سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خرید برای سوپر مارکت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام و علیک

من میخوام تازه شروع کنم .. میخوام از کم هم شروع کنم بازار دستم بیاد .. میخوام برای سوپر مارکتها خریدم کنم .. یعنی عمده بخرم و بفروشم .. کجا میشه عمده برای سوپر مارکتیا جنس خرید؟ مثلا اجناسی که به یخچال احتیاجی نداشته باشه ؟ کنسرو یا قند ...
Huh
برای کسب تجربه لازم است مدتی برای یک یا چند شرکت ویزیتوری کنید و وقتی تجربه کاملی گرفتی خودت شروع کنید.
(11-12-2012 12:27 AM)mahyarSAMSUNG نوشته شده توسط: [ -> ]سلام و علیک

من میخوام تازه شروع کنم .. میخوام از کم هم شروع کنم بازار دستم بیاد .. میخوام برای سوپر مارکتها خریدم کنم .. یعنی عمده بخرم و بفروشم .. کجا میشه عمده برای سوپر مارکتیا جنس خرید؟ مثلا اجناسی که به یخچال احتیاجی نداشته باشه ؟ کنسرو یا قند ...
Huh

اگر آواتار عکس شخصی خودتان است با ادمین عزیز سایت هماهنگ فرمائید.
به نظرتون این کار جواب میده؟؟با توجه به اینکه اکثر مواد مورد نیاز سوپری ها رو براشون از شرکت میارن؟؟؟
خیلی از شرکتها توسط واسطه اجناس را می فرستند و بیشتر آنها نیاز به ویزیتور دارند.
(11-12-2012 12:27 AM)mahyarSAMSUNG نوشته شده توسط: [ -> ]سلام و علیک

Huh

شما يك نكته رو بد بيان كردي
عمده خريد ميكني ولي بايد جز بفروشي
سوپرماركت ها خريداران عمده چيزي نيستند

براي اينكار بستگي به شهر وسرمايه شما دارد
سعي كنيد اگر در شهرهاي بزرگ هستين از بازار اصلي خريد كنيد اينطوري هميشه از شركت ها ارزون تر ميخرين وخيلي راحت ميتونيد عرضه كنيد ولي سرمايه زياد ميخواد
تو شهرهاي كوچك هم هستين از توليد كننده ها بخرين
شما باید ببینی چه جنسی میخوای خرید یا فروش کنی .تمام اجناس را نمیشه یکجا به قیمت مناسب تهیه کرد باید ببینی توزیع کننده اصلی اون جنسها کجا دفتر دارند.
از کمک ها ممنون . ولی یکی از ادم های میلیارد روزگار این راهو بهم معرفی کرد . به نظر شما آخرش چیزی هست ؟
آخرش مطمئنا چيزي هست
از عمده فروش بخر و جزءيي بفروش
دنبال عمده فروش خاص بگرد

يه مثال از خودم كه انجامش دادم
يه روز رفتم يه مغازه كه ادكلن بخرم
قيمتش خيلي مناسب بود
يكي خريدم
بردمخونه همون شب عموم اينا اومدم ادكلنا نشونشون دادم
قيمتا پرسيدن منم 500 گذاشتم روشاگفتم
گقتن خيلي مناسبه بيرون 500 بيشتر ميگن
ادكلنا فروختم بشونا رفتم يكي ديگه خريدم
تو مغازه دختر عموم زنگ زد كه فلان ادكلنا داره ببين قيمتش چنده
قيمتا پرسيدما يه چي گذاشتم روشا گفتم و همينطوري من شدم پخش ادكلن تو منطقه
قيمتا طوري بود كه حتي زير قيمت خريدعمده فروشاي منطقه بود
من هيچ پولي نداشتم
يه جنس ميخريدم ميفروختم پولشا ميدادم به طرف
به طرفم نشون دادم كه قابل اطمينانم
چه جالب ... مثلا به نظر شما من برم از خود مثلا کارخونه گلرنگ فلان جنس رو بگیرم و به مغازه دارها بفروشم کار خوبی و سودی داره برام .. با این کار میخوام با بازار آشنا شم .همین ..
بهترین راه تهیه ی اجناس از تولید کننده هاست.

اجناس خارجی رو از مناطق آزاد و یا مناطق مرزی می تونی خیلی ارزون تر بخری مثلا ( یه جنسی تو بانه هست که 3000 - 5000 تومن عمده میدن و این جنس تو تبریز 30000 تومنه هیچ فرقی هم با هم ندارن اصله اصله ) اگه خودم روابط عمومیم خوب بود این کارو می کردم.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع