سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
با عرض سلام بنده اهل شهرستان اشنویه هستم و تا شهر تجاری بانه فاصله زمانی۳ساعت را دارم به دلیل اینکه هیچ سرمایه ای ندارم نمیتونم تنهایی از فرصت خوبی ک در بانه وجود داره استفاده کنم . لذا امادگی خودم رو برای همکاری با دوستانی که قصد خرید از انجا را دارن اعلام میکنم میتونم واسط خوبی بین شما و تاجران بانه باشم در صورت تمایل تماس بگیرید09398017527
[quote='miomio' pid='71306' dateline='1360529464']
سلام به دوستان عزیز و گرامی
من چند وقته از واسط مستقیم لباس زیر زنانه میارم تو استان پخش میکنم . حالا چون جایی رو نمیشناسم (عمده فروشهای تهران) این رابط واسه من ناز میکنه
داداش گلم من اصفهان مغازه تکفروشی لباس زیر دارم , از بندر گناوه خرید میکنم , الانم اینترنتی خریدمو انجام میدم و برام ارسال میکنن و تضمینی بدستم میرسه خیالم راحته , قیمتاشم عالیه , شما یه سر به این کانال بزن , شماره تماسشم میزارم ,
telegram.me/lebaszirgnv
09335019203
[quote='ali55' pid='100068' dateline='1373022353']
[quote='بابایی' pid='71738' dateline='1360646793']
چند وقت پیش رفتم آستارا، همه می گن دیگه این بازار مثل قدیمها نیست که جنس روسی داشته باشه
بانه هم رفتم اونجا هم خبری از جنس خوب اونوری نبود (همه جنسهای اونوری تقلبی و همه جنسهای خوب از تهران می اومد)
قشم هم شنیدم به همین مصیبت رسیده

داداش گلم من خودم از بندر گناوه خرید میکنم خیلی قیمتاشون مناسبه
این کانال تلگرام و شماره تماسشو میزارم باهاشون درتماس باش
telegram.me/lebaszirgnv
09335019203
سلام من ميخوانم تازه اين كار رو شروع كنم و يه مغازه بزنم و موندم كه جورابو و لباس زير مردانه بيارم يا زنانه رو هم بهش اضافه كنم؟
اگه ميشه راهنماييم كنين
سلام دوستان
من یه فروشگاه اینترنتی دارم که می خوام لباس زیر مثل شورت زنانه ، شورت مردانه و سوتین و .... هم توش بفروشم. به نظرتون سود خوبی داره؟
وقت گذاشتن روش می صرفه یا نه ؟
می تونین راهنماییم کنین؟
(02-11-2013 01:21 AM)miomio نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به دوستان عزیز و گرامی
من چند وقته از واسط مستقیم لباس زیر زنانه میارم تو استان پخش میکنم . حالا چون جایی رو نمیشناسم (عمده فروشهای تهران) این رابط واسه من ناز میکنه
واسه همین میخوام از دوستان در تهران کسی عمده فروش لباس زیر یا محل پخش این اجناس رو میدونه به ما هم اعلام کنه
مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟
ممنون میشم دوستان تهرانی راهنمایی کنید .
تشکر10_004Heart

از بازار بزرگ تهران میتونید خرید کنید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع