سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: برای سرمایه گذاری در کار تا چه مبلغی می توانید پرداخت نمائید؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
(01-06-2013 09:23 PM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ]استاد برای من سوددهی از تضمین جذاب تره!Big Grin
کاش حداقل سود رو میفرمودید و در چه مدت زمانی!
الان که آدم نمیدونه 5میلیون بگذاره 5 تومن در ماه عایدش میشه یا 500تومن!
خوب سرمایه گذاری از چند جهت میتونه جذاب باشه
اول تضمین اصل سرمایه
دوم مقدار سود دهی ضربدر زمان
سوم امکان توسعه و پیشرفت
و...
چیزی که ذکر فرمودید فقط مورد اول رو داره!
اگه توضیح بدید اولویت ها مشخص تر میشه برامون
یعنی من مثلاً 100میلیون سرمایه در کاری خوابوندم با سوددهی ماهی 10%
اگر شما بگید سود کار 20% خوب من میبینم سود بیشتری هست تضمین هم داده شده سرمایه خودمو منتقل میکنم اینور با شما کار میکنمTongue

پس سوددهی در کار خیلی در جذب سرمایه تأثیرگذار هست.
عزیزان استقبال خوبی داشتند.
در رابطه باسئوال شما که خیلی برایم عزیزی:
1 - در رابطه با متری ساختمان داریم برنامه ریزی میکنیم.جزئیات انشالله در مشهد به ادمین عزیز و عزیزان شرکت کننده استانها و مشهد عزیز مطرح می شود.
2 - در رابطه با اعتماد سازی هم برنامه ای دارم.
3 - مدت زمان سرمایه گذاری اول 6 ماه خواهد بود.بعدا چنانچه عزیزان از سوددهی راضی بودند ادامه خواهد داشت.
4 - برنامه کاری در یکی از شهرستانها (به احتمال زیاد قزوین که راحتر است ) انجام می شود.
5- عزیزان ضمن اعلام مبلغ (مبلغ درآن د ردسترس باشد) نظرات خود را هم اعلام فرمایند
.
3 میلیون تومان به بالا
آنقدر به استاد ارادات داریم که نپرسیم چه کاری هست.
قرارداد کاری توسط وکیل پایه یک دادگستری در تهران نوشته خواهد شد.
فعلا دارم مبالغ را جمع می زنم. عزیزانی که حداقل و حداکثر را فرموده اند من بر اساس حداقل حساب میکنم.
بسم الله الرحمن الرحیم
حداقل 10میلیون
باسلام حداقل 5ميليون تومان
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=1103&page=1
فکر کنم منظور جناب قربانیان این تاپیک باشه .
فکر خوبیه
با سلام به نظر من اگه شفاف سازی بیشتری بشه قیمتهای پیشنهادی عزیزان هم نهایی تر میشه
بنده هم حداقل 2 میلیون
(01-06-2013 10:28 PM)mjdehghani نوشته شده توسط: [ -> ]http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=1103&page=1
فکر کنم منظور جناب قربانیان این تاپیک باشه .
فکر خوبیه

ممنونم. منظورم هر تایپیکی است که مربوط به این بحث باشد.
(01-06-2013 10:31 PM)hadi1987 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام به نظر من اگه شفاف سازی بیشتری بشه قیمتهای پیشنهادی عزیزان هم نهایی تر میشه
بنده هم حداقل 2 میلیون

چشم . در زمان مناسب کاملا شفاف سازی خواهد شد.میخواهم برنامه را چنان بنظر عزیزان برسانم که کاملا توجیه شده باشند.
بنده هم حداقل یک میلیون
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع