سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی کرمان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
کرمـــــــــــــــــــــــــــــونی ها هم بلـــــــه.
سلام بچه کرمونیهای عزیز .من تو بازار تهران امانت فروشی خشکبار دارم اگه کسی حاضر بود بامن همکاری کنه به من اعلام کنه.ضمنا میتونین بیاین از نزدیک اشنا بشیم و یه قرارداد همکاری ببندیم.
با تلفن زیر تماس بگیرید
02155616973
سلام به همه کرمانیهای عزیز
(05-22-2012 01:46 PM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه کرمونیهای عزیز .من تو بازار تهران امانت فروشی خشکبار دارم اگه کسی حاضر بود بامن همکاری کنه به من اعلام کنه.ضمنا میتونین بیاین از نزدیک اشنا بشیم و یه قرارداد همکاری ببندیم.
با تلفن زیر تماس بگیرید
02155616973

سلام شما خریدار پسته هم هستید ؟
(08-26-2012 11:44 PM)Haavin نوشته شده توسط: [ -> ]
(05-22-2012 01:46 PM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه کرمونیهای عزیز .من تو بازار تهران امانت فروشی خشکبار دارم اگه کسی حاضر بود بامن همکاری کنه به من اعلام کنه.ضمنا میتونین بیاین از نزدیک اشنا بشیم و یه قرارداد همکاری ببندیم.
با تلفن زیر تماس بگیرید
02155616973

سلام شما خریدار پسته هم هستید ؟

سلام
اگه جنستون به قیمت باشه در حد قیمت عمده بازار تهران بله میتونم بخرم.
در مورد قیمت‌ها که مطمئن باشید،من تماس میگیرم با شما .انشا‌الله این هفته میام ایران

با تشکر
(08-27-2012 02:28 PM)Haavin نوشته شده توسط: [ -> ]در مورد قیمت‌ها که مطمئن باشید،من تماس میگیرم با شما .انشا‌الله این هفته میام ایران

با تشکر

در خدمتیم.
با سلام خدمت دوستان با کرم انجمن

من حدود یه سالی کرمان خدمت می کردم که الحق و الانصاف بچه های کرمان خیلی مهمون نواز و آقا بودن

برای همتون آرزوی موفقیت و کامیابی دارم
سلام خدمت دوستان عزیز
از همشریان عزیز دعوت میکنم که اعلام آمادگی کنند تا یک قرار ملاقات داشته باشیم و در مورد پیشنهادات و شروع همکاری ها جلسه حضوری برگزار کنیم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع