سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تاسیس خانه فرهنگ و موسسه تبلیغاتی سینمایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
من مث اینکه یکم دیر رسیدم.
جالبه آقا سامان.من خودم به شخصه عاشق این هنرا هستم مخصوصا موسیقی.صدای خودمم در حد احسانه(خواجه امیری رو میگم) Big GrinBig Grin

ولی جدا از شوخی کلا این طرح ،واقعا طرح عالی ایه با این برنامه ریز که شما کردی با موفقیت بزرگی رو به رو میشه.
منم همونطور که آقا ناصر فرمودند اعلام آمادگی میکنم.
برنامه بسیار خوبی است. نیاز به حرکت دارد.
اعضا درچه زمینه هائی می توانند همکاری کنند؟
چه مقدار سرمایه نیاز دارد؟
مکان فعالیت کجا باید باشد؟چون بیشتر عزیزان در استانها و شهرهای مختلف هستند.
(03-03-2012 12:44 AM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]من و آقاي مدير هم هر كاري از دستمون بر بياد هستيم و اعلام آمادگي مي كنيم

خب از همه تشکر میکنم که دارن همکاری خودشونو اعلام میکنن.
به نظر من همه باید حضور یه ملاقات با همدیگه داشته باشیم.
بابا واقعا دمتون گرم چقدر همه فعال هستن. من دو هفته پیش گفتم دوستانی که مایل به همکاری هستن یه ملاقات حضوری بزارن اما چی شد؟
بابا چقدر فعالین به خدا؟
(03-10-2012 08:03 PM)saman_157 نوشته شده توسط: [ -> ]بابا واقعا دمتون گرم چقدر همه فعال هستن. من دو هفته پیش گفتم دوستانی که مایل به همکاری هستن یه ملاقات حضوری بزارن اما چی شد؟
بابا چقدر فعالین به خدا؟
سامان جان.براي برگذاري يك جلسه حضوري.بايد هماهنگي هاي لازم را انجام بدهيد.وقت زمان مورد نظر را اعلام كنيد.پيگير باشيد.تا بتوانيد با دوستان يك جلسه داشته باشيد.بخاطر فاصله مسافتي دوستان و مشغله هاي كاري اين مشكلات هم وجود دارد.
موفق باشيد.
من با آقای صادقی حرف زدم و ایشون هم گفتن هماهنگ میکنن .اما گویا دوستان خیلی خیلی و بیشتر از خیلی سرشون شلوغه.
حتی گفتم پارک شهر باشه که نزدیک مترو باشه همه راحت باشن و بهانه ای نباشه هر چند من اصلا به مترو نزدیک نیستم. گفتم هر کسی میاد حتما لب تابش و رزومه کاریش همراهش باشه.
با عرض سلام خدمت آقا سامان گل شرمنده که دیر در انجمن حضور پیدا میکنم به خاطر گرفتاری های کاری اصلا فرصت نمیکنم به انجمن سر بزنم به هر حال من پوزش میخوام آقا سامان شما میتونید تشریف بیارید دفترمون اینطوری هم با کارمون آشنا میشید و هم اینکه یه دیداری هم با هم میتونیم داشته باشیم و در مورد مسائل کاریمون صحبت کنیم اگه براتون مقدور باشه و تشریف بیارید منت گذاشتید و خوشحالمون میکنید من آدرس دفترمونو در این تاپیک قرار میدم انشااله تشریف آوردید ما در خدمتتون باشیم.
آدرس:جاده ساوه-نرسیده به چهاردانگه -خیابان مطهری -داخل خیابان مطهری که شدید نرسیده به میدان دست راست بغل فروشگاه لوازم آرایشی مغازه ما هستش که با عنوان راکا که به صورت لیبل شبرنگ بر روی شیشه های مغازه چسبانده شده .
منتظرتون هستیم
ناصر جان تو رو خدا اینقد بی انصاف نباشید . بابا میدونید چهار دانگه چقدر دوره برا من . بعدش هم خدایی من تا حالا اونجا ها نیومدم برام یه خورده دلشوره ایجاد میکنه. به نظر من همین پارک شهر جای خوبیه. نظرت چیه؟
برادر سامان.تو این هوای سرد.اونجا سختت نیست؟برا ما فرق نداره با ناصر هماهنگ می کنیم ان شالله میایم.
چشم سامان جان من یه خورده برنامه های کاریمو درست کنم حتما با هم یه قرار ملاقات میذاریم به خدا فکر نکن من آدم بد قولی هستم دوست دارم بیام از نزدیک زیارتت کنم ولی فرصت نمیشه هفته پیش یه قراری با آقای شموسی از دوستان انجمن داشتیم که رفتیم اصفهان پیش ایشون و کلی با هم تفریح کردیم واقعا جای تک تک دوستان خالی بود چشم همین هفته ها حتما با شما تماس میگیرم و یه تاریخ و ساعتی رو معین میکنیم و خدمت میرسیم.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع