سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بهترین کتابهایی که خوانده اید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
در میان کتاب های بسیاری که در خصوص رسیدن به موفقیت نوشته شده من شخصا کتاب رازهای رسیدن به موفقیت و ثروت نوشته محمد جواد عفاری و گیتی یزدانی نژاد را معرفی می کنم. به چند دلیل:
1- اولین کتابی از این دست بود که می خواندم و بعد از آن بود که به سمت خواندن سایر کتاب ها رهنمون شدم.
2- یکی از معدود کتاب هایی از این دست است که توسط ایرانی ها نوشته شده و به قول معروف کتاب ترجمه ای نیست.
3- استقبال خوبی از آن شده و اگر اشتباه نکنم الان به حدود چاپ چهل و ششم رسیده است.
4- مهمترین بخشی که مرا به شدت تحت تاثیر قرار داد بررسی ثروت از دیدگاه قرآن و احادیث معصومین (ع) بود که به جرات می توانم بگویم در هیچ کتابی به آن پرداخته نشده است. آن هم با بیانی زیبا و کاملا منطقی. البته کاترین پاندر هم در فصل اول کتاب قانون توانگری چنین کاری را در خصوص تورات و انجیل انجام داده است.
من علاوه بر کتاب های های رمان شعر و...بهترین کتابی که خوندم و متناسب با این سایت و فضاست اسمش حکایت دولت و فرزانگی از مارک فیشر ه
این کتاب رو نزدیک 30بار خوندم وجون کوچیک و کم حجمه و مضمونی فوق العده گیرا و جذاب داره یه روز میشه خوندش.از سال 88تاکنون هر جا میرم دوتا کتاب باهامه و شبا زیر سرم میزارمشون یکی کتاب راز از راندا برن دومی هم همین کتاب مارک فیشره که بسیار اثر بخش تر از کتاب اولیه.
چهار اثر از فلورانس اسکاول شین که پیشنهاد میکنم بخونید
کوری
روانشناسی فروش
گاو بنفش
کتابهای کاترین پاندر فوق العاده است

قانون توانگری
چشم دل بگشا
ثروتمندترین مرد بابل.یکی از شاهکارهای بشری در مورد رسیدن به ثروت و موفقیت
تشیع علوی تشیع صفوی از شریعتی (مذهبی)

پدر پولدار پدر بی پول از کیوساکی
اسرار ذهن ثروتمند از تی هارو اکر
تاثیرگذارترین کتابی که مدتها پیش خوندم کتاب "دنیای سوفی" اثر " یاستین گردر" بود که طرز فکر منو به کل تغییر داد . اونقدر با علاقه و تمرکز بالا این کتاب رو مطالعه کردم که انگار خودم شخصیتی از کتاب بودم . متاسفانه الان چون ذهنم مشوشه و تمرکز لازم رو ندارم خوندن بهترین کتاب دنیا هم نمیتونه برام جذاب باشه و تاثیری روم بزاره . دلم میخواد برگردم به دوران نوجوانی که دغدغه و استرس خاصی نداشتم !!! خیلی دوس دارم مطالعه داشته باشم اما تمرکز ندارم و بهم نمیچسبه !!!
الان دارم کتاب عشق شور زندگی را مطالعه میکنم فوق العاده ست....
البته چاپش دیگه ممنوع هم شده باید کمی در کتا فروشی های قدیمی میدون انقلاب دنبالش بگردید
(10-11-2012 12:46 PM)M3HDI نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-11-2012 12:18 PM)بهداد نوشته شده توسط: [ -> ]با درود بله سیستمی مطالعه کردن از اهمیت بالایی برخورداره اما منظورم کتابهایی که بتونند انقلاب درونی ایجاد کنند چون بیش از 70٪ کتابهای منتشر شده جنبه ی فروش و بعد اقتصادی را دنبال میکنند . به ایده ی من عزیزان چون من مسلمان هستم اینو با صراحت اعلام میکنم کنار کتاب قرآن و حافظ در هر خونه ای باید این دو کتاب ارزشمند وجود داشته باشه . کسانیکه خوندند و بکار بستند میدونند در مورد چی حرف می زنم.
1 - چهار اثر .............. فلورانس اسکاویل شین
2 - معجزه ................. راندابرن ( مترجم نفیسه معتکف ) انتشارات لیوسا
دومی بینظیره حتی خیلی خیلی خیلی قدرتمندتر از راز هستش - خلاصه اگه معجزه را نداشته باشید عمرتون به فنا رفته چون اصلا تئوری نیست و سرتاسر کاربردی کاربردی هستش
با سپاس از شما عزیزان

سلام جناب بهداد

اتفاقا یکی از کاربران خوب انجمن همین دیروز پیشنهاد داد تا حتما کتاب معجزه رو بخونم

- منتهی بنده هم متوجه نشدم منظورتون رو از سیستمی

- آیا شیوه جدیدی از خواندن است
- یا منظورتان کتاب الکترونیک است

متشکرم

سلام دوستان
شما میتوانید کتاب معجزه را بطور انلاین در وبلاگ زیر مطاله کنید:

http://1pezeshk.com/archives/category/%D...%8C/page/3

سالم و شاد و ثروتمند باشید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع