سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم - شغل پدرتون چیه؟!)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
شاید تعداد زیادی از فرشهایی که پدرم تولید کرد بعنوان یک اثر هنری در خانه ها یا سالن های کشورهای اروپایی گوشه ای ازلیاقت و هنرمندی ایرانیها را به رخ بکشد . اما چون فاقد نظم سازمانی برای ادامه کار بودند سرانجام شکوهمندی از نظر اقتصادی برایشان نداشت.و بنظرم برنامه داشتن در هر کاری و التزام به انجام آن از شروط اصلی موفقیت و حصول نتیجه دلخواه است.
کارمند بازنشسته بانک
عاشق به کشت و کار و کارهای ریسک دار
و به زودی در یکی از شغلهای مورد علاقه اش فعالیت شان را شروع میکنند
كارخونه اجر سازي داره...
از زمانيكه ١١ سالش بود تو كارخونه كارگري ميكرد...ديپلم نداره ولي تجربي حسابداري ياد گرفته از قديم كاراي حسابداري خودش انجام ميداد به دو تا منشي ساده هم حسابداري ياد داد كه الان واسه خودشون يه پا حسابداران ...هيچوقت نخواست تو چندجا سرمايه گذاري كنه ميگه من اينكارو دوست دارم و جز اين چيزي بلد نيستم،هميشه از اولين صاحب كارخونه اي كه پيشش كارگري ميكرد به نيكي ياد ميكنه ، اون اقا وقتي بابام ١٢ سالش بود بهش ميگفت ميدونم كه يه روز تو مدير همين كارخونه ميشي كه چندين سال بعد هم شد ! يه چيزه ديگه بابام ٣٠ سال پيش يه ابدارچي داشت كه الان مدير عامل كارخونشه.
واسه من و اطرافيانم هميشه الگو ميمونه ، سرشار از اميده ، من وقتي چند بار تو كارم ضرر ميكردم هميشه بهم اميد ميداد و ميگفت بازم ادامه بده مثل يه كوه ميمونه واسه من ،كه با خيال راحت بهش تكيه كنم ،من از همينجا دستهاش رو ميبوسم
بازنشسته اموزش پرورش
رئيس حسابداري هستن
نمایشگاه مبلمان در دلاوران
تولیدی بوم نقاشی دارند.
قبلا هم حسابداری درس میدادند.
مشاور املاک داره تو شهر کوچیکمون
سلام پدرم مکانیک موتورسیکلته و خرید و فروش موتور سه چرخه رو میکنه من هم تقریبا توی 3 یا 4 سال یه سرمایه ای از خرید و فروش سه چرخه داشتم خیلی دلم میخواست پیش پدرم کار کنم و شاگردیشو کنم ولی شرایط اجازه نمیده الان چیکار کنم شغلشو ادامه بدم البته با همکاری بابام.محض اطلاع ....من دخترم5_00411_002
درود ...
من چند باری از پدرم خواستم که شغل چندین سال پیششون(آخرین فعالیتشون در اون زمینه به 15 سال پیش برمیگرده و البته شغل دومشون بود) رو ادامه بدهند ،حتی سال پیش تا مرحله مذاکره برای تامین مواد اولیه هم خودم پیش رفتم ولی پدرم معتقدند که چون مواد اولیه گرون شده و همینطور با روش خودشون بازدهی کار زیاد بالا نیست ،نباید اینکار رو انجام بدهند....اما من باید اینکار رو برای یکبار هم شده خودم تجربه کنم ،شاید تونستم یه روش برای بازدهی بیشتر این کار پیدا کنم ....
عنوان تاپیک هم جالبه....
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع