سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بهترین کتابهایی که خوانده اید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(03-17-2013 08:08 PM)GreatNavid نوشته شده توسط: [ -> ]آقا ابراهیم یه توضیح درباره کتاب ثروتمند ترین مرد بابل میدید ؟ میخواستم بخرمش دو دلم نمیدونم چجوریه ؟؟؟
سکوت و محسن عزیز کتاب جهان هولو گرافیک رو من دارم ولی هنوز نخوندمش . میخواستم ببینم چرا براتون جذاب بوده.
ممنون از همه دوستان .
سلام راهکارهایی در مورد رسیدن به اهداف خصوصا در مورد زندگی مالی و اینکه اگر کسی بخواهد می تواند از فرش به عرش برسد. کتاب کم حجم به روش داستانی تاریخی و بسیار جذاب است.
چند تا از این راه کارها:
1- با مبلغی کمتر از درآمد خود زندگی کن
2- حداقل یک دهم از درامدت را برای خودت کنار بگذار
3- پس اندازت را بکار بگیر و.................................
بقیه رو ایشالله وقتی کتابو خریدی میخونی و ازش لذت میبری و مهمتر از اون استفاده میکنی
میدونم که حتما بهدردت خواهد خورد
موفق باشی
سلام ابراهیم جان مرسی . من امروز کتابو خریدم فروشنده هم خیلی تعریف کرد و گفت این کتاب رو خیلی ارزون خریدی . ارزشش بیشتر از ایناست . خودش تعریف میکرد میگفت کارگر بوده با این کتاب ها الان 5 تا شغل داره و وضعش خوب شده .
یک کتاب دیگه هم گرفتم خیلی جالبه . گلف باز و میلیونر نوشته مارک فیشر .
(03-17-2013 08:08 PM)GreatNavid نوشته شده توسط: [ -> ]آقا ابراهیم یه توضیح درباره کتاب ثروتمند ترین مرد بابل میدید ؟ میخواستم بخرمش دو دلم نمیدونم چجوریه ؟؟؟
سکوت و محسن عزیز کتاب جهان هولو گرافیک رو من دارم ولی هنوز نخوندمش . میخواستم ببینم چرا براتون جذاب بوده.
ممنون از همه دوستان .

درود
به تمامی دوستان عزیز به خصوص شما خوندن کتاب جهان هلوگرافیک رو پیشنهاد می کنم (ترجمه مهرجویی)، البته اگه وقت کافی واسه خوندنش رو دارید چون خیلی طولانی هست. اما این کتاب که برگرفته از نظریاتی است که برخی از آنها هنوز ثابت نشده اند ولی بسیار نزدیک به واقعیات هستند، شما رو با دنیای کائنات آشنا می کنه و وجود نیروهای پنهان در طبیعت رو به صورت علمی تایید میکنه. مثلا بعد از خوندن این کتاب متوجه می شید که وقتی دعا می کنید چه اتفاقی می افته و یا قانون جذب چه طور کار می کنه. امید وارم منظورم رو رسونده باشم.
با سپاس
Heart راز Heart از راندا برن
Heart معجزه Heart از راندا برن
Heart روانشناسی هیپنوتیزم Heart استاد کابوک

فعلا همینا رو یادم میاد
(03-19-2013 03:57 AM)togchn نوشته شده توسط: [ -> ]Heart راز Heart از راندا برن

فعلا همینا رو یادم میاد

دوست خوبم چرا روانشناسی هیپنوتیزم استاد کابوک برایتان جذاب بوده ؟ ممنون.
سلام
یکی از بهترین کتابهایی که به تازگی مطالعه کردم کتاب
قورباقه را ببوس از برایان تریسی فوق العاده بود
حتما فرصت کردین تهیه کنید مطالعه این کتاب خالی از لطف نیست
(03-19-2013 10:00 AM)GreatNavid نوشته شده توسط: [ -> ]
(03-19-2013 03:57 AM)togchn نوشته شده توسط: [ -> ]Heart راز Heart از راندا برن

فعلا همینا رو یادم میاد

دوست خوبم چرا روانشناسی هیپنوتیزم استاد کابوک برایتان جذاب بوده ؟ ممنون.

این کتاب روانشناسی هیپنوتیزم حدودا 800 صفحه است که بسیار بسیار جذاب بوده و از قدرت های هیپنوتیزم و تلقین سخن میگوید...چون من خیلی به هیپنوتیزم علاقه دارم و این کتاب خیلی کمک کرد که بفهمم که چه کارهایی شگفت انگیزی میتوانم با هیپنوتیزم انجام دهم و قدرت ذهن را بهتر درک کنم و واقعا زندگی من را متحول کرد....این کتاب نتیجه فکر کنم 26 سال تحقیقات مرحوم استاد کابوک میباشد. که راز قدرت هیپنوتیزم را آشکار میکند و ثابت میکند که همه انسان های بزرگ تاریخ همچون ارشمیدس و اینشتین در انجام کارهایشان خود را هیپنوتیزم میکردند.....
کتابهای زیادی خوندم ولی در اینجا نمونه هایی که مربوط به مسائل مالی میشه و واقعا تاثیر گذار بودن رو براتون معرفی میکنم :

پدر پولدار ، پدر بی پول -----------> رابرت کیوساکی
کسب ثروت به روش پدر پولدار -----------> رابرت کیوساکی
ثروتمندترین مرد بابل -----------> جورج کلاسون
به روش خود ثروتمند شوید -----------> برایان تریسی
هنر اتمام فروش -----------> برایان تریسی
عادتهای میلیون دلاری -----------> برایان تریسی
روانشناسی فروش -----------> برایان تریسی
طعم شیرین پیروزی -----------> برایان تریسی
قورباغه را قورت بده -----------> برایان تریسی
17 اصل کار تیمی -----------> جان ماکسول
هاروارد چه چیزهایی را یاد نمیدهد -----------> مارک مک کورماک
بیندیشید و ثروتمند شوید -----------> ناپلئون هیل
هدیه -----------> دکتر اسپنسر جانسون
چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد -----------> دکتر اسپنسر جانسون
قانون 80/20 -----------> ریچارد کچ
101 راه برای افزایش فروش -----------> پاتریک فورسایت
101 راه برای تبلیغ کالا -----------> گرگری هریس ، گادفری هریس

امیدوارم به دردتون بخورن
هر کسی توضیحاتی خواست در خدمتم ( اگه کسی از این کتابهای پیشنهادیم خرید و احساس کرد پولشو دور ریخته حاضرم دو برابر قیمت پشت جلو رو واریز کنم به حسابش ! )
مگا خلاقیت-------------------------- دکتر آندره جی. الینیکف------------مترجم: مارال شیخ زاده
کتاب "سه شنبه ها با موری"
با این کتاب زندگی کردم
اشک ریختم
خندیدم
و آموختم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع