سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تاسیس خانه فرهنگ و موسسه تبلیغاتی سینمایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام به همه دوستان

وقت به خیر میگم به همه دوستان عزیز و علاقمند به کار فرهنگی

دوستان من سامان رادمهر هستم که کار دومم تبلیغات فعالیت در عرصه های تبلیغاتی هست و تمام مجوزهای و تخصص های لازم در زمینه تصویربرداری وعکاسی و کارگردانی و همچنین پداگوژی و تدریس همه موارد و گویندگی و تدوین از وزارت ارشاد و سازمان فنی و حرفه ای دارم و به صورت قراردادی با ارگان های مختلف دولتی و غیر دولتی فعالیت میکنم تا چند وقت پیش که با انجمن آشنا شدم و تصمیم گرفتم یه موسسه فرهنگی و هنری و تبلیغاتی و سینمایی تاسیس کنم و در بلند مدت چشم اندازی که باید برای آن تعیین شود تبدیل شدن اون به خانه فرهنگه که هفت هنر رو ساپورت کنه یعنی خانه فرهنگی که هفت هنر ایرانیان رو داخل خودش داشته باشه و نمونه باشه؟

نظرتون چیه؟
دوستانی که میخوان با همکاری همدیگه این کار رو انجام بدیم پیشنهاد بدن؟
تبريك ميگم به شما با اين همه تلاش.
اما يك سوال دوست عزيز-ميشود اين هفت هنر را نام ببريد؟؟؟؟
و موضوع ديگر در چه موضوعاتي نياز به همكاري داريد.به شخصه در كارهاي عملي نميتونم شركت كنم.پس ميمونه كارهاي فكري-اگر زمينه هاي فكري رو هم بفرماييد.ممنون ميشم.
اول يك توضيح بدي درخصوص اين طرحت
خانه فرهنگ چي هست؟
كارش چي هست؟
باچه كساني كارميكنيد؟
به چه كساني خدمات ميدين؟
شرايط تاسيس چي هست؟
و......
هرچي ديگه كه لازم باشه
ممنونم از شما که پاسخ دادید .اما یه ایول دارید اونم به این خاطر که توی ایران زندگی میکنید و این همه برنامه تلویزیونی مثل برنامه هفت یا موسسه هنر هفتم هنوز نمیدونید هفت هنر چیا هستند؟
اینم از هفت هنر:

مجموعه هنرهای زیبا به ۷ دسته تقسیم می‌شوند:

1. - موسیقی
2. - هنرهای دستی مانند مجسمه سازی، شیشه گری، و ...
3. - هنرهای ترسیمی شامل نقاشی، خطاطی، و...
4. - ادبیات شامل شعر و داستان، نمایشنامه ، فیلمنامه و نثر
5. - معماری
6. - رقص و حرکات نمایشی
7. - هنرهای نمایشی شامل سینما، تئاتر، و ...

وجوه مشترک آثار هنری عبارت‌اند از:

* تخیل به عنوان مهم‌ترین عامل در شکل‌گیری اثر هنری است
* همه آثار هنری از عاطفه و احساس هنرمند سرچشمه می‌گیرند نه از تفکر منطقی و عقلانی او
* چند‌معنایی بودن و منشور‌مانندی، وجه اشتراک سوم تمام آثار هنری است.

این جنبه از خصایص آثار هنری، در واقع از دو ویژگی قبلی که برشمردیم، نتیجه می‌شود. بدین معنی که هر پدیده‌ای که عنصر اصلی سازنده آن تخیل و عاطفه باشد، بی شک نمی‌تواند معنایی منجمد و تک بعدی داشته باشد. از این روست که هر کس در برابر آثار هنری می‌ایستد، دریافت و استنباط خاصی دارد.

هنرهای سنتی

هنرهای سنتی،هنرها و صنایع ظریفه‌ای هستند که در طول سده‌های متمادی با حفظ ریشه‌ها و سنت‌های خود رشد کرده مراحل شکل‌گیری خود را گذرانده یا می‌گذرانند.

هنرهای سنتی ایران را به ۵ دسته عمده تقسیم می‌کنند:

* ۱.شعر و ادبیات
* ۲.موسیقی
* ۳.معماری و هنرهای وابسته
* ۴.نمایش‌های سنتی و آیینی
* ۵.صنایع مستظرفه(که بجز ۴ دسته بالا همه آثار هنری را شامل می‌شود

در ضمن ما به همکاری فکری و عملی همزمان نیاز داریم چون عالم بی عمل مثل زنبور بی عسل میمونه پس دوستانی که هم میخوان وارد عمل بشن و هم میخوان طوفان فکری برپا کنن بیان و همکاری بشن با تیم ما.
سامان جان منظورت از هفت هنر همون هائیه که در تاپیک بالا بین عرایضت بهش اشاره کردی به نظر من میتونه خیلی عالی باشه نظرت در مورد تاسیس یک شرکت در این مورد چیه من میگم ما یعنی همه دوستانی که در این عرصه ها فعالیت دارند بیایم یک شرکت بزرگ در این مورد ثبت کنیم و فعالیت کاریمونو شروع کنیم و قسمت های مختلف با توجه به فعالیت های کاری متفاوت در شرکت تشکیل میدیم و هر کسی مدیریت کار خودشو به عهده میگیره اینطوری دو تا مزیت داره هم یه شرکت بزرگ میشه و هم اینکه زمینه های کاریمون گسترده میشه و میتونیم رو پروژه های بزرگ دست داشته باشیم دوستان من طی صحبت هائی که با آقا سامان داشتم ایشون نظرشون مبنی بر تاسیس شرکت بزرگ تبلیغاتی مثبته و قرار شده از این به بعد هر ماهی یکبار یک جلسه حضوری داشته باشیم تا در اون جلسه برنامه های کاریمونو برای آینده تدوین کنیم و به امید خدا و یاری دوستان شرکتمونو تاسیس کنیم دوستانی که در حوزه تبلیغات و گرافیک و هنر و سایر دوستان موافقت خودشونو در صورت تمایل اعلام کنن تاهر از چند گاهی یک جلسه حضوری تشکیل بدیم و در مورد برنامه های کاریمون صحبت داشته باشیم .
دوستان در صورت تمایل موافقت خودتونو در همین تاپیک به صورت جدی اعلام بفرمائید.
تاریخ و ساعت جلسه متعاقبا اعلام خواهد شد.
اول از همه بخوام توضیح بدم که این طرح از نظر کلی یه طرح خیلی بزرگه مثل کمپانی IMAX یا ویدیو کوپایلوت که از صفر شروع کردن و برند ساختن و کم کم معروف شدن تا به اینجا رسیدن و الان گردش مالی اونا به پول ایران از 50هزار میلیارد تومن بیشتره خب این کلیات طرحه چون توی ایران یه شرکت تبلیغاتی با این وسعت نداریم و من در توان خودم و دوستانی که با من بیشتر آشنا خواهند شد میبینم که میتونیم این کار رو انجام بدیم .
خب چون طرح خیلی بزرگه باید از صفر شروع کرد و حالا نقطه صفر کجاست ؟نقطه صفر نوشتن و آماده کردن طرح برای سال اول هست یعنی محل احداث و اجاره یا خرید مکان دوم تجهیزات مورد نیاز سوم نیروی انسانی متخصص مورد نیاز چهارم محاسبه سرمایه مورد نیاز پنجم محاسبه درآمد با احتساب هزینه ها ؟
خب برای شروع باید یه نقطه کوچیک رو در نظر گرفت و من شروع کار رو با ایجاد یه مکان کوچک در حد همین چاپ و کار عکاسی و تصویربرداری و ساخت تیزرهای تبلیغاتی میبینم بعد از اینکه در این زمینه خوب جا افتادیم و یه برند شدیم میریم سراغ مراحل بعدی؟
حالا خانه فرهنگ چیه و کارش چیه همه رو باید حضورا بگم به بچه ها یی که میخوان همکاری کنن
(02-29-2012 12:28 PM)saman_157 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنونم از شما که پاسخ دادید .اما یه ایول دارید اونم به این خاطر که توی ایران زندگی میکنید و این همه برنامه تلویزیونی مثل برنامه هفت یا موسسه هنر هفتم هنوز نمیدونید هفت هنر چیا هستند؟
در ضمن ما به همکاری فکری و عملی همزمان نیاز داریم چون عالم بی عمل مثل زنبور بی عسل میمونه پس دوستانی که هم میخوان وارد عمل بشن و هم میخوان طوفان فکری برپا کنن بیان و همکاری بشن با تیم ما.
سامان جان من به شخصه هر وقت تي وي ديدم برنامه هنر هفتم اين چيزها بود.همه انها در مورد فيلم بود.Dodgy
اما موضوع دوم ما كه شديم زنبور بي عسل-اميدوارم زنبورهاي با عسل ديگه كمك تون كنند.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
انشالا با تلاش كوشش به هرچيزي كه مد نظرتون هست ميرسيد.
موفق باشيد دوست من
خانه فرهنگی که ما میخوایم تاسیس بشه باید اینطور بشه هر چیزی که ربطی به هنر داره رو با برند ما ساپورت میکنه یعنی همه فعالیت های هنری در کشور رو تحت تاثیر خودش قرار میده .
کارش کار فرهنگی و هنریه
به همه مردم خدمات میده تمام مردم هنر دوست و با فرهنگ
شرایط تاسیس هم که خیلی سخته اما مطمئن هستم میتونیم تاسیس کنیم.
هر کسی در خودش این توانایی رو میبینه یه یا علی بگه
(02-29-2012 01:27 PM)sajad1441 نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-29-2012 12:28 PM)saman_157 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنونم از شما که پاسخ دادید .اما یه ایول دارید اونم به این خاطر که توی ایران زندگی میکنید و این همه برنامه تلویزیونی مثل برنامه هفت یا موسسه هنر هفتم هنوز نمیدونید هفت هنر چیا هستند؟
سامان جان من به شخصه هر وقت تي وي ديدم برنامه هنر هفتم اين چيزها بود.همه انها در مورد فيلم بود.Dodgy
اما موضوع دوم ما كه شديم زنبور بي عسل-اميدوارم زنبورهاي با عسل ديگه كمك تون كنند.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
انشالا با تلاش كوشش به هرچيزي كه مد نظرتون هست ميرسيد.
موفق باشيد دوست من

خب سجاد جان تابلوه باید در مورد سینما باشه اخه برنامه هفت داره در مورد هنر هفتم که هنرهای نمایشی و سینماست بحث میکنه.
ایشالا شما هم موفق باشید.
آقا سامان بنده و آقای گل محمدی از قبل موافقتمونو اعلام کردیم و آماده همکاری هستیم.
من و آقاي مدير هم هر كاري از دستمون بر بياد هستيم و اعلام آمادگي مي كنيم
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع