سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده شما را خریداریم!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
با افراد که در این زمینه ها تخصص دارند صحبت کرده و مراحل اولیه مثلا چگونه یک ایده به ذهن ما میرسد تا رسیدن به ایده مورد نظر و اجرای ان ایده را بصورت فیلم یا انیمیشن و مرحله به مرحله نشان داده شود ومیتوان pdf هایی در این زمینه تهیه و در یک cd در کنار مجموعه قرار داده شود و از تهیه فیلمهای که بصورت یکنواخت باشد مثلا یه کارشناس یکجا نشسته باشد و با یک فضای ثابت که خسته کننده و کسل کننده است خودداری شود و برای جذابیت فیلم موضوعات مرتبط با پرورش ایده در بین این گفتگوها گنجانده شود تا باعث جذابیت شود و بیننده را به دیدن این فیلم اموزشی راغب کند
شاید بتوان بجای استفاده از فیلم یا موارد دیگر از فایل های پاور پینت یا نرم افزار های مشابه هم استفاده کرد
استفاده از انیمیشن و نرم افزارهای دیگر جالب بود.
ظاهرا دوستان در حوزه نرم افزار متمركز هستند. در تايپيك هاي ديگري كه الان يادم نيست كدام بود!!! 5 ايده يك خطي نوشته ام. فكر مي كنم ايده مزرعه پرورش زنبور عسل از هم ارزانتر، عملي تر و ساده تر باشد. شما چه نظري داريد؟ آيا قابليت سرمايه گذاري انجمن را دارد؟ اگر خير، چرا؟ مرسي.
اگر مکان آن مهیا باشد حرکت خوبی است.عزیزان انجمن هر تجربه ای برای این ایده خوب دارید مطرح فرمائید.
فکر خوبی ممنون از پیشنهادت
کار عملی آن به عهده چه کسی است؟
شخصی که مسئولیت کار را قبول میکند در ازای دریافت حقوق (جدا از سودش )دریافت میکند.
منم با فرموده جناب قربانیان موافق هستم
دوستان عزیز "طرح کسب و کار " اولین ایده را برای سرمایه گذاری آماده کرده ام.بنظرم ایده خوب و خلاقانه ای شده است!
و تقریبا با ایده های مطرح شده تا کنون متفاوت است.در جلسه سوم حضوری حتما جزئیات آن را مطرح می کنم و در نظر دارم چندین طرح کسب و کار دیگر را که در حال آماده سازی آن هستم را هم ارائه دهم!
تقریبا خصوصیت مشترک همه این طرح ها سرمایه گذاری اندک و آماده بودن برای همکاری همه افراد با هر نوع شغل و سنی است!
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع