سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: لطفا در مورد اوراق وام مسکن کمکم کنید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
خسته نباشید. کسی از اوراق بانک مسکن اطلاعات داره؟ من 30 میلیون نقد دارم. به من گفتن میتونی یه خونه 60 تومنی بخری به این ترتیب که 30 میلیون دیگه اش رو از بانک مسکن اوراق بخری. میخوام بدونم چنین چیزی صحت داره؟ چه شرایطی برای دریافتش هست؟ بازپرداختش چند درصد و چند تا قسطه؟
این دو مطلب را مطالعه کنید اگر بازم سوالی بود بفرمایید ضمنا تو سایت بانک مسکن هم تقریبا توضیحات اولیه هست

http://www.asriran.com/fa/news/202957/%D...A%A9%D9%86

مشخصات فنی واحدهای مسکونی مشمول تسهیلات بانک
http://bank-maskan.ir/default-203.aspx
خوندمش ولی راستش گیج شدم! (شاید دلیلش کم اطلاعیم از بعضی اصطلاحات بورس یا سرمایه گذاریه) بالاخره من با مثلا 30 میلیون، چقدر وام میتونم از بانک مسکن بگیرم؟ چه مدت باید 30 میلیون رو تو بانک بذارم؟ سودش 15 درصده. درسته؟ بازپرداختش چندماهه است؟ لطفا اگه شما متوجه این سوالات من شدین جواب بدین
این یکی 2 سال خبر ندارم ولی قبل به این شکل بود که مثلا اگر با 27 میلیون(که سقفش بود) حساب باز می کردید خیلی سریع این اوراق بهت تعلق می گرفت. البته بستگی به شعبه داره که اولویت رو به کدوم حساب بده. ولی به حسابهای بالاتر سریعتر اوراق تعلق میگیره. این اوراق مثل وام مسکن عمل می کنند یعنی اگر شما بعد از تعلق اوراق خودتون بخواهید مصرفشون کنید مثل اینه که از بانک وام مسکن گرفتید. باز پرداختشون هم مثل وام مسکن است.قبلا سود این اوراق 11 یا 12 درصد بود.فکر کنم بازپرداختشون 12 ساله باشه.اگر تغییر نکرده باشه.
(11-30-2012 12:11 PM)پرواز نوشته شده توسط: [ -> ]خسته نباشید. کسی از اوراق بانک مسکن اطلاعات داره؟ من 30 میلیون نقد دارم. به من گفتن میتونی یه خونه 60 تومنی بخری به این ترتیب که 30 میلیون دیگه اش رو از بانک مسکن اوراق بخری. میخوام بدونم چنین چیزی صحت داره؟ چه شرایطی برای دریافتش هست؟ بازپرداختش چند درصد و چند تا قسطه؟

بله صحت دارد.
اگر در محل سکونت خود دفاتر بورس دارید و گرنه به دفاتر بنگاه معاملات مسکن (برای فروش دارند)مراجعه فرمائید .دقیقا مبلغی را که میخواهید و هزینه اش را بشما اطلاع خواهند داد .چون قیمتها متغیر است .نتیجه را برای اطلاع عزیزان در همین تایپیک مرثوم فرمائید.
برای دریافت وام از بانک مسکن به دوروش خرید اوراق وسرمایه گذازی امکانش هست

سرمایه گذاری رو نمیدونم ولی از بانک بپرسین دقیق میگن

ولی اوراق:
درگام اول با یک بانک هماهنگ کن برای مابقی شرایط دریافت وام بعد به کارگزاری های بورس مراجعه کن و یک اوراق بخر

درحال حاضر بین 2 میلیون تا 2 میلیون وپانصد هست یک اوراق 20 میلیونی

بعد به بانک مراجعه میکین برای ایجاد پرونده وام ساخت یا خرید

تاسقف20 میلیون از طریق اوراق میتونی وام بگیری
نرمال 12 ساله ولی ب شرایط خاص تا15 سال هم قسط بندی می شود
سود سپرده دربانک14 درصد ولی سود اوراق15 درصد
خانه های بالای 10سال قدمت حداکثر12 میلیون وسقفش حداکثر7 سال

روش پرداخت اقساط بصورت نرمال ماهی نزدیک 350 هزار تومان درمیاد

موفق باشی
وام مسكن تا زير 12 سال ساخت تعلق ميگيره
ارزش ملك بايد 120% بيشتر از مبلغ درخواست باشه
اطلاعات كامل و به روز را فردا براي اطلاع دوستان ميزارم
آقای قربانیان، آقای goldmen، آقای مردانیان از همه ممنونم. خیلی چیزا دستم اومد. فقط درست فهمیدم؟ من میتونم مثلا همین فردا برم اوراق رو بخرم و بعد برم بانک و پرونده ی دریافت وام تشکیل بدم؟ از من چی میخوان؟ ضامن؟ یا سند ملکی؟ خب من که هنوز خونه رو نخریدم و سند ندارم!
آقای مردانیان اگر فردا در این زمینه با کسی صحبتی داشتین ازتون میخوام زحمت بکشین این موارد مربوط به وام رو کامل برا من بپرسین. من فعلا 30 میلیون نقد دارم و باید تو دو ماه آینده خونه رو بخرم! بزرگواری میکنید اگه با این شرایط برام بپرسین.

چشم من نتیجه ی این تحقیق ها رو وقتی کامل شد برای همه میگم
(11-30-2012 03:00 PM)پرواز نوشته شده توسط: [ -> ]خوندمش ولی راستش گیج شدم! (شاید دلیلش کم اطلاعیم از بعضی اصطلاحات بورس یا سرمایه گذاریه) بالاخره من با مثلا 30 میلیون، چقدر وام میتونم از بانک مسکن بگیرم؟ چه مدت باید 30 میلیون رو تو بانک بذارم؟ سودش 15 درصده. درسته؟ بازپرداختش چندماهه است؟ لطفا اگه شما متوجه این سوالات من شدین جواب بدین

(11-30-2012 11:27 PM)پرواز نوشته شده توسط: [ -> ]آقای قربانیان، آقای goldmen، آقای مردانیان از همه ممنونم. خیلی چیزا دستم اومد. فقط درست فهمیدم؟ من میتونم مثلا همین فردا برم اوراق رو بخرم و بعد برم بانک و پرونده ی دریافت وام تشکیل بدم؟ از من چی میخوان؟ ضامن؟ یا سند ملکی؟ خب من که هنوز خونه رو نخریدم و سند ندارم!
آقای مردانیان اگر فردا در این زمینه با کسی صحبتی داشتین ازتون میخوام زحمت بکشین این موارد مربوط به وام رو کامل برا من بپرسین. من فعلا 30 میلیون نقد دارم و باید تو دو ماه آینده خونه رو بخرم! بزرگواری میکنید اگه با این شرایط برام بپرسین.

چشم من نتیجه ی این تحقیق ها رو وقتی کامل شد برای همه میگم

با درود

بله شما می توانید همین فردا برید و اوراق مسکن را بخرید ، دقت کنید حدود 2.5 میلیون بابت حق امتیاز وام دارید پرداخت می کنید ، یعنی عملا 17.5 میلیون وام می گیرید.
اما اگر فرصت داشته باشید می توانید با سپرده گذاری وجه خود در بانک مسکن ، اوراق یا وام به نام خودتون بگیرید و دیگه اون 2.5 را ندید که خوب مسلما زمان بر هست ، بقیه موارد را هم دوستان توضیح دادن

اما در مورد منزل : منزلی که خریداری می کنید ، حتما باید سند 6 دانگ داشته باشد ، پایان کار داشته باشه ، مشکل شهرداری و دارایی نداشته باشه و از تاریخ پروانه ساختمان (شروع عملیات ساختمان نه پایان ساختمان ) 12 سال بیشتر نگذشته باشه . البته برای دریافت کامل وام مدت ساخت باید کمتر باشه

اما روش کار : ابتدا باید خانه را پیدا کنید و بپسندید (دقت کنید شرایطی که بالا گفتم را داشته باشه ) سپس قولنامه می کنید (سعی کنید قبل از قولنامه با کارشناس بانک هم مشورت کنید ) ، پس از قولنامه تشکیل پرونده می دید و اوراق را خریداری می کنید. تو این مدت فروشنده می ره دنبال استعلام ها و تصویه حساب ها و کارهای نقل و انتقال را انجام می ده ، پس از اینکه فروشنده کارش تمام شد و شما هم وامتون آماده شد ، می رید محضر و سند خونه به نام شما می شه و در رهن بانک . که نماینده بانک میاد و امضا می کنه
معمولا اینجوری هست که فروشنده یک حساب تو بانک مسکن باز می کنه و مبلغ وام به حساب اون ریخته می شه ، مابقی را هم که شما بهش قبلا دادید . شایدم فرق کرده باشه ولی کلیاتش به همین صورت هست. فقط مشکل اینجاست که شما باید دقیقا مابقی مبلغ را داشته باشید
شما اول يكسر برين بانك مسكن وباهاشون صحبت كنيد وبگين قصد خريد اوراق دارين شايد بانك مسكن درحال حاضر اعتبار نداشته باشد
ولي با خريد ارواق ميتونيد سريع وام دريافت كنيد

براي ضمانت نزديك به30 ميليون از خانه كه خريداري ميكنيد در گروه بانك مي رود ومابقي سند آزاد هست

درسته شما خانه نخريدين وقتي شرايط پرداخت وام آزاد شد شماهم قولنامه مينويسيد واون چك20 ميليوني رو به فروشنده ميدن وموقع خريد هم ميگين كه قصد چنين كاري رو دارين ويكم زمان ميدن به همين راحتي
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع