سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: درخواست راهنمایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان
نمیدونم برای شما هم پیش اومده یا نه که بخواهید ایده یا کاری را انجام دهید اما شهامت اجرایش را نداشته باشی و فقط به عنوان ایده توی ذهنت باقی بمونه در واقع میخوام بدونم وقتی تصمیمی گفتید چطوری آن را اجرا میکنید تا به موفقیت برسید.
من اول چک میکنم و میبینم سرمایه اش رو دارم یا نه؟بعد دنبال موارد مشابه تویه اینترنت میگردم و اگه شد برای طرح های کشاورزیم میرم دو سه نمونه رو از نزدیک میبینم.بستگی به طرح با متخصصین به صورتی که کامل طرح رو متوجه نشن صحبت میکنم و اگه امکان داشته باشه یه همراه به عنوان شریک پیدا میکنم.به همین سادگی و خوشمزگی
من اول حسابی بستر و زمینه‌های مساعد ایده‌ام رو برسی‌ می‌کنم از کسا‌یی که تو این کار هستن مشورت میگیرم به خودم ایمان دارم که اگر ایده من نو و جدید باشه حتما میتون بهترین راه برای پیشرفت باشه
من اول نگاه میکنم به کار و خودم

هم چنین پیش خودم تمامی جوانب کار + سود حاصله و از همه مهمتر تواناییهام رو میسنجم

اگر تو خودم دیدم که بتونم کار رو جمع کنم شروع میکنم به گرفتن مشورت ، از متخصص کار گرفته تا هر کسی که بدونم

میتونه کمک فکری برام باشه (با همه مشورت میکنم ولی تصمیم نهایی رو خودم میگیرم )

بعد از اون سعی میکنم کار رو بسته به شرایطش انجام بدم (نه شل بگیرم نه سفت ) و اصولا هم کار رو به صورت دقیق و

کامل انجام میدم طوری که اگر فردا به هر صورتی به مشکل خورد

حداقل پیش وجدان خودم ناراحت نباشم که چرا کم کاری کردم
به نظر من ايده يا كاري را شروع كن كه با اون تا حدودي آشنا هستي
ثانيا بازارش رو بررسي كن
اگر ايده خام است قبل از اجرا بايد مورد بحث قرار گيرد.
خیلی ممنون از دوستان
والا در مورد چیز هایی که نوشته اید بگم خیلی هاشو انجام میدم مثلا تحقیق،مشورت،میزان سرمایه.مشکل اینجاست که اولش خیلی داغم ولی یه مدت که بگذره ترس میاد سراغم که من نیونم این کار را انجام بدم یا نه.موفق میشم یا نه.سود میکنم یا نه.بعدش بیخیال کار میشمو میگم به کم قانع ام.خودمم دیگه خسته شدم .توی جایی که هستم اکثر همسنام به یه جایی رسیدن اما من هنوز هم در جا میزنم(منظور دوستام و بچه های فامیل)
الانم توی انجام دو تا کار موندم 1.تولید ورمی کمپوست 2.تولیدی مانتو و خیاطی
والا از اول سال دارم فکر میکنم و تحقیق اما به قول آقای احمدی منش فکر کردن زیاد هم بیماریه.هر کسی جای من بود تا حالا ده بار شروع میکرد کاراشو .مشکل من اینه ممنون میشم که راهنمایی کنید.
ببخشید که زیاد نوشتم.
سلام.
با آوردن اسم احمدی منش مشخص شد که تو جریانید.
پس:
همه ی مشکلات تو ذهنت و طبعا ضمیر ناخودآگاه ناکست لونه کرده.
باید برنامه ریزیش کنی تا بتونی یه حرکت مفید انجام بدی.
خوب تجربه ی من نوعی میگه که به همین دلیل هست که اراده تقریبا نا مفهومه و طبیعتا نا پایدار.
چون این مشکل ادامه داره.گیریم الان اراده کردی و پیروز شدی اما یهو سر بزن گاه اونجایی که همه چیز داره تموم میشه و همه ی نگاههای چه دوستات و چه دشمنات بتو دوخته شده دوباره بیدار میشه و حالت رو میگیره اونم بد.
بنابر این پیشنهاد میشه:
گوش دادن به همین حرفهای احمدی منش.
گوش دادن روزانه به حرفهای آزمندیان.
و البته پیشنهاد خودم اینه که از سخنان ارزنده ی استاد فرهنگ نباید غافل شد.
ان شا ا... بعد از برنامه ریزی اونطور که میخواید همه چیز جور میشه.امتحان کنید.
(08-31-2012 10:11 PM)arak_2008 نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی ممنون از دوستان
والا در مورد چیز هایی که نوشته اید بگم خیلی هاشو انجام میدم مثلا تحقیق،مشورت،میزان سرمایه.مشکل اینجاست که اولش خیلی داغم ولی یه مدت که بگذره ترس میاد سراغم که من نیونم این کار را انجام بدم یا نه.موفق میشم یا نه.سود میکنم یا نه.بعدش بیخیال کار میشمو میگم به کم قانع ام.خودمم دیگه خسته شدم .توی جایی که هستم اکثر همسنام به یه جایی رسیدن اما من هنوز هم در جا میزنم(منظور دوستام و بچه های فامیل)
والا از اول سال دارم فکر میکنم و تحقیق اما به قول آقای احمدی منش فکر کردن زیاد هم بیماریه.هر کسی جای من بود تا حالا ده بار شروع میکرد کاراشو .مشکل من اینه ممنون میشم که راهنمایی کنید.
ببخشید که زیاد نوشتم.
دوست عزیز مهم‌ترین اصل پیشرفت توی تجارت اینه که نترسی.قدرت ریسک رو در خودت تقویت کن .هر وقت ترسیدی از شروع کار بدان که ضرر درجا زدن از ریسک کار خیلی‌ زیان آور تر هست و عواقب بدتری هم داره .سعی‌ کن بعد انجام کلیه تحقیقات ,دیگه به شدن یا نشدن و فکر‌های مزاحم از این قبیل خودتو مشغول نکنی‌ !چون باعث می‌شه افکار و آرزوهات مدفون بشه فقط برو جلو بدون این که ذره‌ای تردید کنی‌ شک نکن که جواب میگیری .یه آگاهی‌ واسه خودت بساز با این مضمون که الان بیش از هر زمان دیگری استحقاق رسیدن به هدفت رو داری و تمام نیرو‌ها در تو جمع شده تا بتونی کارت رو با موفقیت انجام بدی،روزی چند بار بلند به خودت بگو شک نکن نتیجه مثبتی میبینی‌10_004
(09-01-2012 12:26 PM)Haavin نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-31-2012 10:11 PM)arak_2008 نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی ممنون از دوستان
ببخشید که زیاد نوشتم.
دوست عزیز مهم‌ترین اصل پیشرفت توی تجارت اینه که نترسی.قدرت ریسک رو در خودت تقویت کن .هر وقت ترسیدی از شروع کار بدان که ضرر درجا زدن از ریسک کار خیلی‌ زیان آور تر هست و عواقب بدتری هم داره .سعی‌ کن بعد انجام کلیه تحقیقات ,دیگه به شدن یا نشدن و فکر‌های مزاحم از این قبیل خودتو مشغول نکنی‌ !چون باعث می‌شه افکار و آرزوهات مدفون بشه فقط برو جلو بدون این که ذره‌ای تردید کنی‌ شک نکن که جواب میگیری .یه آگاهی‌ واسه خودت بساز با این مضمون که الان بیش از هر زمان دیگری استحقاق رسیدن به هدفت رو داری و تمام نیرو‌ها در تو جمع شده تا بتونی کارت رو با موفقیت انجام بدی،روزی چند بار بلند به خودت بگو شک نکن نتیجه مثبتی میبینی‌10_004
خیلی خیلی ممنون واقعا ازت تشکر میکنم
Heart12_002
(08-31-2012 05:44 PM)arak_2008 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
نمیدونم برای شما هم پیش اومده یا نه که بخواهید ایده یا کاری را انجام دهید اما شهامت اجرایش را نداشته باشی و فقط به عنوان ایده توی ذهنت باقی بمونه در واقع میخوام بدونم وقتی تصمیمی گفتید چطوری آن را اجرا میکنید تا به موفقیت برسید.

با سلام و سپاس
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع