سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خرید برای سوپر مارکت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
برای 200 کیلو قارچ فکر کنم بتونم ... حالا بزار اینطرف و اون طرف ببینم میخوان مرسی Blush
[/quote]

ممنون
منتظر جواب شماهستم
(11-16-2012 01:19 PM)alimardaniyan نوشته شده توسط: [ -> ]برای 200 کیلو قارچ فکر کنم بتونم ... حالا بزار اینطرف و اون طرف ببینم میخوان مرسی Blush

ممنون
منتظر جواب شماهستم

[/quote]

آقا یه خورده سخت میشه پیدا کرد ... کسی راهی چیزی نمیتونه پیشنهاد کنه ککه از کجا میشه راحت و با قیمت مناسب تهیه کرد ..
سلام

آقا مهیار اگر میخواین بازاریابی کنید :

اگر فله باشه بهترین محل میتونه میوه فروشی ها و مواد غذایی ها (سوسی و کالباس فروشی ها) باشه

بسته بندی هم که باشه همین محلها + سوپر مارکت ها

اگر برای خرید میخواین: به صورت میدانی و از همین جاهایی که گفتم میتونید آدرس تولید کننده رو پیدا کنید

ولو اینکه داخل نیازمندی روزنامه ها رو هم اگر نگاه کنید ، خودشون تبلیغات برای فروش هم دارند

موفق باشید
درود بر شما
این کاری که شما میگین به نظر من اگر با لوازم ارایشی شروع کنی بهتره به چند دلیل؛
یکی این که مشتری های زیادی داره که حتی می تونی داخل منزل هم بفروشی
تاریخ مصرف طولانی تری دارند
سرمایه ی زیادی هم نمی خواد
می تونی بری شهر های مرزی با قیمت مناسب خرید کنی بعد با قیمت خیلی خوب اونرو به مغازه دار ها بفروشی
پیروز باشید
برای لوازم آرایشی فکر کنم کد شبنم ملاک شده باشه

فکر کنم لاک ناخن و مداد فقط کد نخوان

بازهم تحقیق کنید ( به قول آقا یوسف قبل از اینکه وارد بشید براش بازاریابی کنید)

موفق باشید
لوازم آرایشی دردسره ... چون همش مشتری هام میشن یه خانم .. سرو کله زدن با خانما خیلی حال و حوصله میخواد ... اینقدر هم که مشکل پسند هستن که نگو
هر کاری سختی خودشو داره.در ضمن یادتون باشه همین خانوما که شما میگید اگه روش شو یاد بگیرید بیشترین پولو خرج میکنن
میشه برای لوازم آرایش مثال قیمت برام بزنید .. اولا که معدنش برای خرید کجای ایرانه ؟ دوما که چی بیشتر فروش داره برای آرایش من زیاد وارد نیستم
(02-10-2013 01:50 AM)mahyarSAMSUNG نوشته شده توسط: [ -> ]میشه برای لوازم آرایش مثال قیمت برام بزنید .. اولا که معدنش برای خرید کجای ایرانه ؟ دوما که چی بیشتر فروش داره برای آرایش من زیاد وارد نیستم

سلام
یه دوستی دارم تو اهواز پخش لوازم آرایشی بهداشتی داره فقط هم جنس خارجی میاره!
سودش خیلی خوبه
میگه تو آرایشی سود خوب در جنس خارجی هستش
البته این نمایندگی چندتا شرکت معتبر رو داره که براش وارد میکنن خودش وارد کننده نیست
اگه نزدیک اهواز هستید تا شمارشو بتون بدم تماس بگیرید هماهنگ کنید برای خرید.
فکر کنم دفتر تهران هم داشته باشند.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع