سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی بیرجند
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
سلام به دوستان
اول از همه عذر خواهی میکنم این پستو من ایجاد کردم
همه دوستان و اعضای محترم انجمن برای من عزیزن
دوستان و بالاخص بیرجندیایی که میاین لطف کنن خودشون و رشته دانشگاهیشون عنوان کنن اگر کار و یا ایده ای هم دارن لطفا بیان کنن
در ابتدا خودم:
مرتضی جعفری - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه خواجه نصیر -
توی کارهای صنایع میتونم یک کمکایی بکنم
تو زمینه مدیریت پروژه ، کنترل موجودی، نگهداری تعمیرات، طرحریزی واحدهای صمنعتی، مشاوره در زمینه نوشتن طرح توجیهی و...
نماینده دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع کشور وابسته به موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش توی بیرجند و در شرق کشورم
کارهای زیادی توی همایشهای شهرستانی، منطقه ای با اساتید منطقه، کشوری و بین المللی کردم در زمینه های داده کاوی - مدیریت دانش - الگوریتمهای ابتکاری و فرا ابتکاری و ...
توی شرکتای بزرگی مثل درنمای شرق تجربه کاری دارم
الانم توی یک شرکت بزرگ تاسیسات ساختمون و برق صنعتی و ساختمانی، مشغول به همکاریم
از ایده ها و کلا نظریه های مبتکرانه خیلی خوشم میاد و دوست دارم.این به معنی نیست میتونم حمایت کنم نه چون خودم هنوز خیلی مشکل مالی دارم35
اما بقول بیل گیتس هیچوقت ( که البته دروغ نشه معمولا) سعی میکنم به پول فکر نکنم.کار برای رضای خدا و رضای خلق باشه پول حودش میاد به سمتت
و یک دعا هم دارم:
اینکه خدا هر پولی بهم میده لیاقتشم بده، اگه یک ریال باعث میشه منو ازش دور کنه یا منحرف بشم، ازش میخوام همچین پولی رو هیچوقت بهم نده
ببخشین صحبتام زیاد شد
اینم شماره تماسمه: 09155614668
Best Regards
Morteza Jafari
(07-24-2012 11:43 PM)mortezajafari نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به دوستان
اول از همه عذر خواهی میکنم این پستو من ایجاد کردم
همه دوستان و اعضای محترم انجمن برای من عزیزن
دوستان و بالاخص بیرجندیایی که میاین لطف کنن خودشون و رشته دانشگاهیشون عنوان کنن اگر کار و یا ایده ای هم دارن لطفا بیان کنن
در ابتدا خودم:
مرتضی جعفری - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه خواجه نصیر -
توی کارهای صنایع میتونم یک کمکایی بکنم
تو زمینه مدیریت پروژه ، کنترل موجودی، نگهداری تعمیرات، طرحریزی واحدهای صمنعتی، مشاوره در زمینه نوشتن طرح توجیهی و...
نماینده دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع کشور وابسته به موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش توی بیرجند و در شرق کشورم
کارهای زیادی توی همایشهای شهرستانی، منطقه ای با اساتید منطقه، کشوری و بین المللی کردم در زمینه های داده کاوی - مدیریت دانش - الگوریتمهای ابتکاری و فرا ابتکاری و ...
توی شرکتای بزرگی مثل درنمای شرق تجربه کاری دارم
الانم توی یک شرکت بزرگ تاسیسات ساختمون و برق صنعتی و ساختمانی، مشغول به همکاریم
از ایده ها و کلا نظریه های مبتکرانه خیلی خوشم میاد و دوست دارم.این به معنی نیست میتونم حمایت کنم نه چون خودم هنوز خیلی مشکل مالی دارم35
اما بقول بیل گیتس هیچوقت ( که البته دروغ نشه معمولا) سعی میکنم به پول فکر نکنم.کار برای رضای خدا و رضای خلق باشه پول حودش میاد به سمتت
و یک دعا هم دارم:
اینکه خدا هر پولی بهم میده لیاقتشم بده، اگه یک ریال باعث میشه منو ازش دور کنه یا منحرف بشم، ازش میخوام همچین پولی رو هیچوقت بهم نده
ببخشین صحبتام زیاد شد
اینم شماره تماسمه: 09155614668
Best Regards
Morteza Jafari

درود بر شما دوست عزیز بیرجندی. از شما ممنونم که این پستو اجاد کردین. منم درنازم کارشناس تعاون. راستش من بیشتر فعالیتام ورزشییه در زمینه کاراته و کوهنوردی. اما اخیرا حرکتایی رو شروع کردم به امید خدا ببینم چی میشه.
سلام خانم درناز
امیدوارم حالتون خوب باشه
خیلی خوبه که توفیق آشنایی با کارشناس تعاون رو دارم
میتونم بپرسم از کجا هستین؟
درمورد کار و تعاون اگه بشه مزاحم شما بشیم و از راهنماییاتون استفاده کنیم
خوشحال میشم اگه بدونم حرکتاتون در چه زمینه هایی هست.انشا... بتونم هر کمکی که از دستم برمیاد انجام بدم
Best Regards
Morteza Jafari
سلام

ما هم با اینکه سالهاست ساکن مشهدیم ولی اصالتا بیرجندی هستیم

آقا مرتضی پیشنهاد میکنم از ظرفیت های استان بیرجند استفاده کنید

اکثر سوغاتی هایی که در مشهد به فروش میرسه محصول خراسان جنوبیه
سلام
ممنون از راهنماییتون آقا مهدی
خیلی خوشحال شدم که با شما آشنا شدم
انشا... از تجربیاتتون استفاده کنم
در مورد سوغاتا هم حق با شماس
خوشحال میشم اگه پیشنهادی در این زمینه دارین به من منتقل کنین
شما احیانا از اقوام ، دوستانتون کسی باغ زرشک - عناب نداره؟

اگر اقوام باغ دارن و آشنا هستید که فبها

اگر هم آشنایی ندارید ، برید و آشنا بشید ( فصل برداشت رو از دست ندید) ،
خودمون یه زمین بزرگ داریم
حدود 500 تایی زرشک کاشتیم
اما 2 تا مشکله
یکی اینکه حدود 5 سال طول میکشه
یکی دیگم اینکه قیمتش خیلی تو بازار کمه
به نشبت زعفرون و عناب در نظر بگیری، قیمت زرشکا هیچ تغییری نکرده
البته در نظر داریم خیلی بیشتر زرشک بخریم و بذاریم
فقط خدا کنه که جواب بده
آره همین کار رو بکنید

زرشک رو خشک کنید و بزارید برای شش ماه آینده که جوابگوی نیاز بازار هم باشید

ان شاالله که راضی کننده براتون باشه
مرسی
فقط نظرتون رو راجع به مرغداری هم میخواستم بدونم
تجربه ای یا اطلاعاتی دارین در این زمینه؟
(07-27-2012 06:14 PM)mortezajafari نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خانم درناز
امیدوارم حالتون خوب باشه
خیلی خوبه که توفیق آشنایی با کارشناس تعاون رو دارم
میتونم بپرسم از کجا هستین؟
درمورد کار و تعاون اگه بشه مزاحم شما بشیم و از راهنماییاتون استفاده کنیم
خوشحال میشم اگه بدونم حرکتاتون در چه زمینه هایی هست.انشا... بتونم هر کمکی که از دستم برمیاد انجام بدم
Best Regards
Morteza Jafari
سلام. من بیرجندییم و بیرجند هم زندگی میکنم. کارشناسی تعاون و رفاه دارم اما علاقم به کشاورزی بیشتره و حرکتام هم در جهت کشاورزییه اونم تو این واویلای بی آبی. قبلا چاه عمیق کشاورزی حفر کردیم به آب نخورد. الان درگیر گرفتن جابجایی برای حفر مجدد هستم. شاید به عنوان شرکت تعاونی کشاورزی به ثبت برسونم. در کنارش میشه پرورش دام و طیور هم راه انداخت. خودم به پرواربندی گوسفند علاقه مندم. تجربه شو هم دارم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع