سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شغل دوم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
با سلام خدمت همه دوستان
بنده کارمند آموزش و پرورش هستم. اخیرا مبادرت به خرید قطعه زمینی با وام بانکی کردیم. در حال حاضر بسیار مقروض هستیم. چون من نصف روز بیکار هستم تصمیم به ایجاد شغل دوم برای خودم دارم از دوستان گرانقدر تقاضای راهنمایی دارم. ممنون می شم
اگه منظوره شما از کارمند اموزش پرورش شغل دبیریه!!!
به نظر من شما میتونید در بعد از ظهر ها شاگرد خصوصی بگیرید و تدریس خصوصی کنید که درامد زیادی هم داره...
مریم خانم

به نظرم چون کارمند هستید، قاعدتا با مسائل اداری و امورش آشنا هستید، بهتر هست که شروع به گرفتن کارهای حسابداری کوچک چند شرکت کنید.
مثلا دو روز در هفته برای یک شرکت بروید و فاکتور و .... وارد نمائید و دو روز دیگر برای یک شرکت دیگر...
خیلی پر سود هست. در واقع سال 87 به این روند برای یک شرکت من 150 تومن می گرفتم.
الان می تونید حتی ساعتی بگیرید. اونها هم از خداشون هست. چون تمامی اسناد و مدارک لازم شما را سریع تهیه می کنند و اعلام می کنند.
البته سعی کنید کار کوچک باشه که به 3 شرکت برسید و هم اینکه جوابگوی نیازهای آنها باشید.
اما اگر نمی خواهید که می تونید تعدادشو کم کنید و روی دو یا یک شرکت کار کنید. اونوقت مزایای اون کمتر میشه.

من قبل از ازدواج از 8 تا 20 مدیریت سایت شبکه و سیستم های مالی و اداری داشتم.
بعدش ساعتی کارهای بازرگانی انجام میدادم. (برای همسایه در منزل خودم و یا محل کار یا منزل همسایه)
بعدش کار حسابداری البته در منزل

12 شب می خوابیدم.

خیلی پردرآمد بود.
الان یکم استراحت هم برای درس و هم برای زندگی مشترک بیشتر وقت می گذارم.

موفق باشید.
ضمن خوشامدگویی لطفا از تواناییهایتان و شهر محل زندگیتان بگید ممنون میشم تا دوستان بتوانند بهتر شما را راهنمایی کنند
با تشکر از دوستای عزیز
بنده رشته اقتصاد خوندم و با کامپیوتر آشنایی کامل دارم و کارهای هنری هم تاحدودی انجام می دهم بیشتر علاقه دارم کاری را در منزل انجام بدم تا بتونم به کارهای منزل هم برسم و در عین حال کمی برای زندگی ام باشه
خیلی از همگی ممنونم
سلام و ضمن خوش آمدگویی خدمت شما دوست عزیز
با توجه به شغلی که دارید ، بنده هم تدریس خصوصی رو بهتون پیشنهاد میکنم ، هم آشنایی دارید هم اینکه ساعت کمی از بعدازظهر رو میتونید بهش اختصاص بدید ( مثلا دو ساعت ) و بقیه ساعت هم به امور خانه و به تفریح باشید
البته اگه شهر سکونت خودتون رو میگفتید شاید بهتر میشد راهنمایی کرد.
منظورتون از کارهای هنری چه کاری هست؟ خیاطی ، صنایع دستی ، یا..... چون روی هر کدوم که مشخص باشه بهتر میشه راه کاری ارائه کرد
ولی در مورد کار با کامپیوتر فکر نکنم زیاد خوب باشه ، به این دلیل که از صبح تا ظهر مشغول تدریس به دانش اموزان هستید و این خودش خسته کننده هست ، کار کامپیوتر هم خیلی ذهن رو درگیر میکنه ، و چون میخواهید به امور منزل و دیگر کارها هم رسیدگی کنید یک مقدار سخت میشه
موفق باشید
دوست عزیز
تایپ و صفحه آرایی را پیشنهاد میکنم.
در این زمینه حداقل امروز به افراد بسیاری سر زدم تا کارهایم را انجام دهند اما وقت همه پر بود!
من پیشنهاد میکنم برید تو کار لوازم التحریر و فروش کتاب و این چیزا تازه چون معلم هم هستید میتونید تو کلاس برای خودتون بازار این کار رو پیدا کنید.مثلا به بچه ها بگید فلان کتاب رو بخرن و خودتون هم میتونید براشون تهیه کنید و از مغازتون ببرید.اگر زبان هم بلد هستید در حد ترجمه به من پیام خصوصی بدین من مترجم لازم دارم.براتون کار هست.البته نه در این حد که میلیاردر بشین.
کاربر محترم mrmostafa

به نظرم فروش در مدارس توسط معلم ممنوع باشه.
اصلا رفتار درستی نیست که خودشون برای اینکه فروش داشته باشند، کتابی را معرفی کنند. مثل خیلی از اساتید و معلم ها که تا بحال به هیچکدوم باج ندادم.
در هر صورت کار تدریس خصوصی خیلی بهتر هست.
به نظرم یک کار تالیفی انجام بدید، کتابی در سطح معلومات خود بنویسید.
می تونید ابتکار داشته باشید و درسهای بچه ها را به سبک جدید و شیواتر و ... بکار ببندید.
من اگر معلم بود، بهترین کارهای خلاقانه در کلاس و درس و تالیف داشتم.
خیلی جای ابتکار داره.

موفق باشید
(04-18-2012 06:23 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز
تایپ و صفحه آرایی را پیشنهاد میکنم.
در این زمینه حداقل امروز به افراد بسیاری سر زدم تا کارهایم را انجام دهند اما وقت همه پر بود!

سلام
شرایط اینکار چطوریه؟
من الان هفته ای 5 روز بیکارم تا زمانی که 1 ترم دانشگاه تموم بشه
تایپم هم خوبه(تا حالا وقت نگرفتم ببینم یه صفحه رو تو چند دقیقه میزنم اما سرعتم خوبه)
الان صفحه ای چنده و چطوری میتونم کار بگیرم؟
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع