سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی کرمان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
دوستان گرامی با دعوت از دوستان و توجیه نمودن انها برای ثبت نام در این سایت به جمع اوری سرمایه ها کمک کنیم تا واقع بینانه و کارشناسی تر به دنبال هدف اصلی یعنی میلیاردر شدن هم کمک کنیم به امید ان روز که هم از میلیاردرهای این شهر بشویم و هم برای توسعه و پیشرفت شهرمون کمک بزرگی انجام بدهیم و همه میلیاردرها رو به سمت کرمان بیاوریم
سلام من کاربر جدید هستم تصمیم دارم کافی اپ بزنم به نظر شما این کار در کرمان موفقیت امیز هست
سلام دوستان کرمانی درخدمتم
دوستان من رابرم . هرکس تو کاره محصولات طبیعی است من درخدمتم به این شماره پیام بدین09139457479
(09-20-2012 07:00 PM)M3HDI نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت کرمانیهای عزیز

دوستان من نیاز به قیمت کلی خرید زیره درجه یک دارم (قیمت دشتی و کوهی )

البته یکی از دوستان قدیم ما که کرمانی هم هستن زحمت کشیدن ، قیمت رو بهمراه نمونه برامون ارسال کردن
منتهی طبق صحبتی که با ایشون داشتم ، قیمتی که اعلام کردن از عطاری بوده
دوستان در صورتی که قیمت پایین تر از عطاری های کرمان داشتید ( اگر کشاورز باشه بهتر) ، اطلاع بدید
تا بعد از دریافت نمونه ( با هزینه) نسبت به سفارش های بالاتر اقدام کنیم

متشکرم

سلام دوست عزیز منطقه ما زیره کوهی میشه من میتونم درجه یک و اصل تضمینی برات پیدا کنم شماره موبایل رو بزار قیمت دقیق بگیرم بدم شما. البته اگه عمده بخرید فکر کنم بشه ارزون تر پیدا کرد.09139457479
(06-28-2013 10:03 AM)hamid4740 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-20-2012 07:00 PM)M3HDI نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت کرمانیهای عزیز

دوستان من نیاز به قیمت کلی خرید زیره درجه یک دارم (قیمت دشتی و کوهی )

البته یکی از دوستان قدیم ما که کرمانی هم هستن زحمت کشیدن ، قیمت رو بهمراه نمونه برامون ارسال کردن
منتهی طبق صحبتی که با ایشون داشتم ، قیمتی که اعلام کردن از عطاری بوده
دوستان در صورتی که قیمت پایین تر از عطاری های کرمان داشتید ( اگر کشاورز باشه بهتر) ، اطلاع بدید
تا بعد از دریافت نمونه ( با هزینه) نسبت به سفارش های بالاتر اقدام کنیم

متشکرم

سلام دوست عزیز منطقه ما زیره کوهی میشه من میتونم درجه یک و اصل تضمینی برات پیدا کنم شماره موبایل رو بزار قیمت دقیق بگیرم بدم شما. البته اگه عمده بخرید فکر کنم بشه ارزون تر پیدا کرد.09139457479
سلام
اگر زیره کوهی به قیمت خوب داشتید حتما به گروه راهکار ارائه دهید.
متشکرم
درود بر شما دوستان عزیز.
من فعالیت های گردشگری انجام میدهم.
هر کسی برای مسافرت های گروهی خود و حتی تهیه صدور بلیط و غیره میتواند با من تماس بگیرد.
در ضمن از ساعت 8 صبح الی 4 بعد از ظهر جوابگوی شما دوستان می باشم.
09363448181 محمدی
سلام دوستان عزیز کرمانی، کسی خبر داره قیمت سیب زمینی در میدان تره بار کرمان چنده؟
سلام به همه بچه کرمونیهای گل
خیلی خوبه که بچه های کرمان هم جلسات حضوری بذارن و با هم آشنا بشن و تبادل نظر وهمکاری با هم داشته باشن اگر گروهی هست لطفا به من معرفی کنید اگرهم هنوز تشکیل نشده من حاضرم با کمک همه بچه ها این کار رو انجام بدیم
باآرزوی موفقیت برای همه کرمونیا
سلام دوست عزیز
منم حاضرم
با سلام منم به جمع میلیاردری های هم استانی پیوستم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع