سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: آیا می توان با دست خالی ثروتمند شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
سلام دوستان آیا میتوان با دستی خالی موفق شد همه می گوییند باید قانون جذب را امتحان کرد با ید فکر سازنده داشت ایا میتوان وقتی طلبکار دم در نشسته از قانون جذب و فکر خوب حرف زد آیا به نظز شما شدی هست اگر هست راهنماییم کنید
دوست عزیز شاید بهتر باشد موضوع را اینطور توضیح دهم :

بی پولی و بدهکاری و حتی ثروتمندی خود معلول هستند و نتیجه یک علت می باشند، که باید آن علت را رفع کنیم تا نتیجه آن که بی پولی است رفع شود و علت آن ها نیز در درون ما است و راز و قوانین موفقیت و تمرین های تجسم خلاق به شما کمک می کند تا با یافتن این علت ها ، انرژی درونی خود را برای رسیدن به نتیجه ترمیم کنید تا نتیجه بهتری را بدست آورید.
علت، اشتباه گذشته ولی چه سود که العان به خود امدم راهی برایم نمونده نمی دانم از کجا شروع کنم چطور به این وضع خودم سامان دهم
سلام دوست من
تبريك ميگم كه تصميم جدي گرفتي كه حركت كني و مطمئن باش موفق ميشوي. ابتدا اشتباهات گذشته را نبايد انجام دهي و با استفاده از راهكارها و ايده هايي كه دوستان گفتند حركت كن با طلبكارها هم صحبت كن مطمئنن اونها هم بدنبال رسيدن به طلبشون هستند و حتما تلاش تو را ببينند به شما مهلت خواهند داد. با هر چيزي كه باعث ترس تو شده روبرو شو تا ذهنت رها بشه. سمينار دكتر آزمنديان در زير را دانلود و گوش كن:

تكنولوژي فكر
دوستان خیلی دوست دارم یک فرد موفقی باشم ولی نمیدانم از کجا شروع کنم تب ثروتمندی تو سرم افتاد ولی از کجا شروع کنم چطور گاهی چنان هیجان دارم که نگو گاهی دلسرد و افسرده می شوم کلافه ام به من کمک کنید
(04-04-2012 11:45 AM)carna نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان خیلی دوست دارم یک فرد موفقی باشم ولی نمیدانم از کجا شروع کنم تب ثروتمندی تو سرم افتاد ولی از کجا شروع کنم چطور گاهی چنان هیجان دارم که نگو گاهی دلسرد و افسرده می شوم کلافه ام به من کمک کنید
براي خود همراه و همكار دل سوز پيدا كنيد.
من الان شبانه روز دارم روي سه تا پروژه كار ميكنم.دوتارو 70 درصد رسوندم و يكي رو تازه شروع كردم.
امروز ميتونم اعتراف كنم كه خسته و دلسرد شدم.
بخاطر چي؟؟؟؟
خوب تنهايي-خستگي زياد.رايگان بودن كارها و موارد ديگر
اما اگر چند نفر باشيم همكاري ميشود.كارها راحتتر و دلسردي و شكست ضريبش تا حد ممكن كم ميشود.
سپاسگزارم از راهنمایتان شما و این انجمن بهترینهاست
سلام
ببین دوست من کلا ما وشما وحتی دوستان دیگه یه مشکل بزرگ داریم اونم این است که می خواهیم یه ایده تازه جدید پولساز بیاد توی سرمون ویه شبه پولدار بشیم ولی نمیشه باید ره صد ساله رو بریم اما گاهی اوقات این ره صد ساله میشه دو ساله شاید کمتر چند ماهه

------------------
رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود …. رهرو آن است آهسته پیوسته رود
دوستان در اینترنت چه کاری میتوان انجام داد تا به سود دلخواه رسید
(04-04-2012 12:09 PM)carna نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان در اینترنت چه کاری میتوان انجام داد تا به سود دلخواه رسید
ايجاد سايت
به چند طريق ميشود درامد كسب كرد.(مختصر ميگم)
1-سايتي درست كنيد كه در ان امكان تبليغات وجود داشته باشد.اگر سايت خيلي خوبي باشد و مخاطب هاي زيادي ميشود ماهانه از تبليغات درامد حداقل 1 ميليون را داشت(با گذشت زمان)
2-فروشگاه اينترنتي.چندين محصول را در اين سايت قرار بدهيد و به فروش برسانيد.كه درصدي عمل ميكند.(محصولات نرم افزاري.سخت افزاري و غيره)
3-فروش محصولات بيرون در دنياي نت-
4- سايت هاي بازي جديد
5- و هزاران كار ديگر.كه براي شروع نياز به سرمايه به اندازه سايت مورد نظر.
ايده جديد و تلاش فراوان و صبر

توضيحات تخصصي را اعضاي با تجربه به شما ارائه خواهند كرد(چندين نفر در انجمن داراي مهارت در زمينه نت هستند.)
موفق باشيد
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع