سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
همه تایپینگ های لباس زیر بدون حصول نتیجه رها شده!

دوستانی که فعالیت کردن یا رفتن دنبال این کار لطفآ بیان توضیح بدن شدیدآ به راهنمایی شما نمازمندم!

هنوز میشه از آستارا خرید کرد به قیمت خیلی ارزون؟

برای واردات مستقیم از ترکیه چه راهکارهایی پیشنهاد میدید؟

چترباز گرون میگه!
(07-13-2015 03:34 AM)hesaab نوشته شده توسط: [ -> ]همه تایپینگ های لباس زیر بدون حصول نتیجه رها شده!

دوستانی که فعالیت کردن یا رفتن دنبال این کار لطفآ بیان توضیح بدن شدیدآ به راهنمایی شما نمازمندم!

چترباز گرون میگه!
چقدر سرمایه برای این کار نیاز هست؟
(07-13-2015 03:34 AM)hesaab نوشته شده توسط: [ -> ]همه تایپینگ های لباس زیر بدون حصول نتیجه رها شده!

چترباز گرون میگه!

سلام دوست گرامی
استارا نمیدونم چرا همه میگن بنظرم قیمت های بازار تهران کمتر از استارا باشه
بانه از استارا خوبه سردشت از بانه بهتر هست دبی از همه بهتره
اگه سرمایه تا 3 میلیون هست تهران خوبه مخصوصا کوچه ها و زیرزمین ها . ممکنه باور نشه اما قیمتی بهت میدن برابر با دبی. من چند بار چند تا عمده فروش پیدا کردم که خودشون مستقیم از چین میاوردن شورت 800 تومان خریدم اوردم سبزه میدون اونجا توی راسته بازار طرف 1500 میگفت 1000 تومان گفتم همشون ازم خرید تا یک مدتی اینکار میکردم
چرا خیلی ها ول میکنند علتش اینه اکثرا فروشنده ها اقایون هستن و سود در لباس زیر خانم ها هست و نمیشه اقا فروشنده باشه و دردسر داره و جذب پوشاک میشن
اگه سرمایه 5-10 میلیون هست بانه و ترکیه خوب هست ترکیه فکر اسمشو نکن از 1500 تا 5000 تومان هست خودم به چند نفر توی تهران 3-5 هزار تومان میدم اونا 7- 12 هزار تومان میفروشند اگه بتونی بفروشی تک سایز بخری و بفروش سودش عالی هست
از ترکیه مستقیم خودت نمیتونی بیاری قانونی 30-35 میگیرن و تهران بهت تحویل میدن
قاچاقی 20 تومان میگیرن اما تضمینی نیست
هر کدومشون خواستی بگو برات ردیف میکنم
برای همین بیشتر به پوشاک میرند حساب کن یک کیلو لباس زیر هم 35 میدی و یک کیلو لباس مجلسی و شب یا کت و شلوار هم 35 میدی
اما سودش چقدر فرق داره؟
اگر لباس زیر ترک میخواین ( وارد کننده مستقیم دسته اول - بقیه تو بازار ازین میخرن) البته فکر کنم بتونن همسایه هاشونم معرفی کنن که جنس ایرانی یا چینی و NBB هم بگیرین من فقط شماره ایشونو دارم که کاتالوگو اینترنتی میفرستن سفارش رو با پست تیباکس براتون میفرستن شهرستان
با این شماره تماس بگیرید
مغازه بازار تهران 55163871 - ایستگاه خیام -راسته عباس آباد بازار کویتی های دو
موبایل 09194189019
(09-15-2013 08:27 PM)arna نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
دوستان جایی سراغ دارن اینترنتی بشه خرید عمده لباس زیر را داشت.و با پست ارسال کنن
البته مطمئن هم باشن؟

آدرس اینستاگرامشونو میزارم کارهاشونو ببینید - با پست برا شهرستانها میفرستن
@pamuk_underwear شاید خط فاصله آندرلاین نباشه مطمئن نیستم ولی لوگوشون فیروزه ای هست و سرخابی نوشته پاموک
سلام دوستان آدرس عمده فروش ها لباس بچه را در تهران می خواهم برای شهر ستان برای فروش می خوام اگر کسی دارد متشکر می شم
(07-21-2015 03:12 AM)sedaybaran نوشته شده توسط: [ -> ]

چترباز گرون میگه!

سلام دوست گرامی
استارا نمیدونم چرا همه میگن بنظرم قیمت های بازار تهران کمتر از استارا باشه
بانه از استارا خوبه سردشت از بانه بهتر هست دبی از همه بهتره
اگه سرمایه تا 3 میلیون هست تهران خوبه مخصوصا کوچه ها و زیرزمین ها . ممکنه باور نشه اما قیمتی بهت میدن برابر با دبی. من چند بار چند تا عمده فروش پیدا کردم که خودشون مستقیم از چین میاوردن شورت 800 تومان خریدم اوردم سبزه میدون اونجا توی راسته بازار طرف 1500 میگفت 1000 تومان گفتم همشون ازم خرید تا یک مدتی اینکار میکردم
چرا خیلی ها ول میکنند علتش اینه اکثرا فروشنده ها اقایون هستن و سود در لباس زیر خانم ها هست و نمیشه اقا فروشنده باشه و دردسر داره و جذب پوشاک میشن
اگه سرمایه 5-10 میلیون هست بانه و ترکیه خوب هست ترکیه فکر اسمشو نکن از 1500 تا 5000 تومان هست خودم به چند نفر توی تهران 3-5 هزار تومان میدم اونا 7- 12 هزار تومان میفروشند اگه بتونی بفروشی تک سایز بخری و بفروش سودش عالی هست
از ترکیه مستقیم خودت نمیتونی بیاری قانونی 30-35 میگیرن و تهران بهت تحویل میدن
قاچاقی 20 تومان میگیرن اما تضمینی نیست
هر کدومشون خواستی بگو برات ردیف میکنم
برای همین بیشتر به پوشاک میرند حساب کن یک کیلو لباس زیر هم 35 میدی و یک کیلو لباس مجلسی و شب یا کت و شلوار هم 35 میدی
اما سودش چقدر فرق داره؟
میشه این آدرسی که تو تهران به قیمت دبی میخرین به ما هم بدین؟
این یک انتخاب خوب است، آنها را در موقعیت پیشرو در صنعت لباس زیر هستند.
http://www.evewholesale.com/Sexy-Lingerie
دوست گرامی چند سال پیش بود دیگه از تهران خرید نمیکنم ادرس دقیق نمیدونم اما از سمت مولوی که وارد میشه حدودا 500 متری که میای اونجاها بودن بگردی حتما جاهای ارزون پیدا میکنی
(07-24-2015 10:35 PM)جواد فاضلان نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان آدرس عمده فروش ها لباس بچه را در تهران می خواهم برای شهر ستان برای فروش می خوام اگر کسی دارد متشکر می شم

3راه جمهوری و 15 خرداد تهران خوبه

دوستان شهرستان های خوی و جلفا هم از وقتی مرز رازی رونق گرفته الان جنسهای ترک با قیمت خوبی میاره و برای خرید مناسبه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع