سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: همکاری با مشتریانم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام.من یه ایده دارم اما بهم نخندید.سوپر مارکت دارم و بخاطر سرمایه کم یک سری از اجناسو کم دارم.به فکرم خطور کرد که با حداقل 50 تا از مشتریانم که سرشون به تن شون می ارزه حرف بزنم و 50.000 از هر کدوم پول بگیرم و اجناس بیارم و در قبالش این اشخاص که عضو این گروه من شدن تا یک مدت محدود مثلا 6 ماهه از مغازه من اجناس رو خرید به خرید خودم بگیرن بدون اینکه از اونا سودی گرفته باشم.لطفا نظر بدید
خیلی هم خوب باید از تمام توان اسفاده بکنیم تا بتوانیم از بحران رد شد
سلام ايده خوبيه
ولي چون قيمت خريدا ياد ميگيرن بعدا پر توقع ميشن
بنظرم اين پولا از رفيقت بگير
منم دقیقا همینو میخوام.البته 5 درصد ازشون سود میگیرم.و میخوام با اینکار بزرگتر بشم و گام بعدی مو جهت بزرگتر کردن و بصورت درصد پایین فروش کنم و نرخ سودمو با کلی فروشا تقریبا یکی کنم
دوستان نظر بدن و اگه ایده مو میتونن به شکل بهتر تصیح کنن در خدمتم.لطفا مشاوره بدید
(01-03-2013 08:25 PM)mahyar_delsuz نوشته شده توسط: [ -> ]منم دقیقا همینو میخوام.البته 5 درصد ازشون سود میگیرم.و میخوام با اینکار بزرگتر بشم و گام بعدی مو جهت بزرگتر کردن و بصورت درصد پایین فروش کنم و نرخ سودمو با کلی فروشا تقریبا یکی کنم
دوستان نظر بدن و اگه ایده مو میتونن به شکل بهتر تصیح کنن در خدمتم.لطفا مشاوره بدید
منم نمیتونم خودم رو راضی کنم که به ایده شما بله بگم. من جای شما بودم یه فکر دیگه میکردم.با عمده فروشهات یه برنامه بریز.جلوی مشتری کم نیار.ببخشید من نظرم رو گفتم.من جای شما بودم این کار رو نمی کردم.
(01-03-2013 08:25 PM)mahyar_delsuz نوشته شده توسط: [ -> ]منم دقیقا همینو میخوام.البته 5 درصد ازشون سود میگیرم.و میخوام با اینکار بزرگتر بشم و گام بعدی مو جهت بزرگتر کردن و بصورت درصد پایین فروش کنم و نرخ سودمو با کلی فروشا تقریبا یکی کنم

انشاالله موفق باشي
(01-03-2013 09:22 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط: [ -> ]
منم نمیتونم خودم رو راضی کنم که به ایده شما بله بگم. من جای شما بودم یه فکر دیگه میکردم.با عمده فروشهات یه برنامه بریز.جلوی مشتری کم نیار.ببخشید من نظرم رو گفتم.من جای شما بودم این کار رو نمی کردم.

فرهاد جان میتونید واضح تر توضیح بدید؟اگه کار ایرادی داره بفمایید تا اصلاح کنمش یا حداقل ایرادی که میشه بهش گرفت؟
(01-03-2013 09:52 PM)mahyar_delsuz نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-03-2013 09:22 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط: [ -> ]

فرهاد جان میتونید واضح تر توضیح بدید؟اگه کار ایرادی داره بفمایید تا اصلاح کنمش یا حداقل ایرادی که میشه بهش گرفت؟
شاید غرور من این اجازه رو به من نده که بخوام از مشتریم پول دستی بگیرم و بعدا بهش جنس بدم وتا مدتها بعداز پرداخت بدهیش هم همیشه خودمو مدیون اون بدونم و یا طرف مقابل همیشه بخواد حق به جانب قضاوت کند.من دوست دارم اگه قرار خواهشی هم بکنم از دوستانم باشه یا از کسی که دارم ازش خرید میکنم مشکلمو حل بکنم.واز این بحران رد بشم.چون این احتمال رو میدم که عمده فروشم اگه بخواد کمکی هم بکنه،هر دو نفر در این معامله سود بردیم و جای هیچ گونه حق به جانبی هم نیست.
آقای قربانی لپ کلام را گفتن
به نظر من هم کار صحیحی نیست ، عملی هم نیست

از اقوام کمک مالی بگیرید (باسود یا بدون سود )
از هر جنس تعداد کمتر بیارید ، با تنوع جنس بالاتر (باید زودتر بازار برید ولی چاره ای نیست )
سوپر را تخصصی کنید ، مثلا بزنید تو کار مواد پروتئینی و تو اون زمینه قوی کار کنید
یا بزنید تو کار لبنیات و در زمینه لبنیات خیلی قوی کار کنید
یا ترشیجات و امثالهم

همیشه کار تخصصی بهتر جواب می ده ، سرمایه و دردسر کمتری هم داره ، مشتری های دائمی پیدا می کنید و ...
ممنون از نظر دوستان،حرف آقای قربانی صحیح میباشد اما این یه سود دو طرفه اس و به مشتری پیشنهاده نه خواهش .یه چیزی تو مایه های سهام هستش.چطور وقتی سهمی رو خریداری میکنید و از سود اون شرکت یا کارخانه یا ... شما هم سود میبرید؟ اینم نمونه کوچکی از همونه.دوست مشارکت بیشتر داشته باشن شاید نتیجه بهتری بشه گرفت
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع