سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بانک اطلاعاتی فعالیت های اقتصادی اعضا انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
هادی امیدوار
راه تماس :MH.omidvar@yahoo.com
محل ارایه خدمت:استان های کرمانشاه ، ایلام ، کردستان
نوع خدمت : در زمینه ارائه انواع خدمات چاپ فعالیت دارم / در شرف آغاز فعالیت در زمینه فروش کلی و جزئی انواع خشکبار -حبوبات و خرما و ترشیجات و.../
کیفیت :سعی میکنم کارم رو اصولی و درست انجام بدم
1-مشخصه فردی:مهدی گل محمدی
2-راه تماس:همراه:09194842723-09305151440 دفتر:02155249044 و ایمیل:atreeeshgh123@yahoo.com
3-محل سکونت:تهران-شهر چهاردانگه
4-محل ارائه خدمت:تهران و کل نقاط ایران
5-نوع خدمت:مشاور و مجری کلیه امور چاپی(از طراحی تا چاپ)-فروش عمده هدایای تبلیغاتی(تهران و شهرستان)-فروش انواع کاغذ در قطع های A5,A4,A3
6-کیفیت:مهمترین و اصلیترین شرط پیشرفت در بازار رقابتی امروز ارائه کیفیت و سرعت ارائه هرچه بالاتر میباشد که مجموعه ی بنده بر این اصل ارزش نهاده و آن را سرلوحه کار خود قرار داده است.

خدمات_چاپ#هدایای_تبلیغاتی#فروش_کاغذ#
مشخصه فردی :سید جلال لشکری
راه تماس : birjandiya@gmail.com
محل ارایه خدمت : خراسان جنوبی - بیرجند
نوع خدمت و محصول قابل ارایه توسط شما : طراحی وبسایت ، خط اس ام اس ، طراحی گرافیکی (کارت ویزیت ، ست اداری ، پوستر و.....)
کیفیت : نمیگم خوب ، اما تا حالا که ازم کسی بد تعریف نکرده
مشخصه فردی :علی مردانیان
راه تماس :09372859910-jenseasli@yahoo.com
محل ارایه خدمت : اصفهان و حومه
نوع خدمت و محصول قابل ارایه توسط شما : تعمیرات لوازم خانگی(یخچال و فریزر؛لوازم خانگی؛لباسشویی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک؛پکیج؛ابگرمکن دیواری؛کولر گازی و لوازم گاز سوز)-سیم پیچی اختصاصی موتور کولر آبی
در آینده نزدیک(راه اندازی شرکت خدماتی نظافت منزل و ادارات اجرا ونگهداری فضای سبز؛دفتر تبلیغات(کارت ویزیت؛فاکتور؛سربرگ؛تراکت و هدایای تبلیغاتی))
کیفیت :باید کارها را با کیفیت عالی انجام داد تا بتونین در بازار رقابتی دوام بیاوریم
مشخصه فردی : سعید نصیری
راه تماس : ostadsaied@yahoo.com
محل ارایه خدمت : منطقه شمالغرب کشور
نوع خدمت و محصول قابل ارایه توسط شما : مجری چاپ و تبلیغات / در شرف راه اندازی کارگاه بسته بندی
کیفیت : همیشه دوست دارم و سعی میکنم تو کارم حرف اول رو بزنم
محمد جواد دهقانی
mj.dehghani@gmail.com-09132648046
مکان مطرح نیست
سعی بر ارایه کیفیت عالی متناسب با قیمت
عرضه لباس راحتی خانواده ، عرقیجات گیاهی کاشان ، یه فارم کوچیک کمپوست ، که فعلاً بایکوت هست
مهدی جوینانی هستم.متولد تهران ساکن منطقه دولاب(خ 17 شهریور) تهران
راه تماس:09125112488-mjev97@yahoo.com
کارمند هستم.
نوع خدمت:فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی،در حال راه اندازی یک کارگاه تولید قارچ نیز هستم.علاقه مندبه بازاریابی محصولات برای دوستان نیز هستم.
کیفیت: خدا رو تو کارهام لحاظ می کنم!
محل ارائه خدمات:تهران-کرج-کاشان-قم-اصفهان و برخی شهرهای دیگه10_004
10_004یاسر منصوری
yas.1152@yahoo.com
ساکن یزد
ارائه خدمات در تمام نقاط ایران
پرسکاری ، ساخت قطعات مختلف فلزی به سفارش مشتری ، تولید لوازم مخابرات .
کیفیت رمز بقای ماست ، ارائه نمونه
مرسده شیرزاد
تماس : sh.mercede@yahoo.ca -09384209398
محل ارائه خدمت: تهران-سمنان-بوشهر
نوع خدمت و محصول قابل ارایه توسط شما : 3d max کار(طراح سه بعدی)-خدمات مهندسی عمران -برق
کیفیت: بیشترین وقت رو میذارم که پولم حلال باشه...البته کیفیت رو مشتری تعیین میکند..
(11-17-2012 08:52 PM)tondar12 نوشته شده توسط: [ -> ]بسیار کار جالبی است!
امیدوارم ادامه داشته باشه!
ما که چیزی بارمون نیست!

آقا امید عزیز . خواندن کتاب, توانائی است . نوشتن مطلب توانائی است. کپی پست یک موضوع خوب توانائی است . اگرچه توان شما بیشتر از این موارد است. همانها را بنویس.باید ایمان داشته باشی در آینده چون نام کاربریت طوفان بپاکنی. می توانی. ایمان دارم می توانی.

صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع