سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: یک ایده فوق العاده
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
با سلام خدمت همه دوستان وسروران گرام. یک طرح فوق العاده.جهت همکاری.به نیروهای زیر نیازمندیم. فقط دوستان انجمن 1-سرمایه گذار(به هر میزان)2-بازاریاب.(از تمام نقاط کشور3-حسابدار4-وکیل. همه وهمه از بچه های انجمن.در صورت تایید و به حد انتظار رسیدن ایتم های بالا طرح رو خدمت دوستان عرض می کنم.موفق باشید.
فرهادجان امیدوارم موفقتر باشی. برای اینکه عزیزان خصوصا سرمایه گذارها با اطمینان اعلام آمادگی کنند نیاز است که نوع کار را بدانند و از طرفی با معرفی نوع کار ممکن است ایده لو برود و این یکی از مشکلات انجمن است.امیدوارم ادمین عزیز فکری برای این مشکل بکنند تا عزیزان با خیال راحت ایده هایشان را مطرح و مشارکت کنندگان از نوع کار خود آگاه باشند.
با سلام خدمت اقای قربانیان عزیز.نه لو رفتن طرح ،مشکلی نیست.فقط از دوستان سرمایه گذار خواهش می کنم اعتماد کنند.در صورتیکه از طرح خوششون نیومد .انصراف بدهند.من به شخصه نیاز به سرمایه گذار ندارم.فقط برای این حرکت برای بچه های انجمن هست.شادکام باشید
تا جائی که شناخت پیدا کردم عزیزان انجمن همه بهم اعتماد و اطمینان دارند و نمونه بارز آن معرفی اسم واقعی و حتی عکس و اعلام شماره تلفن خودشان است.
وقتی استارت کاری زده شود خود بخود بقیه موارد حل می شود.
اقاي قربانيان اقاي كاظمي يك قسمت درست كرده براي ايده هاي اصلي بچه ها كه با رمز ميتوني وارد اون بخش بشي
http://forum.unc-co.ir/forumdisplay.php?fid=126

اقاي قرباني من در بخش سرمايه گذاري وبازار يابي هستم
رمزش رو باید از کجا گرفت؟
(04-25-2012 11:50 PM)مسعود کوچولو نوشته شده توسط: [ -> ]رمزش رو باید از کجا گرفت؟

فعلا فقط يك ايده هست كه ايده من هست....... ومتاسفانه هيچكي استقبال نكرده
رمزش رو برات پ.خ ميفرستم.......
اتفاقا ایده ی بسیار عالی است.
من خودم تو این زمینه نگرانی های زیادی داشتم که براحتی اونا رو پوشش میده و امنیت کارمون میره بالا.
چجوری باید استقبال کنیم؟
اطلاع رسانی شده بود؟
از اینکه رمز رو فرستادی ممنون.
(04-26-2012 12:06 AM)مسعود کوچولو نوشته شده توسط: [ -> ]اتفاقا ایده ی بسیار عالی است.
من خودم تو این زمینه نگرانی های زیادی داشتم که براحتی اونا رو پوشش میده و امنیت کارمون میره بالا.
چجوری باید استقبال کنیم؟
اطلاع رسانی شده بود؟
از اینکه رمز رو فرستادی ممنون.

دراينجا اطلاع رساني كرده بودم
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=2161

گفته بودم كه براي گرفتن رمز بايد به من يا اقاي كاظمي پيام بدين........ ولي استقبال نشده از بچه ها.....در كل اگر كسي ايده اي داشت كه ميخواست فقط بچه ها بدونند جاي خوبي هست آقاي كاظمي طراحي كرده
اگه ممكنه رمز رو به من هم بديد
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع