سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: صورتحساب آقا دامادهای امروزی !!!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
(06-30-2012 12:05 PM)parsajoon نوشته شده توسط: [ -> ]
(06-30-2012 11:53 AM)m_grate29 نوشته شده توسط: [ -> ]هرکی پول نداشته باشه و عروسی بگیره تا سالها فقط باید قسط بده و بدبخت میشه.5 سال راحت از زندگی میفته عقب
من که عروسی نمیگیرم . البته با نظر خانومم.چوون توافق کردیم.عوضش قراره عید سال 92 یا تابستون 92 بریم یک تا 2 ماه سوئد
دیگه نه کسی میگه عروس کج بوود داماد زشت بوود . داماد کج میرقصید . عروس فلان بوود.
پولمونم دور نمیریزیم
به جاش یک مراسم خوب با 5 میلیون میگیریم در خانه و کاشانه خودمون. اونم دوستان خیلی نزدیک و اقوام خیلی نزدیک. همین.
یه عروسی میگیری فقط تا 1 سال پشتت حرف میزنن حتی بهترین عروسی در حد میلیارد

همه اين حرفا رو گفتي ما رو دعوت نكني؟! خيلي هم خوشتيپي و از الان هم تمرين رقص هاي مختلف رو داشته باش (تركي،كردي،فارسي،تانگو و ...)12_002
بنظر من آدم يه بار مراسم عروسي نميگيره كه بايد سنگ تموم بزاره معمولا هم مخارج عروسي با مبالغ كادوي مهمونا در مياد حتي بيشتر از اون(حداقل تو فاميل ما اينجوريه) پس دعوت كن.
اقا پارسا اين فكر كه خرج كنيم ميارن يك فكر اشتباهي هست.البته وجود دارد.ولي چند سالي هست كه در بعضي شهرها از كار افتاده ديگر شما 10 ميليون خرج كني نهايت 1 ميليوني كادو ميارند.
بردار احمد
براي ازدواج يك رسم رسوماتي متاسفانه بايد بگم وجود دارد.كه در بعضي موارد نميشود به انها بي اعتنا بود بخصوص اگر عاشق دختر خانوم هم باشي زير همه چيز ميريد.
كه البته من خودم شديد مخالف رسم رسومات هستم.
بطور مثال يكي از رسم هاي قديمي نميدونم هنوزم هست يا نه.اين بود كه وقتي عروس داماد ميخواستد برن خريد(حالا براي عقد-عروسي يا هرچيزي)دنبال اين دوتا بيچاره.10نفر از خانواده عروس 10 نفر هم از خانواده داماد راه ميوفتادند.داماد بيچاره هم بايد براي همه اينا يك جنسي ميگرفت خلاصه
خلاصه خرج خود عروس داماد مثلا ميشد 1 ميليون.3 ميليون ميخواست براي همراهان خريد كنه.
يا براي مراسم عقد.اين ميزان طلا جواهر.ووووو
وگرنه اگر بخواهيم يك عروسي ساده بگيريم.نهايت اخرش با 5 تومان تومان ميشود.با همه چيز وسايل جهيزيه وووو.اجازه خونه.كم نگيم.متوسط 10 تومان تمام خواهد شد.
در يك مكان ميتواند روستا باشد.با هزينه اي كمتر.در يك شهر بيشتر
وگرنه كي بدش مياد متاهل نشه4yajuyo4yajuyo4yajuyo
(06-30-2012 12:05 PM)parsajoon نوشته شده توسط: [ -> ]
(06-30-2012 11:53 AM)m_grate29 نوشته شده توسط: [ -> ]هرکی پول نداشته باشه و عروسی بگیره تا سالها فقط باید قسط بده و بدبخت میشه.5 سال راحت از زندگی میفته عقب
من که عروسی نمیگیرم . البته با نظر خانومم.چوون توافق کردیم.عوضش قراره عید سال 92 یا تابستون 92 بریم یک تا 2 ماه سوئد
دیگه نه کسی میگه عروس کج بوود داماد زشت بوود . داماد کج میرقصید . عروس فلان بوود.
پولمونم دور نمیریزیم
به جاش یک مراسم خوب با 5 میلیون میگیریم در خانه و کاشانه خودمون. اونم دوستان خیلی نزدیک و اقوام خیلی نزدیک. همین.
یه عروسی میگیری فقط تا 1 سال پشتت حرف میزنن حتی بهترین عروسی در حد میلیارد

همه اين حرفا رو گفتي ما رو دعوت نكني؟! خيلي هم خوشتيپي و از الان هم تمرين رقص هاي مختلف رو داشته باش (تركي،كردي،فارسي،تانگو و ...)12_002
بنظر من آدم يه بار مراسم عروسي نميگيره كه بايد سنگ تموم بزاره معمولا هم مخارج عروسي با مبالغ كادوي مهمونا در مياد حتي بيشتر از اون(حداقل تو فاميل ما اينجوريه) پس دعوت كن.
نه باور کن پارسا جدی گفتم
قرار گذاشتیم یا یه مهمونی در حد اروپا بگیریم (پول اضافه داشته باشیم) یا 2 ماه بریم جهانگردی که قرار شد بریم سوئد .
در مورد فک و فامیل های ما هم که کلا یه خاله دارم با چند تا دایی و عروس خانومم که فقط خاله داره با بچه هاشون.
کلا اقوام نزدیک ما به جز دوستان به 100 نفر نمیرسن که 75 تاشون خارج از کشور هستند.
من و خانومم ترجیح دادیم بریم اروپا عشق و حال
اگرم که پول زیادی باشه که مراسم میگیرم در حد لس آنجلسی ولی خودمون دوست داریم بریم
همینه که جامعه رو کثافت و لجن گرفته...
جالب اینجاس که میگن ازدواج آسان!
حالا این لیستی که گذاشتین که کامل نیست. البته قیمتهاش همخوانی هم نداره. مثلاً اگر مدت نامزدی کمتر بشه هزینه هاش کمتر میشه، اما مثلاً حلقه داغونش الان یک میلیونه...
واسه 3-5 تومن وام ازدواج پدر آدمو صلواتی میکنن.
سلام
خوب رسیدیم به بحث شیرین ازدواج
واقعا جوانان چکار کنن. دو برادر من خیلی مراسم مختصری در حد پنجاه نفر گرفتند و ماه عسل و تالار و اینها را هم نگرفتند الان حدود چهار سال دارن قسط میدن حالا این براي چند سال پیش الان باین قیمت ها ازدواج رویایی بیش نیست بعد میگن چرا دخترها ببخشید ترسیدن یا پسره چهل سالش شده
تنها راه اینه که,خانوم واقعا قانع پیدا کنی که به جای مراسم عروسی فقط یک سفر کربلا بریدو بیایید باید سر خونه و زندگی
واقعا ازدواج بلای جوانان این دوره خیلی سخت شده
این لیست با دلار 1000 تومنه الان 5 برابر حساب کنید
من موافق این نیستم که انسان لحظه شیرین عروسی خود رابه خاطر مشکلات مالی زمان حال برگزار نکند ! چون ان موقع است که انسان در اسارت پول است باید طوری زندگی کرد که در اینده افسوس گذشته را نخورد با اینکه مجرد هستم و این موارد رو درک نکردم از نزدیک نسبت به اطلاعات عمومی بنده مطمئنا موجب ارزدگی روحی همسرانتان خواهید شد همان همسری که حاضر شد به خاطر شما از ارزوی بزرگ جشن عروسی خود بگذرد اری با مدیرت تلاش میتوان بدهی ها را از بین برد اما خاطرات گذشته را نه پس عاقلانه تصمیم بگیرید
عالی بود
اگه فک کردید من با دیدن این صورتحساب بی خیال دختر دایی ام میشم خواب دیدید Yosef.gif
من فکرمیکنم که الان با احتساب قیمت دلار و گزینه های دیگر
الان ازدواج شده 100.000.000میلییلیون تومان
خب ازدواج نکنیدحوصله داریدپنج سال زحمت روواسه یه یه روزخرج میکنید
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع