سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شغل دوم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سرکار خانم مریم
با توجه به سابقه شما و تحصیلاتتون هم میتونید شاگرد خصوصی بگیرید هم کار تایپ تو خونه انجام بدید هم اگر رانندگی بلدید سرویس مدرسه بگیرید و هم کارایی از قبیل کیترینگ غذا در منزلتون انجام بدید
(04-18-2012 10:03 PM)YashaR1989 نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-18-2012 06:23 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز
تایپ و صفحه آرایی را پیشنهاد میکنم.
در این زمینه حداقل امروز به افراد بسیاری سر زدم تا کارهایم را انجام دهند اما وقت همه پر بود!

سلام
شرایط اینکار چطوریه؟
من الان هفته ای 5 روز بیکارم تا زمانی که 1 ترم دانشگاه تموم بشه
تایپم هم خوبه(تا حالا وقت نگرفتم ببینم یه صفحه رو تو چند دقیقه میزنم اما سرعتم خوبه)
الان صفحه ای چنده و چطوری میتونم کار بگیرم؟

سلام یاشار جان
بستگی به گروه یا دفتر فنی دارد که با شما کار میکند.
به انقلاب و مخصوصا تالار کتاب(طبقه زیرین) مراجعه کنید، فراوان نیاز به تایپیست دارند و اگر صفحه ارایی نیز می دانید، شخصا کار زیاد دارم.
(04-18-2012 10:14 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-18-2012 10:03 PM)YashaR1989 نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-18-2012 06:23 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز
تایپ و صفحه آرایی را پیشنهاد میکنم.
در این زمینه حداقل امروز به افراد بسیاری سر زدم تا کارهایم را انجام دهند اما وقت همه پر بود!

سلام
شرایط اینکار چطوریه؟
من الان هفته ای 5 روز بیکارم تا زمانی که 1 ترم دانشگاه تموم بشه
تایپم هم خوبه(تا حالا وقت نگرفتم ببینم یه صفحه رو تو چند دقیقه میزنم اما سرعتم خوبه)
الان صفحه ای چنده و چطوری میتونم کار بگیرم؟

سلام یاشار جان
بستگی به گروه یا دفتر فنی دارد که با شما کار میکند.
به انقلاب و مخصوصا تالار کتاب(طبقه زیرین) مراجعه کنید، فراوان نیاز به تایپیست دارند و اگر صفحه ارایی نیز می دانید، شخصا کار زیاد دارم.

سلام
ممنون
صفحه آرائی با indesign منظورته؟
4-5 سال پیش مدت خیلی کمی باهاش کار کردم دیگه چیز زیادی یادم نمونده ، بازارکارش خوبه ادامه بدم؟
صفحه ارای مرسوم بازار indesign و word (زرنگار کمتر) است.
صفحه ارایی بیشتر از دانستن یک نرم افزار، تجربه است، زیرا باید بدانید که چند صفحه و چطور و چه ابعادی باید بست تا کمترین دورریختگی کاغذ را داشته باشد. ضمن آنکه رنگ ها و ترکیب آنها در چاپ چطور است (البته این وظیفه لیتوگراف یا ناظر چاپ است که مرسوم است از صفحه آرا انتظار داشته باشند.)
و در عین حال تمام ویژگی های پاراگراف بندی و ارایش صفحات را بدانید.
دوستان الان قیمت هر صفحه چه قدر است . چون من تایپم خوبه در ضمن من در کرمان هستم . در کرمان باید کجا پروژه بگیری و تحویل بدهی.
فقط می خواهم ببینم صفحه چند و روزی مثلا چه قدر خوبه
دقیقا از قیمت خبر ندارم اما میدانم دفترفنی های اطراف دانشگاه ها بهترین مکان برای دریافت این نوع از کار است.
لازم می دونم از تمام دوستان به خاطر راهنمایی ها شون تشکر کنم
ضمنا بنده ساکن یکی از شهرستانهای استان اصفهان هستم. در حال حاضر تدریس ندارم چون در سمت معاون اجرایی مشغول به کار هستم و چون رشته بنده اقتصاد بازرگانی هست یشتر دانش آموزان برای تدریس حتما به معلمانی که رشته اختصاصی دارند(زیست, شیمی,فیزیک,ریاضی و ...) مراجعه می کنند. بنابراین زیاد نمی تونم روی تدریس خصوصی حساب کنم. تایپ هم انجام می دهم در واقع یکی از همکاران که مغازه دارند اگر تایپ داشته باشند برام میارند ولی متاسفانه دائمی نیست و با صفحه ای 300 تومان اصلا صرف نمی کنه. کارهای هنری هم از قالی بافی گرفته(البته رفتم توی فکر زدن یک قالی چون خیلی علاقه دارم ولی باز منصرف شدم) تا جعبه سازی, قلاب بافی و ... و حتی با کارهایی مثل تزیین سینی حنا , خنچه عروس , تزیین سفره هفت سین هم آشنایی دارم ولی هنوز فکرم به جایی نرسیده و نمی دونم می تونم توی یک شهرستان کوچک از این کارها درآمد داشته باشم و اینکه باید از کجا شروع کنم.
اگر اطلاعات دیگه لازم داشتید بنده هستم تا از راهنمایی های شما استفاده کنم . با تشکر
مریم خانم،
می تونید دفتر مشاوره اقتصادی بزنید.---> ایده ای جالب --> چون اکثر خانواده ها با دخل و خرج مشکل دارند، می تونید راهنمایی و آموزش بدید. حتی به خانم های خانه دارف ولی با هزینه کمتر. روشهای نوشتن مخارج زندگی، نحوه محاسبه و ... چون خیلی از آقایان با خرج کردن خانم ها و عدم درک آنها در مسائل اقتصادی مشکل دارند.
حتی می تونید برای اینکار تبلیغات ارزان در تمام درب منزلها پخش کنید. اینکار به کمک اقتصادی جامعه هم می شتابه.
یه اعتماد بنفسی هم به خانم های خانه دار میده و آقایون دعاتون می کنند.
طرحشو در بیارید.
اگر بازم راهنمایی و ایده تو این زمینه بخواهید ، در خدمتم.
ممنونم laylaجان از راهنماییت
شما در این زمینه کار کردید؟ برای من که چندین ساله فارغ التحصیل شدم و فاصله زیادی از درسهام گرفتم ایده خوبیه؟ به نظرم اول باید یه دور تمام درسهامو بخونم تا بتونم موفق باشم. ضمنا فعلا هیچ پولی برای سرمایه گذاری نداریم تا بتونم محلی را برای این کار کرایه کنم. به نظرتون باید چطوری شروع کرد؟
من خودم در این زمینه کار نکردم. اما وقتی راهنمایی بودم به مادرم یاد دادم که چطور پولشو جمع کنه که بتونیم یه ماشین بخریم و اون موقع حتی تونستیم یه خط موبایل و گوشی عالی بخریم.

اما باید یک کاغذ و قلم بگیرید دستتون و هر آنچه از امتیازهای شما و موجودی هایی که دارید بنویسید. اونوقت خودتون می تونید با یک منطق ساده بهترینو انتخاب کنید.

شما می تونید، فقط باید اون طوفان ذهنی خودتونو روی کارتون متمرکز کنید.

به امید پیروزی شما
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع