سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کتاب علم ثروتمند شدن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
متاسفانه نمی دانم چرا عزیزان درپی مطالعه این تایپیک مهم نیستند؟
"..شما برایه ثروتمند شدن به هیچ کتابی‌ یا متد دیگه‌ای احتیاج ندارید.."
............................................................................................................................................
با تشکر از جناب قربانیان بابت ارائه ی این کتاب و جناب Peanut . جمله ی بالا کمی تامل برانگیز و اغراق آمیز است دنیا رو به تجارب و کشف علوم مختلف است و با رمزگشایی متدهای روانشناسی جدید در مرز وفور اکتشافات قرار داریم . نمیتوان به صراحت گفت : شما برایه ثروتمند شدن به هیچ کتابی‌ یا متد دیگه‌ای احتیاج ندارید .
دنیا پر از ایده های جدید ، نو و بکر است . دانش در حال گسترش است ، مطالب در حال به روز شدن . هر چه یاد بگیریم باز سر جای اول هستیم . چه کسی مدعی میشود که با مطالعه ی یک کتاب همه چیز تمام میشود بلکه باید گفت همه چیز تازه شروع شده است. کتاب بهترین دوست انسان است و میتواند بهترین راهکارها را به ما نشان دهد . اما قوانین همیشه در زندگی ما بوده اند و در آینده خواهند بود . راز موفقیت که معادله ی فیثاغورث نیست که از دسترس همگان خارج باشد . من معتقدم راهکارهای ساده هر روز در حال رمزگشایی است . علوم مختلف ( NLP - قوانین دنیای موازی و ابعاد متفاوت میتواند در نگرش فردی تاثیر بگذارد و .... ) راه رسیدن به موفقیت را هر روز نزدیکتر میکنند . ما هنوز در نگارش و ادای کلمات تاکیدی دچار مشکلات فراوانی هستیم که در ذهن باعث تضاد افکاری میشود . قدرت از ان کسی است که بتواند یک هفته ای به خواسته ی خود برسد نه مثل من 2 ماه یا یکسال به خواسته ام برسم . کل راهکارهای موسوم به راز همه خود نوعی اموزه های کاربردی محسوب میشوند که این کتاب قسمتی از استارت راز محسوب میشود .
حق ثروتمند شدن = احساس لیاقت
علم ثروتمندی = تئوری روند
اولین اصل علم ثروتمندی = اولین مرحله از روند خلق ( تفکر کردن در مورد خواسته )
ثروت چگونه بسمت شما می آید ؟ = نوع تفکر اندیشه شما
شکرگذاری = اولین کاتالیزور قدرمند در روند خلق
رفتار کردن به روش خاص = اقدام ( مرحله سوم روند خلق )
و این داستان ادامه دارد ..............................................
استاد عزیز این مسئله به هیچ عنوان اغراق آمیز نیست.وقتی در رابطه با راز و یا تفکر مثبت مطالعات عمیقی داشتیم باید فرصت را به تمرین و عملی کردن موضوع واگذار نمائیم. عزیزانی هستند که دهها جلد کتاب مطالعه کرده و هنوز اول راه هستند.این عزیزان اگر بعد از مطالعات خود یک کتاب را انتخاب و پیگر مطالعات خود شوند با اندوخته های قبلی خود می توانند سریعتر به اهداف خود برسند.
جناب قربانیان تا چه اندازه میتوان به یک کتاب تکیه کرد ؟ این کتاب جزو کتابهای سیستمیک مطالعه ی ماهیانه منه . شکی به خوب بودنش نیست اما نمیتوان به ان تکیه ی مطلق کرد . آیا کسی هست که با خواندن این کتاب به ثروت رسیده باشد ؟ یک راه برای رسیدن به هدف کافی نیست . من دوست دارم نظرات تمامی عزیزان را در انجمن در مورد تعیین یک مسیر توسط یک کتاب بدانم . اگر اسلوب موفقیت متکی بر یک کتاب باشد این کتاب در مقابل کتاب ( معجزه ) راندابرن که بسیار کاربردی است اصلا هیچ است . کتاب تخصصی فقط متمرکز بر شکرگذاری بزرگترین قدرت و انرژی . کسانیکه کتاب معجزه را خوانده اند کاملا احساس غنی بودن و شادی را زیر پوستشان حس میکنند . تازه من باز هم متکی بر خواندن کتاب معجزه نمیکنم چون گسترش ذهنی بینهایت است .
با سپاس فراوان از زحمات شما بزرگواران
استاد عزیز لطفا یک بار دیگر پست من را مطالعه فرمائید. تکیه کامل بر یک کتاب نیست:

استاد عزیز این مسئله به هیچ عنوان اغراق آمیز نیست.وقتی در رابطه با راز و یا تفکر مثبت مطالعات عمیقی داشتیم باید فرصت را به تمرین و عملی کردن موضوع واگذار نمائیم. عزیزانی هستند که دهها جلد کتاب مطالعه کرده و هنوز اول راه هستند.این عزیزان اگر بعد از مطالعات خود یک کتاب را انتخاب و پیگر مطالعات خود شوند با اندوخته های قبلی خود می توانند سریعتر به اهداف خود برسند.

موفقتر باشی.
(11-27-2012 01:31 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]استاد عزیز لطفا یک بار دیگر پست من را مطالعه فرمائید. تکیه کامل بر یک کتاب نیست:

موفقتر باشی.

من متوجه نوشته های ارزشمند شما استادم شدم . من جمله کتاب را نقد کردم زیرا دنیا در ابعاد و عوالم موازی در حال بررسی جدی قرار گرفته . فکر میکنم میتوانم علت ناکامی افراد را به نرسیدن به هدف حدس بزنم . من کلیه ی عزیزان میخوام به تمام دستورات این کتاب مو به مو عمل کنند و وجدانن تمام دستاوردهای خودشان را در هر بازه ی زمانی بنویسند زیرا بحث کاربردی باید نتیجه ی قابل عینیت داشته باشه.
فعلا بحث و گفتگو را به زمان بهتری موکول میکنم
تا زمانی دیگر بدرود
(11-27-2012 01:09 AM)بهداد نوشته شده توسط: [ -> ]"..شما برایه ثروتمند شدن به هیچ کتابی‌ یا متد دیگه‌ای احتیاج ندارید.."............................................................................................................................................
با تشکر از جناب قربانیان بابت ارائه ی این کتاب و جناب Peanut . جمله ی بالا کمی تامل برانگیز و اغراق آمیز است دنیا رو به تجارب و کشف علوم مختلف است و با رمزگشایی متدهای روانشناسی جدید در مرز وفور اکتشافات قرار داریم . نمیتوان به صراحت گفت : شما برایه ثروتمند شدن به هیچ کتابی‌ یا متد دیگه‌ای احتیاج ندارید .
دنیا پر از ایده های جدید ، نو و بکر است . دانش در حال گسترش است ، مطالب در حال به روز شدن . هر چه یاد بگیریم باز سر جای اول هستیم . چه کسی مدعی میشود که با مطالعه ی یک کتاب همه چیز تمام میشود بلکه باید گفت همه چیز تازه شروع شده است. کتاب بهترین دوست انسان است و میتواند بهترین راهکارها را به ما نشان دهد . اما قوانین همیشه در زندگی ما بوده اند و در آینده خواهند بود . راز موفقیت که معادله ی فیثاغورث نیست که از دسترس همگان خارج باشد . من معتقدم راهکارهای ساده هر روز در حال رمزگشایی است . علوم مختلف ( NLP - قوانین دنیای موازی و ابعاد متفاوت میتواند در نگرش فردی تاثیر بگذارد و .... ) راه رسیدن به موفقیت را هر روز نزدیکتر میکنند . ما هنوز در نگارش و ادای کلمات تاکیدی دچار مشکلات فراوانی هستیم که در ذهن باعث تضاد افکاری میشود . قدرت از ان کسی است که بتواند یک هفته ای به خواسته ی خود برسد نه مثل من 2 ماه یا یکسال به خواسته ام برسم . کل راهکارهای موسوم به راز همه خود نوعی اموزه های کاربردی محسوب میشوند که این کتاب قسمتی از استارت راز محسوب میشود .
حق ثروتمند شدن = احساس لیاقت
علم ثروتمندی = تئوری روند
اولین اصل علم ثروتمندی = اولین مرحله از روند خلق ( تفکر کردن در مورد خواسته )
ثروت چگونه بسمت شما می آید ؟ = نوع تفکر اندیشه شما
شکرگذاری = اولین کاتالیزور قدرمند در روند خلق
رفتار کردن به روش خاص = اقدام ( مرحله سوم روند خلق )
و این داستان ادامه دارد ..............................................

-------------------------------------------------
دوست عزیز با تشکر از توجه شما به تاپیک، من از اینکه شما مثل هر آدمِ عاقلی دوست دارید که با دلیل و برهانِ صداقت هر چیز را جویائ بشید خوشم میاد. باید هم همینطور باشه کسانی‌ که بدونِ دلیل راهی‌ را می‌رن یا کور کورانه از چیزی دفاع می‌کنن یا دنبالش می‌رن از ندون‌ترین انسانها هستند.

من رو حرفِ خودم (تو قرمز اون بالا) مأیستم، چون موفقیت خود شخص من مثل عملی‌ِ این علم هستش.

نویسنده والس د واتس، در صافهاتِ ۱۶-۱۸ حرفشو چه از نظر علمی‌ چه عملی‌ ثابت کرده میتونید بخونیدش، من پاراگراف هایی شو اینجا کپی کردم برا راحتی‌ِ کار شما.

همه موفقیتِ خانومِ واندا برون (همونطوری که در صفحه ۲ ترجمه این کتاب عمده )روزی شروع شد که به این کتاب دست ااش رسید. کلِّ فیلمِ راز رو این کتاب ساخته شده بنا بر این کتابش از رو این کتاب نوشته شده و کتاب معجزه هم محتویاتش فقط باز نویسی چزیأی تعلیم داده شده تو این کتابه. بقهیه چندی ئاا و چند فیلمِ راز هم که بعدا درست شدن چیز تازه‌ای ندران. درست شدن چون اگه مردمِ دنیا فقط یه کتاب بخواند در این مورد و تو مغزشون کنن که این کتاب تنها چیزی که در راه پولدار شدن احتیاج دارن...دیگه نویسنده‌ها و فیلم میکر‌ها و سخن ران‌ها و معلم هایی این راه را توضیح میدان نمی‌تونن یک قرون پول از فروش محصولات و سرویس‌هاشون در بیارن.

دوست عزیز ، همون طور که در این کتاب آمده ،

تنها یک راه هست که کوتاهترین راه ممکن بین دو نقطه هست

تنها یک جواب برا معادله ۲ بعلاوه ۲ هست

تنها یه راهِ علمی‌ برای پولدار شدن هست

اگه شما ۲ را به علاوه ۲ کردید و عددِ دیگه‌ای بقیر از چار گرفتید میتونید راه دیگه‌ای که سریع‌ترین و کوتاه‌ترین راه هست واسه پولدار شدن پیدا کنید.

قبولِ این حقیقت برا همه نیست، تنها موقعی شما حسش می‌کنید که به قولِ معروف " این عقیده بزنه به مختون اون جایی که باید بزنه" ولی‌ وقتی‌ هم که زد حسابی‌ میزانه اون جوری که حسابی‌ کیف می‌کنید از خوردنش

این راه برا کسانی‌ نیست که آمادگی شو ندران

--------------------------------------------
" ...اگر يك فردي كه اين كتاب را ميخواند با انجام آنچه در اين كتاب گفته شده است، ثروتمند شود، مدركي
براي پشتيباني از ادعاي من فراهم ميشود. اما اگر هر فردي كه به گفتههاي اين كتاب عمل ميكند، ثروتمند
شود، دليل محكمي براي اثبات اين مدعا فراهم ميشود تا زماني كه يك فرد اين فرآيند را به كار گرفته و
شكست بخورد. اين تئوري تا زماني كه اين فرايند با شكست مواجه شود، درست است. و اين فرايند هيچگاه
براي هر انساني كه آنچه را اين كتاب در مورد ثروتمند شدن به او ميگويد، به صورت دقيق انجام ميدهد، به
شكست نميانجامد. "page 16
----------------
"...؛ اگر در ايمان خود دچار ترديد شويد، تمام تلاش شما بيهوده خواهد
بود....نپرسيد كه چرا اين مطالب درست است. در مورد علت درستي اين مطالب فكر نكنيد و خيلي ساده به عنوان يك حقيقت به آنها بنگريد.
علم ثروتمند شدن با پذيرش مطلق اين حقيقت شروع ميشود. Page 17 and 18
"
--------------------
"...اين كتاب را بخوانيد و تا زماني كه به تمامي ايدههاي موجود در آن مسلط شويد، آن را همراه خود داشته باشيد.
در حالي كه ايمان خود را تقويت ميكنيد بهتر خواهيد دانست كه بسياري از تفريحات و سرگرميها را رها كنيد و از مكانهايي كه ايدههاي مخالف اين كتاب از طريق سخنراني و موعظه در آنها ترويج ميشود، دوري كنيد.
مطالب بدبينانه و متضاد را نخوانيد و وارد بحث پيرامون اين مطالب نشويد. در اين مورد كمتر بخوانيد البته غير از آثار نويسندگاني كه در مقدمه ذكر شدهاند. اغلب اوقات استراحت خود را صرف تفكر در مورد تصوير ذهني خود، شكرگذاري و خواندن اين كتاب كنيد. اين كتاب دربرگيرنده تمام چيزهايي است كه براي ثروتمندشدن
بدان نياز داريد. تمام نكات ضروري در اين مورد را در فصل بعد خواهيد يافت...Page 64."
(11-27-2012 01:04 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]متاسفانه نمی دانم چرا عزیزان درپی مطالعه این تایپیک مهم نیستند؟

--------------------------------
همونطوری که گفتم تا کسی‌ آمادگی شو نداشته باشه نمی‌تونه از این کتاب استفاده کامل را ببره حتا اگه بارها اونو بخونه

باید خودشو وقف آرزوهاش کنه باید خودشو باور کنه

ناپلئون هیل در یکی‌ از سخنرانی‌ هاش میگه:

.."...اگه برید تو خیابون از ۱۰۰ نفر اولی که می‌بینید بپرسید آذین دنیا چی‌ میخوان ۹۸ تاشون نمیدونن واقعن چی‌ میخوان،،ازنهأی که می‌دونن جواب میشنوید

پول

شهرت

خوشبختی‌

همسرِ مهربون

آینده عالی‌

موفقیت در کسب و کار

سمت و شغل بالا

ولی‌ حتا از همون‌ها هم که می‌دونن چی‌ میخوان تو زندگی‌ ۹۸ درصدشون نقشه‌ای قطعی واسه اینکه به هدفشون برسان ندران، نمی‌تونن اونو بین کنن، راه رسیدن بشو نمی‌دونن.."

آخه آدمی‌ که خودت نمیدونی‌ چی‌ میخوایی، چطور میخوایی که خدا بدون تو چی‌ میخوایی؟

خدا یه مشت چیز به ما داده ، ولی‌ بیشتر ما رزمون رمیگزرونیم تو نه سپاسی و ورر زدن راجبه چیزهایی که نداریم .
من فقط از تجربیات خود نقل میکنم. وقتی مطالعات خود را در رابطه به رسیدن به اهداف (بنظرخودم کافی بود چون باید شروع به عمل میکردم)دو جلد کتاب را انتخاب و اکنون هم مطالعه آنرا ادمه می دهم:
راز شادزیستن - اندو ماتیوس -مترجم وحید افضلی راد
تجسم خلاق - شاکتی گواین - مترجم خانم گیتی خوشدل
نتیجه گرفتم.
تا کی مطالعه؟ تاکی به دنبال تئوری؟پس عمل چی؟
دکترآزمندان در کلاس فرمودند : من با کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید -ناپلئون هیل متحول شدم.
ممکن است عزیزی با یک جلد کتاب متحول شود و عزیز دیگری صدها جلد کتاب بخواند و تاثیری در وی ایجاد نشود.
من تا دو ماه دیگر منتظر دستاوردهای این نوشته ها هستم . وقتی به سخنی که مینویسیم باور داریم باید د رعمل هم اثبات کنیم . من متکی به مطالعه ی یک کتاب نیستم و نخواهم بود . سریعترین راه یعنی بازماندن از رخ دادن هدف یا خواسته . این کتاب را با همه ی کتب مورد نیاز را ماهانه میخوانم . 2 بعلاوه 2 = با مسائل منطقی. اما بحث من همش روی مسائل منطقی نیست . انگار دنیای من با دنیای شما فرق دارد بخاطر همین نوع موفقیت من با شما باز هم فرق دارد . کارهای خارق عادت به ذهنهای خارق العاده نیاز داره که با روشهای ساده به اهداف خود برسند نه فقط سریعترین مسیر .
ارزومندم که در سریعترین مسیر که انتخاب کردید زودتر اهدافتان را در آینده نمایان سازید تا ناظر و مشاهده گر قدرت سریعترین راه برای موفقیت را در مقابل 6 سال تحقیق مداومم ببینم و درس بگیرم و همگان را موفقتر کنید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع