سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شما هم دوره های آموزشی مورد نیاز خود را به اطلاع ما برسانید:
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
سلام بر مهتاب خانوم و آقای کاظمی
خداقوت
منم یه دوره ای میخواستم پیشنهاد بدم، نمیدونم دوستانی هستند شرکت کنند که تعداد به حدنصاب برسه یا نه.
دوره آموزش تولید ورمی کمپوست
ممنون.
بهنام جان طبق پیشنهاد دوستان قراره یکسری دوره های تحت عنوان آموزشهای کشاورزی راه اندازی کنیم حتما این دوره رو هم در اون لیست قرار می دیم . امیدوارم که همه دوره ها به حد نصاب برسه تا دوستان بتونن استفاده کنند.
(04-30-2012 01:01 PM)مهتاب نوشته شده توسط: [ -> ]بهنام جان طبق پیشنهاد دوستان قراره یکسری دوره های تحت عنوان آموزشهای کشاورزی راه اندازی کنیم حتما این دوره رو هم در اون لیست قرار می دیم . امیدوارم که همه دوره ها به حد نصاب برسه تا دوستان بتونن استفاده کنند.

ممنون از زحمات شما.انشالله همیشه پاینده باشید.و انشالله ماهم بتونیم به نتیجه ای برسیم و شیرینیشو باهم انجمنی های خوبمان احساس کنیم.
بازم ممنون از همه دوستانی که برای بقیه تلاش میکنند.Smile
با سلام خدمت مهتاب خانم عزیز
دوره هایی که میخواهید برگذار نمایید بسیار خوب میباشند
میخواستم یک دوره حسابداری برای شرکت های نوپا و کوچک که تازه می خواهند شروع نمایند نیز برگذار نمایید

با تشکر
ممنون دوست عزیز از نظرتون. حتما سعی می کنم مقدمات این دوره رو فراهم کنم.
با تشكر از مهتاب عزيز و اقاي كاظمي بخاطر تلاش هاي فراواني كه در انجمن انجام ميدهند.
اما برسيم به كلاس هاي اموزشي
يكي از پيشنهاد هاي من در مورد اموزش كامل برنامه هاي حسابداري(هلو و اسمان كه اسان ترين هستند الي اخر) مي باشد.
دومين پيشنهادم در مورد كلاس هاي اموزش سخنوري و فن بيان هست.
پیشنهادات شما همیشه عالیه آقا سجاد.
حتما پیگیری می کنم.
آريالا سجاد فک می کنی هلو نرم افزار آسونیه اشک آدمو در میاره.
ولی آسمان راحته.

من پیشنهادم آموزش فنون مذاکره و موفق کاری است
دوره های فنون مذاکره رو من خودم تو دانشگاه امیر کبیر رفتم عالی بود. سعی می کنم بتونم با همون استاد هماهنگ کنم.
(05-02-2012 02:04 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]آريالا سجاد فک می کنی هلو نرم افزار آسونیه اشک آدمو در میاره.
ولی آسمان راحته.

من پیشنهادم آموزش فنون مذاکره و موفق کاری است
داداش مرد كه گريه نميكنه كه بخواد اشكش در بيادHuhHuh
بعدشم من اگر بخوام بگم سخته كه ديگه كي مياد ياد بگيره
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع