سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: همکاری با مشتریانم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
(01-03-2013 10:35 PM)mahyar_delsuz نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از نظر دوستان،حرف آقای قربانی صحیح میباشد اما این یه سود دو طرفه اس و به مشتری پیشنهاده نه خواهش .یه چیزی تو مایه های سهام هستش.چطور وقتی سهمی رو خریداری میکنید و از سود اون شرکت یا کارخانه یا ... شما هم سود میبرید؟ اینم نمونه کوچکی از همونه.دوست مشارکت بیشتر داشته باشن شاید نتیجه بهتری بشه گرفت
سهام با کار شما فرق میکنه.شما وقتی میری سهام بخری ،میگی برام سود داره و کار بزرگی و پر ریسکی هم هست.اگه شما از مشتریت پول بگیری ، خدای نکرده ضرر کردی ، مشتریت از پولش میگذره؟ شما کجا تشریف دارید و بیشتر چه اجناسی کار می کنید؟
(01-03-2013 10:47 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-03-2013 10:35 PM)mahyar_delsuz نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از نظر دوستان،حرف آقای قربانی صحیح میباشد اما این یه سود دو طرفه اس و به مشتری پیشنهاده نه خواهش .یه چیزی تو مایه های سهام هستش.چطور وقتی سهمی رو خریداری میکنید و از سود اون شرکت یا کارخانه یا ... شما هم سود میبرید؟ اینم نمونه کوچکی از همونه.دوست مشارکت بیشتر داشته باشن شاید نتیجه بهتری بشه گرفت
سهام با کار شما فرق میکنه.شما وقتی میری سهام بخری ،میگی برام سود داره و کار بزرگی و پر ریسکی هم هست.اگه شما از مشتریت پول بگیری ، خدای نکرده ضرر کردی ، مشتریت از پولش میگذره؟ شما کجا تشریف دارید و بیشتر چه اجناسی کار می کنید؟

ممنون فرهاد جان که اینقدر با حوصله جوابمو میدی.من شمال ساکنم.استان گلستان شهرستان مینودشت.و سوپر مارکتم اکثر جنسا رو سعی میکنم داشته باشم.و این سایتم http://superyas.hamvar.ir/ جهت تبلیغات دارم اماده میکنم.النته هنوز همه اجناسمو وارد نکردم
(01-03-2013 11:00 PM)mahyar_delsuz نوشته شده توسط: [ -> ]

ممنون فرهاد جان که اینقدر با حوصله جوابمو میدی.من شمال ساکنم.استان گلستان شهرستان مینودشت.و سوپر مارکتم اکثر جنسا رو سعی میکنم داشته باشم.و این سایتم http://superyas.hamvar.ir/ جهت تبلیغات دارم اماده میکنم.النته هنوز همه اجناسمو وارد نکردم
انشالاه موفق میشی.من ده سال قبل تو شهر شما و گرگان جنس می فروختم.شهر خوبی دارید.(خوش حساب باش ،مغازه خودش پر میشه)
آقا مهیار!

به نظر من به هیچ وجه از مشتریان پول نگیر. به هیچ وجه.

1- حتما نقدی خرید کن.
تو کار شما عرفا برای خرید نقدی 2-4% از فاکتور کسر می شود.
حالا خودتان حساب کنید که در ماه چقدر می شود.

2- عمده فروش خوب شهرتان را شناسایی و با او معامله کنید.
در بین عمده فروشان و شرکت های پخش همه جور فردی پیدا می شود.

3- به هیچ وجه از دخل برداشت نکنید.
کارتان و دخلتان را به عنوان یک شخص ببینید.

4- به هیچ کس در مغازه جنس رایگان ندهید.
حتی اگر خودتان یک آدامس نوش جان کردید , باید مبلغ آن را داخل دخل بگذارید.

5- برای خودتان یک حقوق منطقی تعیین کنید و سر برج حقوقتان را از مغازه برداشت کنید.
به هیچ وجه غیر از این حقوق برداشت نکنید.

6- شما در پایان دوره مالی می توانید "بخشی" از سود را بردارید.

موفق باشید10_004
چشم.من تجربه زیادی ندارم اما از تجربیات شما دوستان خوبم استفاده میکنم و حتما به حرف تون گوش میدم.اینم یه ایده بود که به فکرم خطور کرد و با شما عزیزانم مشورت کردم
(01-03-2013 11:12 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط: [ -> ]

انشالاه موفق میشی.من ده سال قبل تو شهر شما و گرگان جنس می فروختم.شهر خوبی دارید.(خوش حساب باش ،مغازه خودش پر میشه)
خوبی از خودتونه دوست عزیز من.چه اجناسی اینجا میفروختید؟راضی بودی
(01-04-2013 11:02 AM)mahyar_delsuz نوشته شده توسط: [ -> ]چشم.من تجربه زیادی ندارم اما از تجربیات شما دوستان خوبم استفاده میکنم و حتما به حرف تون گوش میدم.اینم یه ایده بود که به فکرم خطور کرد و با شما عزیزانم مشورت کردم
(01-03-2013 11:12 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط: [ -> ]

خوبی از خودتونه دوست عزیز من.چه اجناسی اینجا میفروختید؟راضی بودی
لوازم یدکی،من تو کردکوی ،علی اباد کتول ،گرگان،وشهر شما،سال1382و1383 بود.هندوانه وگوجه و خربزه من از اونجا تامین میشد.
شما از عمده فروشها به راحتی میتوانید با چک معتبر جنس خریداری کنید ،چرا شما اینکار را نمیکنید؟
چکی که شما دو ماهه دادید در قبال اون جنسی میخرید که شاید یک ماهه پولش بر گرده دوباره با اون پول از همان عمده فروش خرید کنید که اعتبارتون پیشش زیاد بشه و دیگه رو خرید مدت مشکلی نداشته باشید.اگر قیمتها دستتون باشه از عمده فروشها هم میتونید با قیمتهای خوب خریداری بکنید.
(01-04-2013 02:23 PM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]شما از عمده فروشها به راحتی میتوانید با چک معتبر جنس خریداری کنید ،چرا شما اینکار را نمیکنید؟
چکی که شما دو ماهه دادید در قبال اون جنسی میخرید که شاید یک ماهه پولش بر گرده دوباره با اون پول از همان عمده فروش خرید کنید که اعتبارتون پیشش زیاد بشه و دیگه رو خرید مدت مشکلی نداشته باشید.اگر قیمتها دستتون باشه از عمده فروشها هم میتونید با قیمتهای خوب خریداری بکنید.

چکی گران تموم میشه.و من بحثم زیاد رو بی پولی نیس.منظورم اون ایده بود که من با پول و سرمایه مشتریانم کار میکنم و دو طرف سود میکنن.مثلا من با خرید 5 بسته چیپس یک بسته جایزه میگیرم و این خیلی مغرون به صرفه اس
ایده زیبائی است:
1- در قبال گرفتن مبلغ , چک و یا سفته و یا برگه قابل اطمینانی دریافت کنند.
2- این اشخاص خود را موظف به خرید از شما می دانند و بیشتر از شما خرید میکنند.فروش بالائی خواهید داشت.
3- 10 در صد روی جنس بکشید .برای بقیه افراد ممکن است 20الی بالاتر باشد.
موفقیت حتمی است.

من شخصا اگر سوپر محل چنین قولی را بمن بدهد اولین نفر خواهم بود که این مبلغ را پرداخت کنم.
ممنون استاد دوستان از بس گفتن نمیشه کم کم داشتم دلسرد میشدم.وقتی اینکار انجام بشه هم مشتریانم زیاد میشه و هم رفته رفته من با سود کمتر مثلا 7 درصد به سمت بزرگ شدن پیش میرم.باز اگه دوستان کسی نظری داره که این ایده رو کامل کنه ممنون میشم
(01-05-2013 04:01 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]ایده زیبائی است:
1- در قبال گرفتن مبلغ , چک و یا سفته و یا برگه قابل اطمینانی دریافت کنند.
2- این اشخاص خود را موظف به خرید از شما می دانند و بیشتر از شما خرید میکنند.فروش بالائی خواهید داشت.
3- 10 در صد روی جنس بکشید .برای بقیه افراد ممکن است 20الی بالاتر باشد.
موفقیت حتمی است.

من شخصا اگر سوپر محل چنین قولی را بمن بدهد اولین نفر خواهم بود که این مبلغ را پرداخت کنم.

به گزینه 1 فکر نکرده بودم.حرف قشنگیه استاد.بالاخره مشتری باید از پس گرفته شدن پولش مطمئن باشه دیگه
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع