سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: صورتحساب آقا دامادهای امروزی !!!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
صورتحساب آقا دامادهای امروزی !!!
[تصویر: 91205_308.jpg]
خانوم صدفي يك چيزي رو جا انداختن در اين ليست.
اونم رسم رسومات ما ايراني ها هست كه در يك مكان خوش به حالت اقا داماد ميشود و در يك جا بد به حالش و بيش تر از اين ليست در مي ايد.
اونم تهيه جهيزيه هست. در يك شهر.كل جهيزيه با داماد هست.به جز هزينه هاي عروسي-كه كارش ساخته هست.
در شهر ديگر وسايل بزرگ از قبيل گاز يخچال وو بسته به رسم رسوم تعداد ان فرق ميكند كه در اينجا يكم كارش ساخته هست.
در يك شهر هم كه كلا جهيزيه با عروس خانوم هست كه خوش به حال داماد ميشود.
كلا حداقل 70 تا الان برا الان ساعت 1 نصف شب خوب هست.اگر برويم مراسم ها را در يك ثانيه برگذار كينم.چون در غير اين صورت يك ثانيه بعد ديگر 70 ميشود 80 و همينطور بالاتر
واقعا که عالی بود من نیمدونم این لیستو خود شما تهیه کردید یا از یه منبع گرفتید ولی بابت تهیه و آپلودش در سایت ازتون ممنون واقعا که مطالبتون محشره محاسبات این لیست واقعا دقیقو حساب شدست با این مخارج میشه گفت ازدواج این زمانه حکم هفت خان رستم را داره و آقا داماد نقش فرهاد را داره چون با این مخارج بالا فرهاد که کم میاره چه برسه ما بیچاره جوونا دردسر فرهاد یه کوه کندن بود ولی برای ما خیلی بیشتر از این حرفهاست .
(06-30-2012 01:03 AM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط: [ -> ]خانوم صدفي يك چيزي رو جا انداختن در اين ليست.
اونم رسم رسومات ما ايراني ها هست كه در يك مكان خوش به حالت اقا داماد ميشود و در يك جا بد به حالش و بيش تر از اين ليست در مي ايد.
اونم تهيه جهيزيه هست. در يك شهر.كل جهيزيه با داماد هست.به جز هزينه هاي عروسي-كه كارش ساخته هست.
در شهر ديگر وسايل بزرگ از قبيل گاز يخچال وو بسته به رسم رسوم تعداد ان فرق ميكند كه در اينجا يكم كارش ساخته هست.
در يك شهر هم كه كلا جهيزيه با عروس خانوم هست كه خوش به حال داماد ميشود.
كلا حداقل 70 تا الان برا الان ساعت 1 نصف شب خوب هست.اگر برويم مراسم ها را در يك ثانيه برگذار كينم.چون در غير اين صورت يك ثانيه بعد ديگر 70 ميشود 80 و همينطور بالاتر

در بعضي جاها شيربها و خرج سفره را هم آقا داماد تقبل ميكنندWink
حالا این به کنار.خدا نکنه عروس خانوم مهرشو بخواد.اون موقع داماد قیافش دیدن داره.
(06-30-2012 11:13 AM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]حالا این به کنار.خدا نکنه عروس خانوم مهرشو بخواد.اون موقع داماد قیافش دیدن داره.

نشد آقا مهدي اين حرفا رو نداشتيم شما كه خيلي دو آتيشه بودي برا ازدواج. همه منتظر حركت شمائيم تا ترسمون بريزه.10_004
دایی من عروسی وعثد ماشینو گل زد
هر کدوم یه میلیون
البته 2سال پیش
اين كسي كه اين جدول رو تهيه كرده بسيار ادم بدبيني بوده هست اين حرف همه انسان ها بخصوص مردها هست وقتي ميخوان ازدواج كنند ولي وقتي باكساني كه عملا اين كارو كردن صحبت ميكني ميبيني خيلي كمتر يا بيشتر ازاين همه ميشه دراورد نه ابروريزي ميشه نه به كسي توهين ميشه نه خاطره بدي براي كسي ميمانه

اين كه چقدر وچطور هزينه كنيم دست خود داماد هست تا قبل ازعقد بعد از عقد دست زن وشوهر هست
اگر باور زن اين باشد كه يكبار عروس ميشه پس كلي خرج كنيم اولين نفري كه اسيب اين باور رو ميبينه خود زن هست چون بعداز خرج كردن مرد بايدكلي قرض رو بده كه خودشون توزندگي تحت فشار بسيار قرار ميگيرين

خرج ومخارج عروسي فقط وفقط دست زن وشوهر هست واگر قدرت تصميم گيري نداشته باشند بايد به سخن اطرافيان گوش بدن ودرنتيجه كلي خرج هاي بيخودي

ديشب عروسي يكي ازدوستام بودم بعنوان نقش شريف برادر گفته
قبل از مراسم بهش گفتم تاميتوني جلوي خرج هاي اضافي رو بگير ولي چون خودش قدرت تصميم گيري نهايي رو نداشت وهمش به حرف اطرافيان گوش ميداد وشعار اطرافيان اين بود كه خرج كن تا آبروريزي نشه
2 عدد لاشه گوسفند كه يك لاشه پخته
بعلاوه80 كيلو برنج كه 40 كيليو پخته
ناقابل دربخش غذا يك شب يك ميليون تومان ضرر
تو بخش هاي ديگرهم همين طور مراسمي كه با5 ميليون باشكوه درميامد نزديك به8 ميليون خرج تراشيده اين اختلاف به ضرر داماد گرامي

اگر خداوند عزوجل راضي باشه تا اخر هفته به تيم متاهل ها اضافه ميشم
به دختر خانوم گفتم پول ندارم وفقط برات يك حلقه اونم موقع عقد ميخرم قبول ميكني ميام قبول كرده وبسيارهم موافق وسر حرفم هم هستم حاضر نيستم الكي به قرض بيافتم تا شايد چند نفر بگن عجب داماد خري كه اول كاري اينهمه خرج ميكنه

دركل مجردهاي عزيز انجمن
ازدواج يك غول نيست
يك بخشي از زندگي هست
اينقدر هم مهم هست كه خدا نصف دينش رو گروه ازدواج كردن قرار داده
بفكر هزينه هاي زيادش هم باشين مثل قانون جذب هزينه هاي زياد براتون مياد

بازم تصميم بگيرين وشروع كنيد
هرکی پول نداشته باشه و عروسی بگیره تا سالها فقط باید قسط بده و بدبخت میشه.5 سال راحت از زندگی میفته عقب
من که عروسی نمیگیرم . البته با نظر خانومم.چوون توافق کردیم.عوضش قراره عید سال 92 یا تابستون 92 بریم یک تا 2 ماه سوئد
دیگه نه کسی میگه عروس کج بوود داماد زشت بوود . داماد کج میرقصید . عروس فلان بوود.
پولمونم دور نمیریزیم
به جاش یک مراسم خوب با 5 میلیون میگیریم در خانه و کاشانه خودمون. اونم دوستان خیلی نزدیک و اقوام خیلی نزدیک. همین.
یه عروسی میگیری فقط تا 1 سال پشتت حرف میزنن حتی بهترین عروسی در حد میلیارد
(06-30-2012 11:53 AM)m_grate29 نوشته شده توسط: [ -> ]هرکی پول نداشته باشه و عروسی بگیره تا سالها فقط باید قسط بده و بدبخت میشه.5 سال راحت از زندگی میفته عقب
من که عروسی نمیگیرم . البته با نظر خانومم.چوون توافق کردیم.عوضش قراره عید سال 92 یا تابستون 92 بریم یک تا 2 ماه سوئد
دیگه نه کسی میگه عروس کج بوود داماد زشت بوود . داماد کج میرقصید . عروس فلان بوود.
پولمونم دور نمیریزیم
به جاش یک مراسم خوب با 5 میلیون میگیریم در خانه و کاشانه خودمون. اونم دوستان خیلی نزدیک و اقوام خیلی نزدیک. همین.
یه عروسی میگیری فقط تا 1 سال پشتت حرف میزنن حتی بهترین عروسی در حد میلیارد

همه اين حرفا رو گفتي ما رو دعوت نكني؟! خيلي هم خوشتيپي و از الان هم تمرين رقص هاي مختلف رو داشته باش (تركي،كردي،فارسي،تانگو و ...)12_002
بنظر من آدم يه بار مراسم عروسي نميگيره كه بايد سنگ تموم بزاره معمولا هم مخارج عروسي با مبالغ كادوي مهمونا در مياد حتي بيشتر از اون(حداقل تو فاميل ما اينجوريه) پس دعوت كن.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع