سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بیایید با هم رو راست باشیم !
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
انشالله به زودی صندوق تشکیل می شود. ضمنا فعلا مقدمات رفتن برای ماهیگیری توضیح داده شده و خواهد شد.
متاسفانه ، من با این حرف مخالفم ! این یه تصور غلط بین جوون هاست ( زنگ تفریح : انگار خودم 100 سالمه Big Grin ) فکر میکنند اگر طرحشون ، فلان قدر سرمایه میخواد ، چون ندارن دیگه از دست رفته . من طرح 10 میلیونی دارم ، 100 هزار تومن بیشتر ندارم ، چیکار کنم ؟
اگه واقعا بخوام میلیاردر شم ،به طور مثال ، تاکید میکنم به طور مثال میرم با 100 تومن دست فروشی میکنم ، بعد مدتی مسلما میشه 200 تومن ، یه گونی مثلا فلان چیزو میخرم میبرم میفروشم میشه 300 تومن ، 300 تومن رو میدم یه چیز دیگه میخرم دست فروشی میکنم میشه 600 تومن ، یه موتور میخرم مسافر کشی میکنم با 100 تومن در امد اولی دوباره همون جنس اولی رو میخرم و میفروشم تا 100 تومن بشه 200 تومن و غیره و غیره و غیره
تو راه میلیاردر شدن ، غرور معنی نداره که من مهندسم برم دستفروشی ؟ یا فلان کار رو کنم یا حتی حمالی کنم!
به قول مهندس قربانیان ، واسه میلیاردر شدن شبانه روز 3 تا 4 ساعت باید خوابید . یک روز سر از کیش یک روز مشهد یک روز اصفهان یک روز بانه یک روز کرج در اورد !
خدایی همه با گفتن و معرفی کردن آدم های ثروتمند به هم روحیه میدیم . ولی من دنبال روحیه گرفتن و انرژی نیستم . چون خودم سرشار از انرژی مثبتم .

من دنبال راه حل های مفیدم . دنبال اینم روش ها رو بگیم نه تعریف و تمجید از دیگران . ایران رو نباید با کشورهای پیشرفته مقایسه کرد . با این وضع اقتصادی ما باید دنبال راهکارهای مناسبی باشم .

بیاین هر کدوم از ما کارها و ایده های جدیدی که تو بعضی از جاها هست و چیز تازه ای است به هم دیگه بگیم تا بتونیم به عنوان یک کار و یک جرقه برای موفقیت شروع کنیم .
(09-04-2011 01:43 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]متاسفانه ، من با این حرف مخالفم ! این یه تصور غلط بین جوون هاست ( زنگ تفریح : انگار خودم 100 سالمه Big Grin ) فکر میکنند اگر طرحشون ، فلان قدر سرمایه میخواد ، چون ندارن دیگه از دست رفته . من طرح 10 میلیونی دارم ، 100 هزار تومن بیشتر ندارم ، چیکار کنم ؟
اگه واقعا بخوام میلیاردر شم ،به طور مثال ، تاکید میکنم به طور مثال میرم با 100 تومن دست فروشی میکنم ، بعد مدتی مسلما میشه 200 تومن ، یه گونی مثلا فلان چیزو میخرم میبرم میفروشم میشه 300 تومن ، 300 تومن رو میدم یه چیز دیگه میخرم دست فروشی میکنم میشه 600 تومن ، یه موتور میخرم مسافر کشی میکنم با 100 تومن در امد اولی دوباره همون جنس اولی رو میخرم و میفروشم تا 100 تومن بشه 200 تومن و غیره و غیره و غیره
تو راه میلیاردر شدن ، غرور معنی نداره که من مهندسم برم دستفروشی ؟ یا فلان کار رو کنم یا حتی حمالی کنم!
به قول مهندس قربانیان ، واسه میلیاردر شدن شبانه روز 3 تا 4 ساعت باید خوابید . یک روز سر از کیش یک روز مشهد یک روز اصفهان یک روز بانه یک روز کرج در اورد !

احسان عزیز حرف شما هم درست . ولی اگه بخوایم 100 تومان 100 تومان بریم جلو تا میلیاردر شدن 100 ساله میشم . همیشه زیاد کار کردن به منزله بیشتر پول درآوردن نیست . بعضی کارهای کوچک هم در کمترین زمان آدمو بههدفش میرسونه ... اینارو با هم قاطی نکن
اصلا یه جور دیگه بگم ،
اینترنت دانلود منیجر رو که میشناسید ، چرا سرعت دانلودش بیشتر از بقیه ی سیستم های دانلوده ؟
چون لینک دانلود رو تقسیم میکنه !
ما هم همین کار رو کنیم ، وقتی داریم از دنیا ، ثروت دانلود میکنیم ، راه رو به 10 قسمت تقیسم کنیم :
10 × 1000000 =10000000
100 × 100000 =10000000
1000 × 10000 =10000000
10000 × 1000 =10000000
و ....
وفتی فردی نیت زیارت مبکند خود بخود مقدمات رفتن مهیا می شود. وقتی نیت خرید خانه میکند خود بخود مقدمات خرید خانه فراهم می شود.وباز وقتی نیت خرید اتومبیل میکند خود بخود فراهم است. وقتی نیت ازدواج داری مقدمات فراهم می شود.
بارها شنیده اید:
تصمیم گرفتم ازدواج کنم خودم هم نفهمیدم پول از کجا رسید.
تصمیم گرفتم خانه بخرم خودم......................................
تصمیم گرفتم ماشین بخرم ........................................
تصمیم گرفتم ماشین بخرم .........................................
با ایمان کامل این جملات را بخوانید . حتما همه شما هم شنیده اید
رازی در این نوشته است. پیدا کنید این راز را.
(09-04-2011 01:45 AM)delshad1522 نوشته شده توسط: [ -> ]خدایی همه با گفتن و معرفی کردن آدم های ثروتمند به هم روحیه میدیم . ولی من دنبال روحیه گرفتن و انرژی نیستم . چون خودم سرشار از انرژی مثبتم .

من دنبال راه حل های مفیدم . دنبال اینم روش ها رو بگیم نه تعریف و تمجید از دیگران . ایران رو نباید با کشورهای پیشرفته مقایسه کرد . با این وضع اقتصادی ما باید دنبال راهکارهای مناسبی باشم .

بیاین هر کدوم از ما کارها و ایده های جدیدی که تو بعضی از جاها هست و چیز تازه ای است به هم دیگه بگیم تا بتونیم به عنوان یک کار و یک جرقه برای موفقیت شروع کنیم .
(09-04-2011 01:43 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]متاسفانه ، من با این حرف مخالفم ! این یه تصور غلط بین جوون هاست ( زنگ تفریح : انگار خودم 100 سالمه Big Grin ) فکر میکنند اگر طرحشون ، فلان قدر سرمایه میخواد ، چون ندارن دیگه از دست رفته . من طرح 10 میلیونی دارم ، 100 هزار تومن بیشتر ندارم ، چیکار کنم ؟

احسان عزیز حرف شما هم درست . ولی اگه بخوایم 100 تومان 100 تومان بریم جلو تا میلیاردر شدن 100 ساله میشم . همیشه زیاد کار کردن به منزله بیشتر پول درآوردن نیست . بعضی کارهای کوچک هم در کمترین زمان آدمو بههدفش میرسونه ... اینارو با هم قاطی نکن

سبحان هستم Big Grin نه نه نه ، این حرفت کاملا اشتباهه !
اولندش من نگفتم 100 تومن ، 100 تومن ، امروز 100 تا تک تومن ، فردا 200 تا تک تومن ، پس فردا 300 تا تک تومن و ... تو یکسال حساب کن ببین چقدر میشه ! و مسلما هم این راه 100 سال طول نمیکشه ولی 10 سال رو حداقل طول میکشه ! یک شبه نمیشه راه صد ساله رو رفت .
دومندش زیاد کار کردن ، به منزله ی بیشتر پول در اوردن نیست ولی درست کار کردن ، شروع پول در اوردنه ! مسلما ایده هایی هستن که 100 هزار توم سرمایه بخواد و 150 هزار تومن با پول اولیت بر گردونه ، مسلما ایده هایی هستن 150 تومن سرمایه بخوان و 200 تومن برگردونه ، مسلما و....

[b]اهسته و پیوسته باید رفت [/b]
من فکر میکنم اگر ده ها کتاب خوانده شود به اندازه یک تایپیک این انجمن ایده و راهکار و فوت و فن ندارد.از یک سایت آیا بیشتر از این انتظار دارید.
مطلب قبلی را بخوانید.حتما متوجه خیلی از مسائل می شوید.این مقدمات کار است مقدمات شروع است.
خوب منم میخوام به این برسیم /... بیایم این ایده ها رو بگیم . بیایم به هم بگیم آقا با سرمایه اولیه 1 میلیون میشه این کار رو کرد - با 5 میلیون فلان کار . با 10 میلیون ....

میخوام به این نتیجه برسیم که با اندک سرمایه ای که در دست داریم چه کاری بهتر است .

من الان 10 میلیون تو دستمه .. تو مهاباد ( آذربایجان غربی ) زندگی میکنم . به شهرهای مرزی هم نزدیکه . جند تا بازارچه هم داره . شهری حدود 300 هزار تا جمعیت داره . از نظری فرهنگی هم ماشاالله مردمش تو سطح بالایی هستن .

شما بودین واسه شروع با 10 میلیون چکار میکردین . ؟!!!!!
من ده تا کار میکردم که هر کدوم سرمایه ی مثلا 1 میلیونی میخواد ! در صورت شکست یه طرح ، باز هم 9 طرح دیگه داشتم که با سودشون ضررم رو بپوشونه ! منظور من اینه !
اگه 5 میلیون هم داشتم همینکار رو میکردم ، 1 میلیون هم داشتم همینکار رو میکردم
(09-04-2011 02:01 AM)delshad1522 نوشته شده توسط: [ -> ]خوب منم میخوام به این برسیم /... بیایم این ایده ها رو بگیم . بیایم به هم بگیم آقا با سرمایه اولیه 1 میلیون میشه این کار رو کرد - با 5 میلیون فلان کار . با 10 میلیون ....

میخوام به این نتیجه برسیم که با اندک سرمایه ای که در دست داریم چه کاری بهتر است .

من الان 10 میلیون تو دستمه .. تو مهاباد ( آذربایجان غربی ) زندگی میکنم . به شهرهای مرزی هم نزدیکه . جند تا بازارچه هم داره . شهری حدود 300 هزار تا جمعیت داره . از نظری فرهنگی هم ماشاالله مردمش تو سطح بالایی هستن .

شما بودین واسه شروع با 10 میلیون چکار میکردین . ؟!!!!!

دلشاد عزیز من این حرکت را انجام دادم واگر هم تکرار شود انجام می دادم.
شما 10میلیون داری ومن Smile..داشتم[/b]
در تبریز و زنجان -قزوین و تهران بازاریابی میکردم و از اجناس بازارچه برایشان می فرستادم. [b]اراده فولادین لازم دارد.
سیب خوب مهاباد را می خریدم و به شهرهای ذکر شده با بسته بندی عالی می فرستادم.بعدها شروع میکردم به جمع کردن و گذاشتن در سردخانه و صادرات.
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع