سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خرید و فروش سیب زمینی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان
بنده در استان کردستان زندگی می کنم. شهر ما یکی از تولید کنندگان عمده سیب زمینی و علوفه هستش. اما متاسفانه قیمت اونها طوریه که همه اونو انبار کردند به امید افزایش قیمت.از مرز هم خیلی محدود صادرش می کنند واسه کردستان عراق .
قیمت الان فکر کنم دور و بر کیلویی 250 تومن باشه.
حالا من می خواستم از این فرصت استفاده کنم (تنها مزیت این شهر) از شهرهای دیگه آیا کسی هست که با هم همکاری کنیم و این سیب زمینی ها رو بفروشیم. آیا کارخانه های چیپس رو می شناسید که بخوان قرارداد ببندند. یا دانشگاهها و رستوران ها و ....
تا دلتون بخواد اینجا سیب زمینی هست. البته علوفه هم هست که بیشتر واسه تهران و اطراف تهران میارن.

منتطر ایده ها و پیشنهادهاتون هستم.
دوست عزیز شماره تماس تون؟؟ کدوم شهرین؟ که بدونیم چقدر کرایه میخوره
(12-09-2012 01:21 PM)mosafere55 نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز شماره تماس تون؟؟ کدوم شهرین؟ که بدونیم چقدر کرایه میخوره

سلام شما از سنندج در نظر بگیرید. یه شهر کوچیکی نزدیک سنندج.
کرایه یک خاور هیوندا تا تهران حدود 180 تومنه ده تن و جفت هم پارسال 400 تومن بود.
شماره تماس باشه برای بعد. اگه مایل به خرید بودید
(12-09-2012 12:12 PM)hastisena نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
بنده در استان کردستان زندگی می کنم. شهر ما یکی از تولید کنندگان عمده سیب زمینی و علوفه هستش. اما متاسفانه قیمت اونها طوریه که همه اونو انبار کردند به امید افزایش قیمت.از مرز هم خیلی محدود صادرش می کنند واسه کردستان عراق .
قیمت الان فکر کنم دور و بر کیلویی 250 تومن باشه.
حالا من می خواستم از این فرصت استفاده کنم (تنها مزیت این شهر) از شهرهای دیگه آیا کسی هست که با هم همکاری کنیم و این سیب زمینی ها رو بفروشیم. آیا کارخانه های چیپس رو می شناسید که بخوان قرارداد ببندند. یا دانشگاهها و رستوران ها و ....
تا دلتون بخواد اینجا سیب زمینی هست. البته علوفه هم هست که بیشتر واسه تهران و اطراف تهران میارن.

منتطر ایده ها و پیشنهادهاتون هستم.
سلام
من دانشجوي دانشگاه كردستان بودم و از همه چيز محصولاتش آگاهم...قيمت هاي شما يكم بالاست...الان قروه و دهگلان سيب زميني برداشت دارند...قيمت هاتون تغيرر پذيره؟علوفه رو چطور ميفروشيد؟به من پيام خصوصي بزنيد
سلام
من خودم تولید کننده سیب زمینی هستم . تو منطقه فریمان استان خراسان. متاسفانه امسال سیب زمینی حتی هزینه تولیدش رو در نیاورد و همه سیب زمینی کارها دچار ضرر های هنگفتی شدن. من امسال سیب زمینی ها رو چون قرارداد با کارخانه چی توز داشتیم فرستادم اونجا ولی چون امسال سیب زمینی زیاد بود اونا هم بهانه گسری میکردن و گاها تا 14 در صد هم افت میزذن. با توجه به بعد مسافت تا مشهد فکر نمیکنم براتون اقتصادی باشه تا کارخونه چی توز بفرستید . راستی قیمت سیب زمینی تحویل درب کارخانه چی توز 300تا 330 تومان بود
متاسفانه این سیاست در بین کشتکاران جا افتاده که وقتی یک نفر محصولی می کارد همه آن محصول را می کارند.چون امسال ضرر داده اند , سال بعد سیب رمینی کمتر کاشته می شود و قیمت بالا خواهد رفت.
با این شرکت ها تماس بگیر

--------------------------------------------------------------------------
شرکت پریس (تولید کنند خلال نیمه آماده سیب زمینی )

دفتر مرکزی: اصفهان ، خیابان عباس آباد ، شماره 177

تلفن: 2341151 - 0311
فکس: 2366535 - 0311
info@parisfoodco.com
تلفن: کدپستی: 16713-81348
فکس: صندوق پستی: 394-81465

اطلاعات: دفتر کارخانه: شهرک صنعتی مبارکه ،فاز2 ،خ 5 ،واحد1
تلفن: 9-5373067-0335
فکس: 5373549-0335
کدپستی: 34811-84861

شرکت بهفام (اینم مثل همون پریس هست )

دفترمرکزی: تهران-میرداماد-جنب مسجدالغدیر-پلاک 141
نلفکس: 2271446-2257665-2262950-2264342-2264343

دفتر کارخانه: بناب-کیلومتر 7 جاده تبریز
تلفن:7280139(0412) - 7280140(0412)

توی گوگل کارخانه های تولید پودر سیب زمینی را هم سرچ کن و باهاشون تماس بگیر و بهشون پیشنهاد فروش جنس تحویل در محل اونها را بده .
نمونه هم خواستند که کاری نداری یکی دو کیلو پست یا با ترمینال می فرستی براشون
دوستان کسی می دونه الان قیمت هر کیلیو سیب زمینی چنده؟
بنظرتون تا ده روز دیگه قیمت سیب زمینی چقدر می شه؟
450 تو گونی چهل کیلویی معمولی
540 تو توری 12 کیلویی درجه 1 جهت صادرات
500 تو توری 30 کیلویی
احتمالا گرون تر می شه، چون صادرات به عراق همچنان ادامه داره. و فروش جهت بذر هم ادامه داره.
(02-23-2013 09:38 PM)سعید یوسفی نوشته شده توسط: [ -> ]450 تو گونی چهل کیلویی معمولی
540 تو توری 12 کیلویی درجه 1 جهت صادرات
500 تو توری 30 کیلویی

آقای یوسفی این قیمت‌ها برا خرید عمده هست؟

حداقل خرید چقدر باید باشه؟
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع