سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم - شغل پدرتون چیه؟!)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
شغل برای ثروتمند شدن کافی نیست بلکه ابتکار شما برای انجام آن کار باعث موفقیت می شود.

(11-08-2012 06:28 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-08-2012 05:26 PM)vahid61 نوشته شده توسط: [ -> ]کارمند باز نشسته....

زدی تو خال ، آقا مهدی جواب آقا وحید را بده 35

جوابش چشم اما به این توجه بفرمایید عرض کردم
از دوستان می خوام درخواست کنم بفرمایند شغل پدراشون چیه و با همفکری تمام بچه ها بیایم ایده بدیم چطور می شه به اون رونق داد

[/quote]

اون پست که شوخی بود
ولی در کل دوستانی که پدرشون شغل آزاد دارند و یا به نوعی کارآفرین هستند . یک امکان بزرگ دارند ، اونم اینکه می توانند با خیال راحت بروند دنبال ایده ها و اهداف شغلی شون ، اگر به نتیجه رسید و بهتر از شغل پدر بود که چه بهتر ، اگر هم نه که برمیگردند پیش پدر گرامی و راه ایشون را ادامه و بعضا توسعه اش می دن. اما کار بچه های کارمندان خیلی خیلی سخت تره مخصوصا اینکه بخوان توی بازار آزاد کار کنند اما نشدنی نیست
استاد دانشگاه تهران.
رشته معدن
طراحی و ساخت کارخانه های فرآوری برای معدن.
طراحی و ساخت آزمایشگاه های کانه آرایی .
انسان بسیار مهربان و هیچ وقت برای من پدر نبوده مثل یک فرشته برای من دوست بوده.و من عاشقشم
بسیار سخت گیر در موارد کار
مربی پینگ پنگ به صورت حرفه ایی
کارمند:

- اگر اداره بیمه باشد: زدن دیسکت بیمه و با مهارتهائی که پدرش دارد می تواند وکالت در گرفتن بیمه بیکاری و مشکلات مغازه دارها و کارخانجات و کارگرها و..

- اگر اداره پست باشد:دایر کردن دفتر پست پیشتاز.

- اگر بهداری و بهزیستی و یا بیمارستانی باشد با گرفتن مجوز از بهزیستی برای نگهداری سرای سالمندان و نگهداری از معلولین.

- اگر آب و فاضلاب باشد گرفتن پروژه های کوچک لوله گذاری و یا انشعابات .
و..........

کاری بنام نشد برای ذهن انسان وجود ندارد.
کارمند شبکه بهداشت و درمان.
پستش هم کارشناس مبارزه با بیماری ها.
حدود دو سال دیگه بازنشسته میشه.
فکر کنم من تنها کسی باشم که تو هیچ کدوم از زمینه های کاری پدرم دوست ندارم وارد شم!
پدرم روح بزرگی داره. عاشقانه دوستش دارم و الگوی زندگیمه. اما نه تو کار. مثل خیلی از شماها که گفتین، پدر من هم اعتبار زیادی داره. در کنار کارمند یه اداره ی دولتی بودن، یکی از مسئولین شهره و علاوه بر شهرت، محبوب هم هست.
اما درامد اصلیش از شغل آزادشه که تو یکی از شاخه های برق صنعتی بصورت پروژه ای کار میکنه. واقعا زحمت میکشه و خودش دست تنها تو این زمینه کار میکنه. من اصلا تخصص ایشون رو ندارم و نمیتونم وارد حیطه ی برق بشم. چون راستش علاقه هم ندارم.
پدر من از صفر به این ثروت و شهرت رسیده و به قدر یه تار مو تو پرونده ی کاریش روزی حرام پیدا نمی کنید. حتی از اون پستش که یکی از مسئولین شهره، حقوق نمیگیره. بنابراین من واقعا ایشون رو یه کارآفرین می دونم. از بزرگترین فرصت های مالی زندگیش میشه به چندتا خونه ای که داره اشاره کرد که همش رو در موقعیت های عالی بازار خریده. یعنی از فرصت هایی استفاده کرده و حالا چند برابر ارزش دارن. مثلا خونه ای که الان توش نشسته رو 5سال پیش ساخت و الان 8 برابر ارزشش رفته بالا!
(دقت کردین بابام چندتا خونه داره و من تو پروفایلم نوشتم: به فکر یه سقفم؟! منم یه روز به جای بابام میرسم)
من پدرم بازنشسته هلال احمرهسن
بعد ازظهرهام یه مغازه تعمیرات لوازم خونگی داشتیم که توشون کار میکردن
خیلی به من اسرار میکردن که بیام تواین کار اما ازبس بم اصرار میکردن منا زده کردن
هرچند الان به خواست خودم تو همین زمینه کار میکنم ولی بازم باهم درگیریم چون سنتی و قدیمی کار میکنن
از پدرا میخام که اگر این تاپیکا میخونن بچاشونا بی دلیل به کارای مورد علاقشون ترغیب نکنن
کارمند بازنشته سازمان اتکا ارتش
پیمانکار رستوران چندین شرکت مختلف در شهر صنعتی البرز قزوین
و متاسفانه از این کار کاملا زده شدم و خیلی سعی کردم که وضع موجود رو تغییر بدم اما نشد
جدیدا هم دیدم تنها کار کوچیکی که از دستم برمیاد اینه که برای پدرم یک اپلیکیشن حسابداری مخصوص به سیستم خودش رو بنویسم تا حداقل
تونسته باشم زحماتش رو جبران کنم
کشاورز ..
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع