سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کتاب علم ثروتمند شدن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
واقعا چرا این مطالب را می نویسم؟
مگر نمی توانم بهترین سرگرمیها را برای خود برنامه ریزی کنم؟
جواب قانع کننده برای خودم : فقط بخاطر اینکه شما عزیزانم هم چون پسرم برایم با ارزش و دوست داشتنی هستید و در قبال شما مسئولیت حس میکنم.

چند روزي كه سيستمم اشكال سخت افزاري داشت و نميتونستم در حضور انجمن باشم خيلي گرفته بودم
ميرفتم كافي نت ويه سري به تاپيكا ميزدم ولي مطلب ها را دقيق نميخوندم
من در اينجا اعلام ميكنم كه اعتياد شديد دارم
اعتياد شديد به بودن در انجمن

من جناب قربانيان را مثل پدر و اقايونا مثل برادرم و خانمها را مثل خواهرم ميدونم
از اينكه در اين جمع هستم به خود ميبالم
(12-05-2012 10:13 PM)Peanut نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-05-2012 07:34 PM)kimyya نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام و ادب و احترام خدمت همه ی دوستان
من تمام تایپیک را خواندم و استفاده بردم تصمیم دارم حتما خواندن کتاب رو به صورت جدی شروع کنم.
اما نکته ای که مد نظر من هست بعد از تشکر از معرفی کتاب و نکات مهم اون
خواهشی دارم اینه که دوستان به نوشتن کلمات دقت کنند.اخه غلط املایی تو نوشته ها خیلی زیاده و همینطور نوشتن به صورت گفتاری خواندن را سخت میکنه.

با این تفاصیر وقت بیشتری از ادم گرفته میشه و به جای اینکه تو مدت زمان مشخص 2 یا 3 تا پست را بخوانیم باید همش یه جمله را 3 4 بار بخونیم و بعضی کلمات را اصلاح کنیم.

برای میلیاردر های سایت ما افت داره که غلط املایی داشته باشند.

خاص باشید لطفا!10_004

------------------------------------------------------------------------------

دوست عزیز از اینکه این تاپیک را مفید د ونستید و اونو باز کردید ممنونم، امیدوارم که همونطور که گفتید کتابو حتما بخونین و جدی به دستوراتش عمل کنین.

راجب تذکر‌هایی‌ که دادی خیلی‌ ممنونم،

این چیزهایی هست که من بفکرم رسید که به تذکر شما اضافه کنم:

بالا خط قرمز:

با حرف شمام کاملا موافقم همه باید نهیات دقت را بکنن تا (در حد تونأیشون) غلط املایی نداشته باشن و به صورت گفتاری ننویسن. مثل وقتی‌ که با رفیقشون حرف میزنن.

بالا خط آبی‌:

حرف شما کاملا صحیح هست، هر کسی‌ می‌خواد که در کمترین وقتِ صرف شده بیشترین چیز را بخونه و بهترین و بیشترین مسج را هم اینجا بنویسه (تا همه از اون استفاده کنن)

ولی‌ گاهی این بیشترین وقتی‌ که میذاریم هنوز برا بعضی‌‌ها خوب نیست...مثلا خودم را مثل میزنم، وقتی‌ اینجا متنی مینویسم سعی‌ می‌کنم که جملات زیبا و مفید بنویسم که بدرد کسی‌ بخوره نه اینکه وقتی‌ اونو خوند بگه، وقتم تلف شد این پستو خوندم. به همین خاطر و با احترام به وقتِ دوستان سعی‌ می‌کنم که جملاتم را خودم یکی‌ دوبار بخونم قبل از پست. اونارو صحیح کنم، چه از نظر املایی چه از نظر معنایی، و باز بخونم، بعد بفرستم. به همین خاطر هم که اینقد وسواس دارم رو اینکار "یک جمله اینجا نوشتن شاید برام ۴-۵ دقیقه طول بکشه"..یک پاراگراف نوشتن شاید نیم ساعت طول بکشه"...ولی‌ اگه فکر کنم با خوندن اون جمله شاید جرقه امیدی در دلم نکنفر بزنم...همون برام مشوقه که بازم بنویسم و بازم پست بذارم.

بالا خط سبز:

با حرف شما صد در صد موافقم، ما خود به خود میلیاردر نمیشیم، با اید با مردم معامله و بیزینس کنیم تا بتینیم پول بسازیم. و برایه این کار بیاد با مردم بتونیم مکالمه کنیم و گفتگو کنیم. و هرچه این مکالمه و گفتگو را صحیح تر و بدون غلط املایی تر انجام بدیم طرفِ مقابل بیشتر می‌خواد که با ما معامله کنه چون حرف مارو بهتر می‌فهمه.

--------------------

در آخر خواستم بگم شاید فکر کنین این افت داره که کسی‌ مثل من فارسی را بنویسه ولی‌ برا من بالاترین افتخاره که می‌تونم فارسی را بخونم و بنویسم. بیایید وسعت دیدمون را از درون مرز‌ها بیرون ببریم و بدونیم که شاید بیرون از دنیای که ما توش زندگی‌ می‌کنم هم کسانی‌ با فکر خوب ایده خوب و حرف خوب باشن. حالا چون نمی‌تونن مثل ما روون حرف بزنن نباید خودمون را از از تجربیات اونها محروم کنیم.

وقتی‌ من فارسی مینویسم خیلی‌ از کلماتو باید تو سایت زیر بزنم که مشابه فارسیش را پیدا کنم.

http://farsidic.com/default.aspx

تازه خیلی‌ چیزام هست که هیچوقت نمیتونم معنیشنو بفهمم بخاطر اینکه اونها اصطلاح‌هات روزمره هستن، معنی‌ اصطلاحات را باید زنگ بزنم از یکی‌ از دوستام بپرسم، شاید اون هم ندونه.

بالا خط صورتی‌:

مثلا یکی‌ از اصطلاحاتی که هرگز نشنیدم همین چیزیی که شما گفتید "خاص باشید لطفا!" هر چی‌ هم که فکر می‌کنم نمیدونم این دعاست یا اینکه کنایه است.

زنگ زدم از دوستم هم پرسیدم، ولی‌ اون هم نمیدونست، .خدایا آدم دردشو به کی‌ بگه 36

راستی‌ !!
بعضی‌ از دوستان طرز نوشتن منو دوست دران یا اون پست هارو مفید میدونن و اونو دنبال می‌کنن
حتی یه نفر شوکه هم بود که چقد فارسی من خوبه و خیلی‌ از م تعریف کرد
(موجب دلخوشی من)

شاد و پیروز باشید دوست عزیز 10_004

عزيز دلم شما كه اندازه ي كل تاپيك غلط املايي دارين
عزيزان قبل از ارسال مجدد،متن ارسالي را مرور كنند كه غلطهاي املايي به صفر برسه انشاالله
(12-11-2012 03:01 PM)alimardaniyan نوشته شده توسط: [ -> ].
.
.

عزيز دلم شما كه اندازه ي كل تاپيك غلط املايي دارين
عزيزان قبل از ارسال مجدد،متن ارسالي را مرور كنند كه غلطهاي املايي به صفر برسه انشاالله
------------------------------------------------------------
دوست بسیار عزیز alimardaniyan،
از اینکه به بنده لطفِ بسیار دارید و زحمت کشیدید متن منو خوندید ممنونم. از اینکه میبینم یه نفر بخودش زحمت میده و چیزیأی را که من (هم با هزار زحمت) مینویسم می‌خونه قلبم شاد می‌شه.

از نصیحت زیبای شما در آخر صحبتهاتون ممنونم و قلبا امیدوارم که غلطهاي املای به صفر برسن، انشا‌الله 36
عزیزان توجه فرمائید:
بارها عرض شده ایشان سالها است در خارج هستند.واین نوشتن ایشان بهتر از من هم هست.لطفا قبل از تذکر با مدیر یا ناظم انجمن تماس حاصل فرمائید تا بیشتر توجیه شوید. ایشان بخاطر همین مسئله نمی خواستند پستی بنویسند. من بارها خواهش کردم و ایشان لطف فرمودند.
(12-21-2012 10:26 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]عزیزان توجه فرمائید:
بارها عرض شده ایشان سالها است در خارج هستند.واین نوشتن ایشان بهتر از من هم هست.لطفا قبل از تذکر با مدیر یا ناظم انجمن تماس حاصل فرمائید تا بیشتر توجیه شوید. ایشان بخاطر همین مسئله نمی خواستند پستی بنویسند. من بارها خواهش کردم و ایشان لطف فرمودند.

ممنون از تذکرتون جناب قربانیان
Peanut عزیز از زمان عضویت شما در این انجمن بنده به شخصه از نوشته هاتون بسیار درس گرفتم.و اصلا" هم با توجه به مشکل بودن تایپ فارسی برای شما به غلطهای املایتون توجه نمیکنم.چون توی متنهای شما چیزهای با ارزشتر بیشتری وجود داره تا این که به غلطهای املایتون فکر کنم.
دستت را می بوسم که صادقانه و مهربانانه فعالیت میکنی.
یا علی
(11-27-2012 10:07 AM)Peanut نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-27-2012 09:40 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
بحث جالبی است، چرخه اموزشی بنظرم بهتر است به این صورت باشد که شما هر کتابی را می خوانید باید با تفکر باشد. هر پاراگراف 1 دیقه فکر کردن لازم دارد تا شما دانش و داده های خود را تحلیلی و مقایسه کنید و نتیجه را در گوشه کتاب یادداشت کنید. با این کار این کنکاش ها در ذهن ناخودآگاه شما جای می گیرد.
حال در میدان عمل؛ دیگر باید عمل کنید. تمام افکار خود را دور ریخته و دست بکار شوید. تا دانسته های خود را در بوته آزمایش قرار دهید.

با سلام، ممنون از این که زحمت کشیدید و نبا سلام، ممنون از این که زحمت کشیدید و نذرتون را با ما مشورت کردید. من با عقیده شما مخالفم، افکار ما در موقع مطالعه و عبادت و سپاسگزاری از خداوند مارو آماده میکنه که به میدونِ عمل بریم ولی‌ یک لحظه نباید اونها را دور ریخت مثل سوزنِ مغناطیس شده باید همیشه به طرفِ اونها قدم برداشت در معامله در کار روزمره همیشه باید افکارمون را و چیزهایی که موقع مطالعه یاد گرفتیم به کار ببریم
من هر پاراگراف را چندین بار گوش میدم شاید ۱۰ بار، دو بخش آخرِ این کتاب که خلاصه تمام اصل هستن را هر شب ۲-۳ بار گوش میدم، پاراگراف آخر را ۱۰ بار شاید بیشتر گوش میدم چون برا من خیلی‌ قوی هست

دوست عزیز شما کتاب صوتی رو در اختیار دارین؟میشه لینکش رو بذارین؟
Peanut عزیز سلام و درود بر شما برام خیلی عجیبه تو این محیط که فکر همه تو یه فرکانس هست همچین صحبتهایی بشه مطالب به این مفیدی رو وقتی آدم می خونه طوری توش غرق می شه و فکرش برای درکش درگیر می شه که اصلاً غلط املایی به چشم نمیاد راستش برای من که اینطوره
درود بر شما که با اینکه براتون سخت ولی به خاطر ما دارین این لطف می کنین و فارسی می نویسین
زندگی من بر اثر یک شهود یا یک واقعیت که هنوز نفهمیدم کدوم بود تغییر کرد (تجربه مرگ)
و از اون روز شروع کردم به مطالعه و قوی شدن راستش این کتابی که شما معرفی کردین به جونم نشست واقعاً لذت بردم آرامش عظیمی کل وجودم گرفت جناب آقای قربانیان می فرمایند رها کنید این کتاب باعث شد خیلی بهتر این مطلب درک کنم واقعاً رها کردم نه اینکه تلاش نکنم
تو کتاب گفته بود : عجله نکنید رقابت نکنید نعمتهای هستی بیکران هست . و از همه مهمتر همه چیز رو به ذهن برتر بسپارید
خدایا سپاسگزارم....

تمام پازلها به نحو اسرار امیزی در حال چیده شدن برای رسیدن به مقصودم هستند.

برای عزیزانی که ماموریت خودشونو در این بازی اسرار امیز به بهترین نحو انجام داده اند خیر و برکت و سلامت ارزومندم.Heart
(11-27-2012 12:47 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]بعلت مهم بودن موضوع با اجازه ادمین عزیز و دوست داشتنی تایپک مهم شد.

با سلام متاسفانه لینک کتاب خراب شده براتون امکان داره ادرس دیگه ای برام ارسال کنین balibaigi@yahoo.com
09183402976 ugd fd'd
(08-28-2014 01:05 AM)bahram alibaigi نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-27-2012 12:47 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]بعلت مهم بودن موضوع با اجازه ادمین عزیز و دوست داشتنی تایپک مهم شد.

با سلام متاسفانه لینک کتاب خراب شده براتون امکان داره ادرس دیگه ای برام ارسال کنین balibaigi@yahoo.com
09183402976 ugd fd'd

دانلود کتاب
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع