سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خرید و فروش انواع پسته و مغز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
اگه بازار شناس باشیم که درامد خرید و فروش پسته بالاست اما اگه مث من سرت کلاه نره....
ماجرا از این قراره که سال 88 نزدیکای عید بود یکی بهم زنگ زد که پسته اکبری میخواد من گفتم ندارم اونم هی التماس کرد که برام جور کن بفرست من برا عید لازم دارم گفتم چقد میخوای گفت 10 تن منم گفتم باشه برات جور میکنم .چند روزی دنبال پسته اکبری بودم و به هر جور بود 6-7 تن براش جور کردم گفت برام بفرس گفتم پولشو تده بفرستم با چرب زبونی منو متقاعد کرد که حدود 14 میلیون براش ببرم بقیه رو بعدا..
منم از کرمان حدود 1200 کیلومت رفتم رسیدم اونجا تماس گرفتم اومد رفتیم پسته هارو وزن کردیم اومدیم که خالی کنیم گفتم تا پولو ندی خالی نمیکنم گفت باشه دو تا بودند یکی رفت دنبال پول یکی هم با ما بود هی مارو پیچوند تا بانک تعطیل شد (3روزبعدشم تعطیل بود)منم که خیلی گرفتار بودم میخواستم بارمو برگردونم که بازم با چرب زبونی فراوان بار منو خالی کرد و یه چک داد برا بعد تعطیلیا.
خوب ما رفتیم رسیدیم شهرمون بعد تعطیلیا شد پول تو حساب نبود هی تماس میگرفتم میگف فردا میریزم تا اینکه بعد چند روز دیگه خاموش کردو گم شد...
حالا من موندمو با حدود 5 تن پسته اکبری که یک هفته ای چک داده بودم برا پولش ..
اول که پسته ها تا هفته بعد حدود 2500 تومان افت قیمت داشت که 12 میلیون ضرر شد دوم حدود 14میلیون هم از باری که بردم چیزی برنگشت..
میشه حدود 26 میلیون پول رفت با کرایه ایناش نزدیک 28 میلیون..
من که پولی از خودم نداشتم همش چکی گرفته بودم مجبور شدم برا دادن پول مردم وام مضاربه بگیرم که الان فقط دارم سوداشو به بانک میدم حدود 20 میلیون اصلش سرجاشه..
اینم حکایت کار من.....
واقعا تجربه تلخ و آموزنده ای بود . من خودم تجربه هایی شبیه این رو داشتم .

ازتون دعوت میکنم تا در تاپیک بیان خاطرات ضرر هایمان http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=2424 شرکت کنید و خاطراتتون رو به اشتراک بزارید تا همه در تجربه شما شریک باشیم . متشکرم
اقای ابیل بوی(اسمتون نمیدونم معذرت میخواهم)
از کدام شهرستان کرمان هستین؟(یا که از خود کرمان هستین؟فکر کنم قیمتها تو همین استان هم خیلی بالا پایین دارن!!!
(04-02-2012 05:43 PM)abnilboy نوشته شده توسط: [ -> ]اگه بازار شناس باشیم که درامد خرید و فروش پسته بالاست اما اگه مث من سرت کلاه نره....
ماجرا از این قراره که سال 88 نزدیکای عید بود یکی بهم زنگ زد که پسته اکبری میخواد من گفتم ندارم اونم هی التماس کرد که برام جور کن بفرست من برا عید لازم دارم گفتم چقد میخوای گفت 10 تن منم گفتم باشه برات جور میکنم .چند روزی دنبال پسته اکبری بودم و به هر جور بود 6-7 تن براش جور کردم گفت برام بفرس گفتم پولشو تده بفرستم با چرب زبونی منو متقاعد کرد که حدود 14 میلیون براش ببرم بقیه رو بعدا..
منم از کرمان حدود 1200 کیلومت رفتم رسیدم اونجا تماس گرفتم اومد رفتیم پسته هارو وزن کردیم اومدیم که خالی کنیم گفتم تا پولو ندی خالی نمیکنم گفت باشه دو تا بودند یکی رفت دنبال پول یکی هم با ما بود هی مارو پیچوند تا بانک تعطیل شد (3روزبعدشم تعطیل بود)منم که خیلی گرفتار بودم میخواستم بارمو برگردونم که بازم با چرب زبونی فراوان بار منو خالی کرد و یه چک داد برا بعد تعطیلیا.
خوب ما رفتیم رسیدیم شهرمون بعد تعطیلیا شد پول تو حساب نبود هی تماس میگرفتم میگف فردا میریزم تا اینکه بعد چند روز دیگه خاموش کردو گم شد...
حالا من موندمو با حدود 5 تن پسته اکبری که یک هفته ای چک داده بودم برا پولش ..
اول که پسته ها تا هفته بعد حدود 2500 تومان افت قیمت داشت که 12 میلیون ضرر شد دوم حدود 14میلیون هم از باری که بردم چیزی برنگشت..
میشه حدود 26 میلیون پول رفت با کرایه ایناش نزدیک 28 میلیون..
من که پولی از خودم نداشتم همش چکی گرفته بودم مجبور شدم برا دادن پول مردم وام مضاربه بگیرم که الان فقط دارم سوداشو به بانک میدم حدود 20 میلیون اصلش سرجاشه..
اینم حکایت کار من.....

اين موضوعي كه شما فرموديد مثل اين ميمونه كه يكي اطلاعات شمارو داده و براي شما نقشه كشيدن.بهتر هست اگر پيگيري نكرديد.بريد براي شكايت.
(04-02-2012 03:43 PM)sherafati نوشته شده توسط: [ -> ]من در مورد خود پسته چیزی نمیدونم
ولی یه چیزی از پسته یادم اومد

چند روز پیش داییم درمورد یکی از دوستاش میگفت:
نقل از دایی:
- پدر یکی از دوستام وقتی فوت شد یک میلیارد تومن به دوستم(پسره پدره) به ارث گذاشت....
دوستم با اون یک میلیار 3هزار هکتار زمین در سمنان خرید
در زمین ها پسته کاشت
در حال حاضر 10میلیارد تومن در سال در میاره که نمیدونه چکارش کنه

هم از لحاظ نرخي كي شما بيان كردين هم مقدار زمين امكان خريد اين همه زمينه كشاورزي وجود نداره
مدت باردهي درخت پسته از 8 سال به بعد شروع ميشه
و تا 100 صد سال بعد هم عمر ميكنه

درسته استان كرمان توليد كننده پسته هست
ولي هنوز خراسان جنوبي قطب توليد كننده پسته هست
وبعداز اقدامات مفيد جها كشاورزي اسفراين از خراسان شمالي وسبزوار ونيشابور هم از خراسان رضوي توليد بسيار زيادي دارند

مثلا همين اسفراين كه تازه دارن محصول رو برداشت ميكنند از هر كتار نزديك به 100 ميليون برداشت ميكنه

نرخ خريد پارسال پسته از باغدار بين 5 هزارتا 10 هزار تو كل خراسان كبير بود
بخاطر همين نرخ پسته در مشهد بسيار پايين تر از نرخ بيان شده شماهست
حتي اگر نرخ تهران هم در نظر بگيرين بازاز نرخ مشهد پايين تر هست
مشهد مركز اصلي نرخ گزاري پسته هست واگر بخوان با نرخ روز هم كار كنند سريع زنگ ميزنند بازار مشهد تا نرخ روزش مشخص بشه

نرخ گزاري اصلي پسته هم برا اساس خام هست و نرخ تف دادن وشور كردن بعدش حساب ميشه

امسال بخاطر نراسانت زياد بازار ...
خوب دوست بیمه ای من!!!!!!!!!
حال شما چطوره خوبین
راستی یه سوال پسته مشهد با 33اکبری میشه واسم یه قیمت بگیرین ؟
اقا گلدمن عزیز
میشه یه قیمت دقیق از پسته های مشهد برام بگیرین ببینم اگه قیمت پایینه خب از مشهد بگیرم بیارم کرمان بفروشم...
پسته همین کرمان ارزون هست شما که مارو نمیبینی فقط دوست بیمه ای من میبینی
خدمت شما عرض کردم شما بفرما چی با انس چند و چهمقدار بنده میتونم براتونم یکم اطلاعات بگیرم شاید ارزون تر از اون چیزی بود که شما دوست عزیز و گلم فرمودین من بتونم پیدا کنم
(04-03-2012 07:52 PM)ehsan_info نوشته شده توسط: [ -> ]پسته همین کرمان ارزون هست شما که مارو نمیبینی فقط دوست بیمه ای من میبینی
خدمت شما عرض کردم شما بفرما چی با انس چند و چهمقدار بنده میتونم براتونم یکم اطلاعات بگیرم شاید ارزون تر از اون چیزی بود که شما دوست عزیز و گلم فرمودین من بتونم پیدا کنم
سلام
شرمنده جواب ندادم
هر نوع پسته که باشه اگه اطلاعاتشو بفرستی ممنون میشم بیشتر فندقی 30-32
در ضمن من خود کرمان زندگی میکنم شما چی
من سیرجانم به روی چشم از فردا شروع میکنم به نرخ گرفتن
راستی پسته سال قبل هم خریداری میکنید یا نه؟؟؟؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع