاحالا فهمیدم برای جذب مخاطب میتونم کارای زیر رو انجام بدم....که یه سری از اونا مربوط میشه به بعد راه افتادن سایت فروشم:
1-ارسال ایمیل به دوستام(هرکی میلشودارم)
2-دادن نظر به وبلاگ نویسای دیگه و پیشنهاد دادن لینک
3-افزایش رنک گوگل سایتم
4-ارسال اس ام اس گروهی با سیستم مخابرات
5-عضو شدن در کلوپ ها......... انجمن ها و دعوت اعضای اونها به سایت(از جمله انجمن خودمون)
بقیشو نمیدونم...................
به شدت منتظر ایده های جدید شما دوستان هستم..........باسپاس

از نظر فنی SEOو طراحی سایت شما از همه چیز مهمتر است.
اگر میخواهی سایتت پرفروش شود.باید هزینه کنی.

برای اس ام اس تبلیغاتی من می تونم کمکت کنم.

تو باید تراکت چاپ کنی و تو محل های شلوغ (مراکز خرید)پخش کنی.

در ضمن حتما حتما تو سایتت یه محصول رایگان بزار.منظورم جنس خاصی نیست.یه کتاب الکترونیکی 1 مگابایتی که با دریافت اون از طریق سایت شماره تلفن همراه،ایمیل و نام و نام خانوادگی تو سایت ثبت کنن.این خیلی کمکت می کنه که وقتی میخوای محصول جدیدت رو اس ام اس کنی بدونی یه سری مخاطب داری که احتمال خریدشون بالاست.

این حرکت رو من تو سایت مدیر سبز و مدیر سایت دیدم.واقعا جالبه.

برای اول کارات یک ماه مراسم افتتاحیه بزار و تو این یک ماه چند درصد قیمت هاتو بیار پایین تا همه تر غیب به خرید بشن.

هر ماه بهترین خریدار رو معرفی کن

هرماه یه جایزه از محصولات سایتت بزار.

سعی کن تا اونجایی که می تونی چیزای جدید بفروشی.

به ازای خرید هر 30 هزار تومن یه محصول 2 یا 3 هزار تومنی هدیه بده.
در فروشگاه بخشی را برای تبادل لینک قرار دهید.هم شناخت بیشتری از سایت شما خواهند داشت و هم در جستجوگرها رتبه بالاتری خواهید داشت.اگر بخشی را برای آموزش (در هر زمینه قرار دهید مراجعه کنندگان بیشتری خواهید داشت.)
رازی (ترفند)که در شناخت جستجوگرها وجود دارد و کمتر با آن آشنا هستند اینست که جستجوگرها به موضوعات آموزشی بیشتر بها می دهند.

موفقتر باشی.
با تشکر از لطف عزیزان
کار سایت با کمال ناباوری چند ساعتیه تمام شده و با اجازه جناب کاظمی آدرسشو میذارم...
www.....com
منتظر نظرات ارزشمندتون هستم+ تمام تلاشمو می کنم تا از پیشنهاداتتون استفاده کنم....
با سپاس
سایت لود نمیشود.
(08-28-2011 07:25 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]سایت لود نمیشود.

َشرمنده......
سایت فروشگاهی Atla30shop.com
این محصولات برای خود شما است؟
یا یک فروشنده ایران مارکت هستید؟
هزینه به چه صورت بوده است؟
و مراحل انجام کار را برای تاسیس این فروشگاه را میفرمائید!
نه یه فروشنده ایران مارکت هستم وفقط هزینه طراحی سایت را دادم
سایت به شکل ساده(همین سایت) : 115000 تومن
حرفه ای فکر کنم حدود 250000تومن
وارد سایت ایران مارکت که شدم در خواست دریافت اطلاعات بیشتر کردم و آدرس میلمو دادم وبه عنوان تبلیغ کننده هم ثبت نام کردم
چند روز بعد باهام تماس گرفتن ش حساب مدیر سایت را بهم دادن و منم دیروز پولو واریز کردم
بعد طی تماس تلفنی اطلاعات شناسنامه ای منو گرفتن
و امروز سایت رو بهم تحویل دادن..
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع