سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شما هم دوره های آموزشی مورد نیاز خود را به اطلاع ما برسانید:
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
(05-02-2012 02:26 PM)مهتاب نوشته شده توسط: [ -> ]دوره های فنون مذاکره رو من خودم تو دانشگاه امیر کبیر رفتم عالی بود. سعی می کنم بتونم با همون استاد هماهنگ کنم.

من برا ی فنون مذاکره استاد شعبانعلی را معرفی میکنم که خیلی عالی هستن یکی از کلاس های ایشان شرکت کردم اگر بتوانید ایشان را دعوت کنید من حتما شرکت مینمایم
با تشکر از مهتاب خانم و همه بچه ها
من نیز در تکمیل پیشنهادات قبلی چند مورد رو که لازم دونستم عنوان کنم
زیرا اساس و پایه شکل گیری انجمنه
1. برنامه ریزی و مدیریت جهت رسیدن به هدف
2. روابط عمومی و ارتباط قوی
3. مدیریت زمان
4. اشنایی با سیستم های اطلاعات
5. برنامه ریزی مالی برای اینده
6. تیم ورک
7. خصوصی سازی و بورس اوراق بهادار و فیوچر
8. بیمه عمر
9. کسب و کار الکترونیک
10. خلاقیت ونواوری
11. کار افرینی
12. دانش مالی و نظام های درامدی
13. مدیریت نقدینگی و مهارت های مدیریتی
زیاد شد حالا همه میگن این دیگه کیه بابا
مهتاب خانم زمان شروع رو هم اگر بذارید بعد از پایان امتحانات دانشگاه که ما هم بتونیم بیایم خوب میشه
خیلی از بچه ها دانشجو هستن و بعد از امتحانات هم وقت و هم فکرشون ازاده
تنگسیر عزیز از لطف شما ممنون.
قطعا به زمان امتحانات توجه می کنیم چون اکثر دوستان یا دانشجو هستند یا استاد دانشگاه و به هر حال درگیر زمان امتحانات.
مهتاب خانم ممنون از زحمتهای که برای برگزاری این دوره ها متحمل میشید منم نظرم با آقای شهسواری و آقای گلدمن موافقه مواردی که این دوستان عنوان کردن مورد نیاز همه دوستانی هست که میخوان برای خودشون کسب و کاری رو دست و پا بکنند یکی از موارد مهمی که تو هیچ جا بهش پرداخته نمیشه دوره های هوش مالی هست که مسئولیت برگزاری این دوره ها به عهده دانشگاه تهران میباشد و فکر میکنم با این وضعیت اقتصادی که بر جامعه حاکم میباشد یکی از ملزومات باشه هر چند زحمته ولی سعی کنید در صورت امکان این مورد رو هم در دوره های آموزشی قرار بدید .
با سپاس فراوان از شما و ادمین عزیز
ممنون که واقعا فکر وقت بچه ها هستی مهتاب جان
ممنون از نظرات همه دوستان. پیگیر تمام دوره ها هستم و بزودی نتایج رو اعلام خواهم کرد.

خانم صدفی عزیز هر آنچه هست صرفا انجام وظیفه است.
سلام
فكر ميكنم تمام دوستان مايل به يادگيري زبان انگليسي هستند.در صورت امكان شرايط استفاده از اساتيد و موسسات معتبر را فراهم بفرماييد.
ممنون از لطفتون.
واقعا تنها چیزی که اصلا بهش فکر نکرده بودم آموزش زبان بود. Smile

آقا پارسا دقیق تر توضیح بدید آموزش زبا در چه حوزه ای م یخواید تا ببینم چکار می تونم انجام بدم. خودم جلسات free discussion تو ذهنم بود اما آموزش زبان نه.
در مورد اموزش زبان.
من حدود4 گيگ اموزش صوتي زبان نصرت 1 رو دارم.اگر دوستان تمايل داشتند.بعد از دريافت اشتراكم روي نت به مرور زمان روزانه قرار بدم.
يك زماني هم بود كه حدود 20 گيگ فايل دانلود كردم در مورد زبان.اما در سطح فوق حرفه اي بود. و من وقت يادگيري رو نداشتم.
در كل بايد روي مقوله زبان وقت گذاشت.
(05-06-2012 08:38 PM)مهتاب نوشته شده توسط: [ -> ]واقعا تنها چیزی که اصلا بهش فکر نکرده بودم آموزش زبان بود. Smile

آقا پارسا دقیق تر توضیح بدید آموزش زبا در چه حوزه ای م یخواید تا ببینم چکار می تونم انجام بدم. خودم جلسات free discussion تو ذهنم بود اما آموزش زبان نه.

هر حوزه اي مخاطباني داره ميتونيم نظر اعضا را هم بدونيم.
فكر كنم دوره هاي مكالمه و آيلتس خوب باشه.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع