سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بهترین عادتی که دارین چیه ؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
همون جور که همه میدونین عادت‌ها هستن که مجموعه زندگی‌ ما رو میسازن باور همونو شکل میدن و راه زندگی‌ رو برای ما مشخص می‌کنن . اما چه بهتر که عادت‌های خوب زیادی رو یاد بگیریم و سعی‌ کنیم اگه داریم تقویت کنیم اگه نداریم به دست بیاریم. اینطوری انگار به اندازه تک تک آدم‌هایی‌ که اینجا کامنت میگذارن تجربه پیدا کردیم .
تو بدترین شرایط زندگی بازم یه سوژه دارم بهش بخندم Big Grin
اگه به موضوعی علاقه مند شم ، به بهترین نحو و در سریع ترین زمان بدست میارمش .
(12-02-2012 03:36 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]تو بدترین شرایط زندگی بازم یه سوژه دارم بهش بخندم Big Grin
اگه به موضوعی علاقه مند شم ، به بهترین نحو و در سریع ترین زمان بدست میارمش .

این هم یکی از بهترین عادتهاست .
امکان نداره از کاری ناامید شوم به هیچ عنوان.
شاید عصبی شم ولی ناامید و نیمه کاره نمی زارم کارمو.
خدا رو تو هر کاری بالای سرم میبینم
بهترین عادت من مثبت فکر کردن هست.
تلاشمو برای رسیدن به اون چیزی که میخوام ،میکنم و به پایان کاری ندارم و سعی میکنم همیشه در لحظه زندگی کنم.
بهترین عادت من خندیدنم و لبخند زدن به همه هست. تو هر جمعی‌ که من باشم صدای خنده بلنده. همه دل‌ درد میگیرن. تو هر رستورنی که باشیم با دوستمون همه میز هأه دیگه همش به ما چش غره می‌رن. وقتی‌ دوروز نمی‌رم آفیس روز سوم حد عقل ده نفر بم میگن که آفیس بدون تو سوتو کوره. از صبح که از در خونه میرم بیرون با همه سلام و علیک خسته نباشید چطری، و لبخند..راننده اتوبوس یارو که تو ساب‌وی بغلم نشسته، وقتی‌ مافین میخرم وقتی‌ کافی مخرم سرایدر اداره اون کسی‌ که دستشویی هارو میشوره تو اداره سکرتر. کارمندا تو میتینگ ها، موقع برگشتن همون ‌اش و همون کاسه...به همه لبخند میزنم، (مفت و مجانی‌ یک قرون هم واسم آب نمیخوره)
بهترین عادت من خوشبین بودنم به هر کاری که میخواهم انجام بدم هستش و دوم اینکه ریسکم بالاست.
سلام

بهترین عادت در کار اینه که شاید یه چیزی رو ندونم و چند روز دنبالش باشم که به جواب برسم ولی هیچ وقت این ندونسته هام رو به یه دیوار ضد نفوذ تبدیل نمی کنم

بارها از دیگران شنیدم که فلانی میتونسته که به اینجا رسیده و جواب من اینه که فلانی چی از ما بیشتر داره ، اون رسیده پس ما هم میتونیم برسیم
سلام
یکی اینکه خوشبینم و به اینده امید دارم و هیچوقت امیدم رو از دست نمیدم
دوم اینکه با اینهمه مشکلاتی که دارم باز هم میخندم و مسخره بازی رو همیشه با بچه ها دارم کلا پایم برا همه چی
سوم اینکه نمیزارم کسی برام تصمیم بگیره تمام تصمیمات زندگیم رو خودم میگیرم شاید مشورت بکنم ولی تو تصمیماتم به حرف کسی گوش نمیدم چون وضعیت منو هیچکس به خوبی خودم نمیدونه پس بهرته خودم تصمیم بگیرم
با تشکر
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع