سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بهترین عادتی که دارین چیه ؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
از گذشته درس می گیرم در لحظه از زندگی لذت می برم و اهدافم را برای آینده مکتوب میکنم.
من هم بهترین عادتی که دارم اینه که هیچ کاری رو نصفه نیمه رها نمیکنم.هر چی‌ بخوام بدست میارم.و عادت دارم رو پای خودم وایسم Smile
(12-02-2012 01:03 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]از گذشته درس می گیرم در لحظه از زندگی لذت می برم و اهدافم را برای آینده مکتوب میکنم.
از روزی که با شما بزرگوار آشنا شدم ، رفتار و عادت هایم را به همین سه مورد که فرمودید تغییر جهت دادم.
10_004
سلام

عادت منم روحیه دادن به خودمو و مخصوصا دوستان و اطرافیانمه که بعضی مواقع مشکلات و گرفتاری های خیلی عجیبی دارن.
شوخ طبعی.
خیلیها از دوستام بارها و بارها اینو بهم گفتن
شاید از بهترین عادتم ، لذت بردن از ثانیه های زندگی و کمک به دیگران باشه - که عاشقشم
خوش قلبم . خوش قولم
(12-02-2012 01:29 PM)Haavin نوشته شده توسط: [ -> ]من هم بهترین عادتی که دارم اینه که هیچ کاری رو نصفه نیمه رها نمیکنم.هر چی‌ بخوام بدست میارم.و عادت دارم رو پای خودم وایسم Smile

راستی‌ یه عادت دیگه هم دارم که تا الان همه زندگیمو بهش مدیونم اونم بلند پروازی و جاه طلبی به معنای مثبتش بوده
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع