سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بیایید با هم رو راست باشیم !
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
خوشبختنانه همه دوستانمون در این انجمن آگاهی کامل بر اینکه چطوری میشه آدم موفق و میلیاردری شد رو دارن . ولی باز هم تو ذهن همه ما این سوال هست که از کجا و چطوری باید شروع کنیم تا ما هم آدم ثروتمندی بشیم .

مطمئناً بیشتر دوستامون آدم های خوش فکر و داراری ایده هایی هستند که اگر این ایده ها به فرصت تبدیل شوند و اجرایی بشه غوغا میکنه ! ولی وقتی بعد از رشد ایده میخوان عملیش کنن به جایی میرسن که نیاز به سرمایه مالی دارن و با اندک پولی که خودشون دارن نمیتونن این ایده رو پیاده کنند .

آغا همه میدونیم که میشه ثروتمند شد ولی باید به اندازه ایده ای که تو ذهنته سرمایه هم برای کار فراهم بشه . من خودم شخصا تا الان هر ایده ای که تو ذهنم بوده و با بعضی از افراد سرمایه دار در میان گذاشتم که بیایم این کارو انجام بدین سود خوبی توشه اولش گفتن ببینیم چکار میکنیم ولی بعده چند ماه خودشون رفتن پیادش کردن .. چرا ؟ چون من سرمایه لازمو برای اجرای این ایده نداشتم . حالا اونا هم دارن کلی برداشت میکنن .

خدایی من خودم خیلی تلاش میکنیم . خیلی هم آدم فعالی هستم ولی خدایی دارم صادقانه حرف میزنم آدم تا سرمایه نداشته باشه نمیتونه به اون چیزی که میخواد برسه .

حالا میخوام اینو بگم بیاییم با هم رو راست باشیم واقعا اینطور نیست ؟
بله آقا دلشاد حرف شما متین.

ولی اینم بهت بگم شاید مشکل تو مطرح کردنته.موقعی که میخوای ایدتو مطرح کنی همیشه یه طرح کلی از ایدتو بگو. تا طرف متوجه بشه که این طرح چیه ولی نتونه کاری کنه. که به این میگن طرح توجیهی.
اصلا بحث تو مطرح کردن ایده برای دیگران نیست . واقعا واسه هر کاری حتی کوچک سرمایه اولیه لازمه ...
دلشاد عزیز به راحتی ایده های خود را در اختیار کسی قرار ندهید.علت پیشنهاد من برای جلسات یک روزه و دو روزه صرفا بهمین خاطر بود که در نظر داشتم به حد کافی وقت برای بحث و گفتگو و سرمایه گذاری داشته باشیم. وقتی فردی هدفش موفقیت است تمام مسایل و مشکلات را به جان می خرد و سعی میکند در جلسات شرکت کند . زمان و مکان برایش مهم نیست بلکه هدف اصلی وی مهم است.من به راحتی مشکلاتم را حل نکرده ام. شبانه روز 3 تا 4 ساعت می خوابیدم. یک روز سر از کیش یک روز مشهد یک روز اصفهان یک روز بانه یک روز کرج .برای شرکت در کلاسهای دکتر آزمندیان چقدر رفت و آمد داشتم. چقدر هزینه کردم . شرکت نکردن من این نیست که تعداد عزیزان شرکت کننده کم است , بلکه میخواهم عرض کنم برای شرکت در اینگونه جلسات می شود مرخصی گرفت می شود برای رفت و آمد هزینه کرد و می شود خیلی از قرارها را بهم زد. مهم رسیدن به هدف است. چنانچه حس کنم از این حرکت من عزیزان ناراحت شده اند با تمام علاقه ای که به این انجمن و عزیزان عضو دارم خدا حافظی خواهم کرد.موفق می شوید در صورتیکه در وقت و هزینه (جزئی رفت و آمد و...) سرمایه گذاری داشته باشید.
بله با تمام وجود حرفتونو قبول دارم
ولی فقط حرف خداحافظی رو نزنید
بقول خانه سبز
اگه قهر هستید حرف که می زنید؟؟؟Blush
(07-26-2011 01:56 AM)delshad1522 نوشته شده توسط: [ -> ]خوشبختنانه همه دوستانمون در این انجمن آگاهی کامل بر اینکه چطوری میشه آدم موفق و میلیاردری شد رو دارن . ولی باز هم تو ذهن همه ما این سوال هست که از کجا و چطوری باید شروع کنیم تا ما هم آدم ثروتمندی بشیم .

مطمئناً بیشتر دوستامون آدم های خوش فکر و داراری ایده هایی هستند که اگر این ایده ها به فرصت تبدیل شوند و اجرایی بشه غوغا میکنه ! ولی وقتی بعد از رشد ایده میخوان عملیش کنن به جایی میرسن که نیاز به سرمایه مالی دارن و با اندک پولی که خودشون دارن نمیتونن این ایده رو پیاده کنند .

آغا همه میدونیم که میشه ثروتمند شد ولی باید به اندازه ایده ای که تو ذهنته سرمایه هم برای کار فراهم بشه . من خودم شخصا تا الان هر ایده ای که تو ذهنم بوده و با بعضی از افراد سرمایه دار در میان گذاشتم که بیایم این کارو انجام بدین سود خوبی توشه اولش گفتن ببینیم چکار میکنیم ولی بعده چند ماه خودشون رفتن پیادش کردن .. چرا ؟ چون من سرمایه لازمو برای اجرای این ایده نداشتم . حالا اونا هم دارن کلی برداشت میکنن .

خدایی من خودم خیلی تلاش میکنیم . خیلی هم آدم فعالی هستم ولی خدایی دارم صادقانه حرف میزنم آدم تا سرمایه نداشته باشه نمیتونه به اون چیزی که میخواد برسه .

حالا میخوام اینو بگم بیاییم با هم رو راست باشیم واقعا اینطور نیست ؟

درود
پس چه زیبا نوشتی
واقعا حرف دل منو زدی ، باز هم هر چه بسته طرح رو در اختیار بذاری کسی که پول داره منتظر یک جرقه کوچک هست که بتونه کار رو شروع کنه
سرمایه اندیشه میاره (یعنی فورا با چند نفر ماهر به اون کار مشورت می کنه و می تونه بهتر کار رو پیش ببره)
اگرچه این موارد از تلاش خود آدمی به چیزی که می خواد برسه حاصل میشه ، هر چی بیشتر بخواهیی ایده هات رو عملی کنی سنگ های جلوی پات بیشتر هست و از این موارد زیاد پیش میاد
دوست عزیز منابع مالی زیادی برای پیاده کردن ایده ها وجود دارد که متاسفانه شما عزیزان در جریان آن نیستید. بنگاه های زود بازده به خیلی از افراد وام داد که ایده هایشان را پیاده کنند. صنایع کوچک حمایت میکند و در صورت خوب بودن ایده و داشتن طرح توجیهی خوب از طرف بانک , وامهای کم سود را می پردازند. صندوق مهر امام رضا که در اکثر شهرها و استانها شعبه دارد.و.....
وقتی بسوی میلیاردر شدن می روید باید تلاش کنید . منابع را جستجو کنید . به ادارات مربوطه سر بزنید . از بانکها سئوال کنید و هزاران حرکت دیگر.
فقط خواستن کافی نیست.
آقا هوشنگ عزیز حرف شما درست . تا میری میگی آقا طرح دارم میخوام وام بگیریم میگه آقا باید سند خونه بیاری . ما خونه یا ملکی هنوز نتونستیم دست و پا کنیم ضمانت بانکی رو از کجا بیاریم .
دلشاد جان به هر حال برای بازپرداخت وام گیرنده باید ضمانتی داشته باشند.اکنون با برگشت پول مشکل دارند چه رسد که ضمانت هم نداشته باشند.
سلام دلشاد عزیز
به نظرم تا حدی حرفت درسته ولی میشه راههای بسیاری را برا اجرایی کردن یه ایده در نظر کرفت مثلا شرا کت خیلی ها را میشه برا یه شراکت خوب انتخاب کرد کاش تو این انجمن هم اونقد همدلی بود که به جای نسخه پیچیدن برای همدیگه یه صندوق خوب تشکیل میدادیم برای کمک به یه همچین ایده های منتخبی
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع