سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: پیش خرید سکه از بانک ملی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
خيالي نيست استاد اگه نتونستم بفروشم همشو به همسرم تقديم ميكنم و چك يك ميليارديمو ازش پس ميگيرم!
برادر فروش سكه ها در فردوسي و بازار خليج فارس خيلي خوبه اين بار خواستيد بفروشيد حتما به اين دو جا مراجعه كنيد در تهران
به نظر من اگه پوله خواب توی بانک دارید و تا چند ماهه دیگه با اون پول کار ندارید حتما بخرید چون اگه سود نداشته باشه ضرر هم نداره . چون با این وضع هر روز ارزش پول کمتر میشه .
(01-25-2012 11:51 AM)mahdi_z100 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من اگه پوله خواب توی بانک دارید و تا چند ماهه دیگه با اون پول کار ندارید حتما بخرید چون اگه سود نداشته باشه ضرر هم نداره . چون با این وضع هر روز ارزش پول کمتر میشه .

هيچ موقع سعي نكنيد تو اقتصاد بازيچه دست ديگران باشيد........

الان بازار سكه وارز هيچ سودي نداره...... درسته نرخ ها هر روز ميره بالا.... ولي ايا خريدار سكه سراغ داري جاي؟
همه فروشنده هستند.....

اون كساني كه اين بازار رو تشكيل دادن الان سودشون رو كسب كردن ودارن يك پروژه جديد رو كليد مي زنند... اين كساني كه تو بازار الان دارن فعاليت ميكنند خورده دلالان بيش نيستند......

اين روند صعودي طلا وارز يك قله اوجي داره..... شايد تا چند ميليون ديگه هم بره بالا....... ولي وقتي برسه به اون قله اوج با يك شدت باور نكردني ميرسه به كف نرخش.... بفكر اون لحظه هم باشين كه تو سقوط نيوفتين......... من از الان دلمو صابون زدم براي خرما وبرنج هاي كه اونايي كه برشكست شدن وخودكشي كردن تو اين بازار......

اگر براي معامله وسود دلالي ميخواي پيش فروش بخري اصلا نخر...... هيچ چيزش مشخص نيست... ولي خودت طلا فروشي داري يا براي مصرف شخصي هست كار خوبي هست پيش فروش
گواهي سپرده با سود 24 درصد

مشوق تازه بانك مركزي براي ‌خريد‌اران سكه‌هاي پيش‌فروش شده
عباس كمره‌ئي، عضو هيات مديره بانك ملي گفت: بانک مرکزی برای تحویل سکه به افراد سه روش گواهی سپرده، خرید نقدی سکه و ارائه اوراق بهادار در نظر گرفته است؛ عضو هیات‌مدیره بانک ملی تصریح کرد: در روش خرید نقدی کسانی که ثبت‌نام کرده‌اند بانک ملی به قیمت روز این سکه‌ها را از آنها می‌خرد. وی افزود: اوراق بهادار سكه نيز، بی‌نام و معاف از مالیات است که بر این اساس سکه متقاضی تا پایان سال 91نزد بانك باقی می‌ماند. مزيت اين روش كاهش ريسك نگهداري سكه به صورت فيزيكي است. کمره‌‌ئی در خصوص جايگزيني اوراق گواهی سپرده با سكه گفت: اين گواهی با نرخ سود 24 درصد معاف از مالیات و با نام است. پرداخت سود 24 درصدي در قالب گواهي سپرده در حالي به خريداران پيشنهاد مي‌شود كه پيش‌تر بانك‌ها بر رعايت سقف 21 درصدي در پرداخت نرخ سود به مشتريان توافق كرده بودند. از مجموع 289 هزار سکه پیش‌خرید شده در دو روز نخست دوره اول 156 هزار سکه تحويل داده شده كه پيش‌بيني مي‌شود در روزهاي آتي تحويل سكه‌ها شتاب گيرد.
از نظر من هم ریسک بالایی دارد بهتر است نصف سرمایه اتان را سکه پیش فروشی بخرید و بقیه را در کار دیگری سرمایه گذاری کنید چون عاقلانه نیست با این همه ریسک بالا پولتونو یه جا متمرکز کنید
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع