سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مژده مژده ! کارخانه تبدیل فکر به ثروت هم شروع شد .
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
مژده .............36..........مژده .............36
بالاخره ما هم شروع کردیم .

شاید باورتون نشه ولی کارخانه تبدیل فکر به ثروت در آستانه ی افتتاح است .
Idea
جهان در یک پیچ تاریخی قرار داره .
به دنیایی از ثروت و خلاقیت سلام کنید . سلام بر 20 میلیون میلیاردر کارآفرین خلاق ایرانی .

از خوشحالی تو پوست خودم نمیگنجم .
قرار بر این شد که تعاونی دانش بنیان کارخانه تبدیل فکر به ثروت رو تابستان 91 ثبت کنیم .
البته باید یه موضوع فعالیت مشخص کنیم . ما هم IT رو انتخاب کردیم . چون فناوری اطلاعات با تمام رشته ها در ارتباطه و خیلی جامع و کامله .
ایده ها و فکر های خیلی زیادی دارم . یه سری کارهای اولیه و تدارکات انجام شده . یه کارهایی هم داره انجام میشه .
الان مشغول نوشتن طرح کسب و کار رسمی هستم .

دوستای عزیزم بهم تبریک بگید Heart

یک پیشنهاد مهم : ادغام صندوق انجمن با تعاونی دانش بنیان کارخانه تبدیل فکر به ثروت

به خاطر هم جهت بودن و مشترک بودن بسیاری از اهداف انجمن میلیاردرهای آینده ایران و کارخانه تبدیل فکر به ثروت ، من پیشنهاد میکنم تیم اجرایی و صندوق این انجمن ، با تیم تعاونی کارخانه تبدیل فکر به ثروت ادغام بشن .

جزئیات پیشنهاد :
سرمایه گذار اولیه تعاونی : تعاونی دانش بنیان خواجه نصیر
مدیر عامل تعاونی : کامیار کاظمی
هیأت مدیره تعاونی : اعضای صندوق انجمن

بقیه ی اعضای انجمن با خرید سهام تعاونی ، علاوه بر اینکه در سود همه پروژه های تعاونی شریک می شوند ، می توانند از حمایت ها و امکانات تعاونی برای تجاری سازی ایده های خود استفاده نمایند .

همه ی اعضای تعاونی ، رای یکسان دارند و می توانند در تعاونی تأثیرگذار باشن .

مزایا :
تجاری سازی ایده های اعضا سیستماتیک میشه و سرعت بیشتری میگیری
کارتیمی ، کارگروهی افراد بیشتر میشه و فعالیت ها رنگ و بوی بیشتری پیدا میکنه
هیچ کس نگران سو استفاده از ایده اش نیست چون همه در سود حاصل از همه ی ایده ها سهیم هستن .
همه به هم بیش از پیش کمک اجرایی می کنن چون موفقیت دیگران موفقیت خود ماست و نهایتا سود اش به خود ما برمیگرده .
و .....

مزایا خیلی زیاده .
خب نظرتون چیه ؟
کامیار نظرت چیه ؟

10_004
تبریک می گویم علی جان
بهتر بود قبل از عمومی کردن موضوع کمی باهم صحبت می کردیم.
به هر حال در مورد جزئیات باید صحبت کنیم.
موفق باشید
علي جان بهت تبريك ميگم و اميدوارم كه موفق باشيد.
و خوشحال خواهم شد در اينده توضيحات كاملتر و پوياتري از اين فعاليت شما رو بخونيم تا اگر در توانم باشد بتونم همكاري داشته باشم
تبريك ميگم علي جان كار بزرگ و با ارزشي انجام شده اميدوارم روز به روز موفقيتهاي بيشتري از شما بشنويم.
پيشنهادت هم براي صندوق پيشنهاد خوبيه. از آقاي كاظمي و بزرگان انجمن ميخوام روي اين قضيه با جديت بررسي بشه من هم براي هر كمكي حاضرم.
تبریک ویژه.
منتظر اخبار خوب بیشتری هستیم.
ممنون بچه ها . لطف دارید
کامیار جان راستش خیلی هیجان زده بودم . اینه که سریع عمومی شد .
وقتی نوشتن طرح کسب و کار تمام شد ، حتما طرح کسب و کار رو بهتون میدم بخونید .

اگر ایده ای برای این همکاری دارید بیان کنید .
ممنون
علی آقا تبریک میگم
منتظر موفقیتهای بیشترتون هستیم
منم تبریک می گویم به دوست عزیزم اقا علی
منم بهتون تبريك ميگم دوست عزيز
تبریک
امیدوارم ...........................
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع