سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده شما را خریداریم!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
اولین ایده کسب درآمد اعضای انجمن

در جلسه اول انجمن قرار بر آن شد که دفتری با نام دفتر ایده (چگونه یک ایده را پرورش و بر روی آن کار کنیم؟) به همراه یک سی دی آموزش استفاده از آن به تعداد هزار عدد تولید و با تعیین بازاریاب و نماینده بفروش برسد.

اما در جلسه دوم که یک جلسه خصوصی بود و با حضور اعضای :
خانم ها :
مریم MARYAR ( کارشناس ارشد IT) - بازرس صندوق
کتایون کاظمی( مهندس برق و ابزار دقیق) - عضو صندوق
آقایان:
آقای هوشنگ قربانیان (مهندس زمین شناسی + مددکار اجتماعی) - مشاور ارشد انجمن
کامیار کاظمی (کارشناس نرم افزار) - مدیر انجمن و صندوق
آقای مهدی گلمحمدی ( بازاریاب و تبلیغات) - حسابدار صندوق

برگزار شد و قرار بر آن شد تا همه اعضا برای اولین ایده نظر خود را جهت پرفروش شدن و راهکارهایی را ارائه دهند.

شرایط بسته :

بسته آموزشی باشد
نیاز خریدار را بر طرف کند
جذاب باشد

به دوستانی که نظرات و ایده خوب آنها جهت فروش بهتر این مجموعه شود درصدی از سود اختصاص داده می شود.

فرصت ارسال ایده ها فقط تا 25 تیر 1390
ممنون از ادمین عزیز
چنانچه ایده عزیزی مورد قبول واقع شود جدا از جایزه ای که ادمین عزیز مشخص کرده اند من تمام سود خود را در این حرکت بعنوان جایزه به ایشان خواهم داد. موفق هستید , موفقتر باشید.
(07-08-2011 05:32 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از ادمین عزیز
چنانچه ایده عزیزی مورد قبول واقع شود جدا از جایزه ای که ادمین عزیز مشخص کرده اند من تمام سود خود را در این حرکت بعنوان جایزه به ایشان خواهم داد. موفق هستید , موفقتر باشید.

در نظرم هست که درصدی از سود به این افراد تعلق گیرد.
ادمین جان جدا از درصدی که شما برای آن عزیز در نظر میگیرید من هم همچنانچه عرض کردم , برای تشویق ایشان , کل سود مربوط به خودم را هم به آن عزیز خواهم داد.
برای شروع بحث من در نظر دارم که که در دفتر ایده ها که یک طرف برگه ها ایده ایی که به ذهنمان می رسد را با تمام جزئیات بنویسیم و در برگه پشت هر صفحه یک داستان کوتاه و یا یک میلیاردر را معرفی کنیم و در یک سی دی تصویری هم خود اعضا و صاحب نظران درباره آن حرف بزنند که چگونه از آن استفاده کنیم.
اما به نظر دوستان چگونه این بسته جذاب می شود و یا اینکه در چه صورتی خودشان این بسته را خریداری میکنند؟
بنظرم دفتر ایده ها باید از نظر طرح روی جلد و صفحات جلب توجه کند. البته من آدرس یک سایت را برای ادمین عزیز ارسال نمودم.اگر صلاح دانستند بر اساس گرفتن ایده از آن میتوانیم ایده های زیباتری داشته باشنیم. ادمین جان برای اینکه عزیزان اعضای طوفان فکری در جریان باشند با پیام خصوصی آدرس برای همگی آنان ارسال شود.ممنونم.
درباره محتویات دفترچه بیشتر توضیح بفرمایید
در دفترچه در نظرم است چندین بخش :
نام ایده :
موضوع:
حداقل سرمایه :
ابزار مورد نیاز:
گروه کاری:
مشخصات تماس گروه :
اهداف:
و غیره باشد که هر فرد با ایده ای که به ذهنش میرسد آنرا تقسیم کند.

این موارد تفکر من است خوشحال می شوم که نظر شما را هم بدانم.

در چه صورتی خودتان این بسته را خریداری میکنید؟
به نظر من در پشت جلد این بسته ای که تهیه میکنید هدف از تهیه این بسته را نوشته و اینکه این بسته چه کمکی میتواند به کسی که این بسته را میخرد بکند تا به خواسته خود برسد البته طرح جلد جذاب هم میتواند کمک به فروش این بسته نمایید و استفاده از دو فونت انگلیسی و فارسی در روی و پشت جلد و استفاده از طرح جلد ساده و شکیل
(07-13-2011 11:40 AM)ndm1368 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من در پشت جلد این بسته ای که تهیه میکنید هدف از تهیه این بسته را نوشته و اینکه این بسته چه کمکی میتواند به کسی که این بسته را میخرد بکند تا به خواسته خود برسد البته طرح جلد جذاب هم میتواند کمک به فروش این بسته نمایید و استفاده از دو فونت انگلیسی و فارسی در روی و پشت جلد و استفاده از طرح جلد ساده و شکیل

مرسی نوید جان "ndm1368". در مورد فیلم آموزشی کنار بسته نظری نداری؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع