سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: حرکت بسیار عجیب در این سن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
شاید این عجیب ترین حرکت باشد
مدتی است در پی برنامه ریزی عجیبی هستم و دارم مسائل و مشکلاتش را بررسی میکنم. البته حرکت کوچکی هم انجام داده ام که به موقع باستحضار عزیزان می رسانم.
برای اینکه گفته های خود را ثابت کنم آنهم صرفا برای حفظ روحیه خود و افزایش باورهای عزیزان و باور به کارائی انجمن , این حرکت را می خواهم شروع کنم.

حرکت چیست؟
فردی هستم 62 ساله بیکار و بدون پشتوانه مالی.یک میلیون تومان دارم و می خواهم با این یک میلیون تومان شروع کنم برای خودم کسب و کاری پیدا کنم.
فرض بر مجردی من است چون نمی توانم خانواده را در این مسئله دخالت دهم تا مجددا در تنگنای مالی قرار گیرند.
مدت 6 ماه
مکان : مهم نیست , هر کجا باشد
زمان : ازتاریخ 1391/9/1 الی 1391/3/30(بجز یکم تا 15 شب عیدکه باید در خدمت خانواده ام باشم)
هدف: حداقل 20میلیون تومان.
نوع کار: حتما عرض میکنم.

همراهان من در مسیر:
1- من در آرامش کامل به سر می برم و همواره روحیه ای شاد و لبخندی بر لب دارم.
2- من سزاوار بهترین ها هستم.
3- از راه شگفت خدا , پول مثل سیل بطرف من سرازیر می شوم.
4- من خودم را دوست دارم و به خود افتخار می کنم.
5- هر چه بیشتر می بخشم بیشتر می ستانم و احساس شادمانی می کنم.
6- سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.
7- من ایده های بزرگی در سر دارم و آنها را به واقعیت تبدیل می کنم.
8- من انسانی توانا ، خلاق و دوست داشتنی هستم.
9- سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.
10- روز بروز اعتماد بنفس من بیشتر و بیشتر می شود.
11- رابطه من با خانواده روز به روز بهتر و بهتر می شود.

گزارش کار را با ریز آن در زمانهای مختلف به عرض ادمین عزیز انجمن می رسانم.
پس از پایان زمان , گزارش کلی حرکت را در همین تایپیک می نویسم.

فقط یک هدف در نظر گرفته شده :20 میلیون تومان.
سعی کردم در انتخاب هدف زیاد سخت نگیرم و خسته نشوم.
جناب قربانیان عزیز و بزرگوار

شما به مانند فرشته ای هستید برای تک تک اعضای این انجمن

وقتی شمایی که استاد بزرگ انجمن هستید و سن و سالی هم از عمر پر برکتتان گذشته است ، اینچنان برای رشد و پیشرفت

دوستانتان و اعضایی که اگر بیراهه نگفته باشم ، یک دهم آنانرا هم نمی شناسید ، تلاش می کنید

باور بفرمایید بیش از بیش عاشق دیدارتان میشوم و وقتی به رزومه خودم در برابر ارسال های ارزشمند شما نگاه میکنم

فقط خجالت میکشم

استاد گرانقدر ، باور بفرمایید همین مقدار که به خود زحمت داده اید و کوله بار تجربیاتتان را با ما سهیم شده اید

بسیار ارزشمند و باعث افتخار است

پدر بزرگوار:

همانطور که ما را فرزندانتان خطاب مینمایید

مطمئن باشید هیچ کدام از فرزندانتان حاضر نخواهند بود تا جنابعالی با اینکه مشکل ندارید ،خودتان را به مضیقه بیاندازید

همیشه پایدار باشید
ممنونم. وقتی می شود حتما باید بشود.
ضمنا من کوچکترین هدف را انتخاب کرده ام.
خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری

چند دقیقه ای در خدمت نبودم. همسرم با پسرم تلفنی مسئله را در میان گذاشت. اول مخالفت کرد و بعد پیشنهادی داد:
بابا من هم هستم.
گفتم : نه
گفت: پس باید پول استفاده از اینترنت و غذائی را هم که میحوری از درآمد خودت باشد.
گفتم : قبول
گفت: چون غافلگیر شدم فردا بقیه شرایط را می گویم.
گفتم : باشه. من 200هزارتومان را در نظر گرفته ام تا چند روز بتوانم یک سری از این مسائل را پوشش دهم.

روحبه عجیبی پیدا کردم . منتظر زمان شروع هستم. عزیزان در مسیر حرکت , هر سئوالی دارند مطرح فرمایند و من با جان و دل جواب خواهم داد.
خدایا همیشه یار و مددکار من بودی.از تو میخواهم در این حرکت هم یار و مونسم باشی تا عزیزانم در انجمن تحت تاثیر این حرکت کوچک قرار گرفته و شروع کنند تا اهداف انجمن بر همگان روشن شود.
30/3/92 آقای قربانیان. انشالله موفق باشید.
سلام استاد!

مدت دو ماه است که عضو انجمن شده ام و فقط دروس اساتید و عزیزان را می خوانم. و تا کنون هیچ پستی در انجمن ننوشته ام. در مقابل دانش و تجربه دوستان سکوت بهترین کاری است که می توانستم بکنم.

ولی در برابر این حرکت شما تاب نیاوردم و سکوت روا نیست.

استاد! که بر این انجمن حق پدری داری , می دانم که می خواهید بر خود سخت بگیرید تا به جوانان این مرز و بوم , به فرزندانتان در انجمن خواستن , توانستن , شدن و کن فیکون را بیاموزید.
نمی گویم این کار را نکنید. چرا که استوارانی چون شما یا علی می گویید و حرکت میکنید و مطمئنم که در تصمیمتان راسخید.
نمی گویم این کار را نکنید , چرا که با این بزرگواری شما , شیرهای درون فرزندانتان صدای غرش شان را به گوش همگان خواهند رسانید و چه بسیار بزرگمردانی که بزرگی را حس و لمس خواهند کرد.

دستتان را می بوسم

حق پشت و پناهتان
با تجربیاتی که دارم و نوشته های شما موفقیت حتمی است. ساده ترین و کوچکترین هدف را انتخاب کرده ام.
(12-02-2012 11:07 PM)maxsoulfly نوشته شده توسط: [ -> ]سلام استاد!

مدت دو ماه است که عضو انجمن شده ام و فقط دروس اساتید و عزیزان را می خوانم. و تا کنون هیچ پستی در انجمن ننوشته ام. در مقابل دانش و تجربه دوستان سکوت بهترین کاری است که می توانستم بکنم.

ولی در برابر این حرکت شما تاب نیاوردم و سکوت روا نیست.

استاد! که بر این انجمن حق پدری داری , می دانم که می خواهید بر خود سخت بگیرید تا به جوانان این مرز و بوم , به فرزندانتان در انجمن خواستن , توانستن , شدن و کن فیکون را بیاموزید.
نمی گویم این کار را نکنید. چرا که استوارانی چون شما یا علی می گویید و حرکت میکنید و مطمئنم که در تصمیمتان راسخید.
نمی گویم این کار را نکنید , چرا که با این بزرگواری شما , شیرهای درون فرزندانتان صدای غرش شان را به گوش همگان خواهند رسانید و چه بسیار بزرگمردانی که بزرگی را حس و لمس خواهند کرد.

دستتان را می بوسم

حق پشت و پناهتان
من پدرانه دستهای پربرکت شما را می بوسم.
باید حرکت در انجمن انجام شود تا عزیزان بدانند فقط تئوری بتنهائی عامل موفقیت نیست.
باور کنید این هدف بسیار بسیار کوچکی است و هیچ سختی ندارد . نیروی فکری من را افزایش می دهد.
(12-02-2012 10:26 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری

چند دقیقه ای در خدمت نبودم. همسرم با پسرم تلفنی مسئله را در میان گذاشت. اول مخالفت کرد و بعد پیشنهادی داد:
بابا من هم هستم.
گفتم : نه
گفت: پس باید پول استفاده از اینترنت و غذائی را هم که میحوری از درآمد خودت باشد.
گفتم : قبول
گفت: چون غافلگیر شدم فردا بقیه شرایط را می گویم.
گفتم : باشه. من 200هزارتومان را در نظر گرفته ام تا چند روز بتوانم یک سری از این مسائل را پوشش دهم.

روحبه عجیبی پیدا کردم . منتظر زمان شروع هستم. عزیزان در مسیر حرکت , هر سئوالی دارند مطرح فرمایند و من با جان و دل جواب خواهم داد.
خدایا همیشه یار و مددکار من بودی.از تو میخواهم در این حرکت هم یار و مونسم باشی تا عزیزانم در انجمن تحت تاثیر این حرکت کوچک قرار گرفته و شروع کنند تا اهداف انجمن بر همگان روشن شود.
با سلام. من که شخصه به ضرب المثل ،دود از کنده بلند میشه اعتقاد و اعتماد دارم.یه پشنهاد دارم.شما طرحتون رو اعلام کنید،با همون مبلغ یک میلیون تومان،دوستانی که اعلام امادگی ،شرکت در این طرح رو دارند.به روش خودشان انجام دهند.و هرماه گزارش کار بدهند.تا زمان 6 ماه ببینیم .چند راه برای رسیدن به مبلغ 20میلیون تومان پیدا میشه. موفقترین باشید.
چون در این کار آزمون و خطا وجود دارد نمی توانم با پول عزیزان ریسک کنم.
از طرحهای موجود در انجمن استفاده میکنم.

عزیزان هم می توانند چون من در تایپیکها جستجو کرده و مواردی را برای شروع پیدا کند.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
لینک مرجع