سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خرید و فروش انواع پسته و مغز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
(04-03-2012 09:23 PM)ehsan_info نوشته شده توسط: [ -> ]من سیرجانم به روی چشم از فردا شروع میکنم به نرخ گرفتن
راستی پسته سال قبل هم خریداری میکنید یا نه؟؟؟؟
نه فقط پسته سال زراعی جدید
دوست من امروز کلی کندو کاو کردم ولی راستشو بخوای دوستان عزیزمون در این کار لطف کردن همه پسته بازار جمع کردن نمیفروشن بدلیل (اینکه هنوز جا برای افزایش قیمت هست)
ولی چند تا خورده فروش پیدا کردم پسته سال قبل هم داشتن که کیفیت مناسبی داشت ولی قیمت ها
(خندون کله قوچی کیلیویی11800ااوحدی کیلیویی9500)که موجود داشتن
ولی یکی از دوستان عزیز عمده فروش قرار شد قیمت های دقیق تری برام بگیر تا یکی دوروز اینده بهم اعلام کنه (بصورت عمده)
در اولین فرصت حتما خدمت تون عرض میکنم
(04-04-2012 09:40 PM)ehsan_info نوشته شده توسط: [ -> ]دوست من امروز کلی کندو کاو کردم ولی راستشو بخوای دوستان عزیزمون در این کار لطف کردن همه پسته بازار جمع کردن نمیفروشن بدلیل (اینکه هنوز جا برای افزایش قیمت هست)
ولی چند تا خورده فروش پیدا کردم پسته سال قبل هم داشتن که کیفیت مناسبی داشت ولی قیمت ها
(خندون کله قوچی کیلیویی11800ااوحدی کیلیویی9500)که موجود داشتن
ولی یکی از دوستان عزیز عمده فروش قرار شد قیمت های دقیق تری برام بگیر تا یکی دوروز اینده بهم اعلام کنه (بصورت عمده)
در اولین فرصت حتما خدمت تون عرض میکنم
ممنون از وقتی گذاشتی اگه قیمت عمده رو بگی بهتره
راستی انس پسته هارو هم برام بگیر
سلام .. منم رفسنجانی هستم مقیم تهران .. فقط مغز پسته را از رفسنجان خرید میکنم .. تمیز میکنم ... بسته بندی میکنم و بازاریابی و فروشش را انجام میدم .. البته تو چند ماه گذشته انقدر قیمت ها هی تغییر کرده که واقعا دردسری شده فروش به مشتری .... راستی اگه مغز پسته واسه فروش داشتی یه ندا بده .. شکستنی - تو جمع کن - لپه درشت ..
اقا کسی از قیمت پسته در فیض اباد مشهد و گناباد خبر نداره
سلام
خلال پسته درجه یک

در مشهد حدود کیلویی 48000 تومان
سلام
منظورم پسته کال و تازه هست
الان دوستی بهم خبر دادن که پسته افت قیمت عجیبی کرده و حدود 16 17 هزار تومان فروشنده هست
تا هفته پیش 23 هزار تومان خریدار داشت !!

موقعیت خوب برای خرید
اقا مهدی قیمتها هیچ تغییری نکرده ،پسته بازارش خیلی داغه گرونتر هم شده .از دوستان کسی شیرازی (استهبان)هست انجیر ضعیف جهت اردی کردن ماهی تا 4 تن بتونه برام تهیه بکنه.اگه کسی بود اطلاع بده .
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع