سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چگونه سرمایه مان را چنر برابر کنیم؟ راهنمایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت همگی؟
سوالی به شرح زیر
با 30 ال 40 میلیون تومان چکار میشه کرد چگونه در مدت کوتاهی این مبلغ را به
چند برابر برسانیم البته با احتساب مواد شرعی اگه میشه مارو از نظرات ارزشمندتون
دریغ نسازید درست گفتم این تیکه روUndecided
در مورد خود من بیکار هستم البته درسم می خونم ولی هفته شاید دو روز اونم چند ساعت
وقتمو میگیره بگیشو الافم استعداد ها مو پیدا نکردم متاسفانه وهنر یا صنعت خاصی بلد نیستم از پر س جو های من فقط به چند مورد خرید فروش ختم شده اگه میشه شما هم
من رو راهنمایی کنید تا با توکل بر خدا وراهنمایی شما یک انتخاب درست بکنیم
ممنون
خدا نگهداAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngell::
کسی نیست؟
دوست عزیز کمی در انجمن جستجو کنید.
این سوال به صورت های مختلف در انجمن مطرح و جواب داده شده است.
تاپیک زیر یک نمونه ان است :
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=365
(03-15-2012 12:16 AM)www123 نوشته شده توسط: [ -> ]کسی نیست؟
ببينيد دوست عزيز
يك مشكلي وجود دارد در اينجا. و به جز شما چند نفر ديگر هم اين اشتباه رو مرتكب شدند.
البته شما دوستان هم مقصر نيستيد.ولي خوب
ببنيد دوست من.من در چند تاپيك ديگر هم گفتم. در مورد شروع يك كار در اول نگيد كه من انقدر سرمايه دارم.
گفتن اين جمله باعث محدود شدن سطح فكر اول خود شما و در درجه بعد باعث محدود شدن سطح فكر كسي ميشود كه ميخواهد به شما كمك كند.
(بعضي كارها با 1 تومان هم ميشود شروع كرد.و سود خوبي بهتر از كار 100 تومان به شما خواهد داد.)
بطور مثال خودم رو ميگم.وقتي ميام تو تاپيك شما.و وقتي ميبينم نوشتيد 30 يا 40 تومان سرمايه داريد.فكرم محدود ميشه و فقط دنبال يك ايده هاي ميگرده كه با اين مبلغ بشه كاري رو شروع كرد.(وقتي ايده هاتون رو در اورديد.هزينه هر كدام رو تخمين بزنيد.بعد با توجه به سرمايه تون.يكي رو انتخاب كنيد.)(ميشود چندين كار با سرمايه كم انجام داد.يعني 30 تومان رو به 6 قسمت 5 توماني تقسيم كرد و كارهاي مختلفي كرد. يا از ابتدا يك كار رو با هزينه كم شروع كنيد.بعد با باقي سرمايه گسترش بديد.)
اگر بخوايم يك جواب ساده بدم و از تاپيك شما رد بشم. ميگم بريد خريد فروش ماشين.با پول شما سه الي پنج تا ماشين پرايد ميتونيد بخريد و با فروش در چند هفته بعد 500 تا 1 تومان سود كنيد.
تمام
ولي به شخصه دوست ندارم اينطوري كسي رو راهنمايي كنم.
دوست دارم.شما اول بيايد بگيد به چي علاقه داريد؟؟؟؟
چه رشته اي تحصيل كرديد..قدرت مديريت.بيان و ديگر زمينه هاي ارتباطي تون در چقدر هست.
در چه شهري يا استاني زندگي ميكنيد.وضع بازار چطور هست.
چندين ايده داشته باشيد. بعد در اينجا مطرح كنيد .تا اعضا نظرشون رو اعلام كنند.تا به يك ايده خوب با همه بحث هاش برسيم.تا به اميد خدا كار رو شروع كنيد.
بطور مثال الان شايد بگيد كه من پول دارم.قدرت بيان ميخواد چيكار؟؟؟؟
خيلي ها پول سرمايه دارند.ولي بخاطر بلد نبودن حرف زدن با طرف مقابل. و جذب نكردن.تاثير پذيري خيلي كم.باعث شكست در اول يك راه ميشند.
بطور مثال يك ايده رو پيشنهاد ميديم و 10 تومان كم داريد.براي بدست اورندش بايد يكي از اشناها يا دوستان رو راضي كنيد.خوب اگر فن بيان و قدرت ارتباط نداشته باشيد.هيچ كاري نميتونيد كنيد.
لینک مرجع